Archiv obsahuje nabídek

Přijímač TechniSat TechniCorder ISIO STC - 354096

Cena

8 619,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
 • Datum vložení do archivu: 22.VII.2017
 • Nabídka byla zobrazena: 13x
 • Status prodeje: Neprodáno
 • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6544130611  |  Nahlásit závadný obsah

Původní cena 12 699 Kč
Ušetříte 32 %

Expresní dodání

Objednávky potvrzené do 11:00
doručujeme zpravidla následující pracovní den!

Stav zboží - Předváděcí model

Zboží z veletrhů a výstav. Obal nemusí být originální a zboží může být i lehce použito.

Délka záruky

1 rok

Popis produktu

Přijímač TechniSat TechniCorder ISIO STC

Věnujte zvýšenou pozornost Fotogalerii. Zboží bude dodáno ve stavu a s příslušenstvím jako na fotografiích v galerii označených textem reálná fotografie ze skladu.

TechniSat TechniCorder ISIO STC je multimediální Full HD přijímač s kombinovaným přijímem satelitní, pozemní i kabelové digitální televize. Je vybavený dvojitým satelitním DVB-S2 tunerem a dvojitým hybridním DVB-T/C tunerem. Možnost rozšířit o další dvojitý DVB-S2 tuner nebo o další hybridní DVB-T/C tuner. Jedná se o vysoce kvalitní a spolehlivý přijímač s jednoduchou obsluhou a brilantním obrazem i zvukem. Přehledné české menu.

TechniCorder ISIO STC přijímač umožňuje příjem satelitní DVB-S, kabelové DVB-C a pozemní digitální televize

  DVB-T. Příjem českých a slovenských programů nabídek Skylink, T-Mobile, freeSAT UPC Direct je dostupný po vložení dekódovacího modulu TechniSat Irdeto a příslušné dekódovací karty.

  Umožňuje záznam programů na pevný disk (2,5" SATA III), který můžete vložit do přístroje otvorem na zadní straně přijímače nebo na externí HDD (např. TechniSat Streamstore 24 USB 3.0) a flash disk. Jedná se první přijímač firmy TechniSat, který umožňuje nahrávat na externí datové úložiště (NAS). Se dvěma dekódovacími moduly TechniSat TechniCrypt IR CI+ a dvěma kartami lze jeden program nahrávat a zároveň druhý sledovat (je doporučeno v přijímači vypnout funkci dodatečné dekódování CI). Navíc můžeme současně sledovat starší, již pořízenou nahrávku. Nahrávky jsou v dekódovaném tvaru. Přijímač podporuje i funkci

  TimeShift. Přehrání záznamů v jiných zařízeních není garantováno.

  Při rozšíření o přídavný dvojitý hybridní tuner DVB-T/C lze současně nahrávat až 4 programy terestrické nebo kabelové televize.

  V případě využívání funkce PVR ready - nahrávání na externí zařízení, je zapotřebí připojit vhodný, kompatibilní a naformátovaný disk!

  Výrobce negarantuje kompatibilitu se všemi volně dostupnými externími zařízeními (např. WIFI, USB, HDD,

  NAS), nabízenými na trhu spotřební elektroniky.

  TechniSat TechniCorder ISIO STC lze díky integrovanému modulu WLAN připojit bez dalšího příslušenství i bezdrátově přes Wi-Fi připojení na internet v domácí síti a využívat jako prohlížeč libovolných webových stránek, poslouchat internetová rádia, apod. Po připojení k internetu je možné využívat i příjem hybridního vysílání HbbTV. Možno ovládat přijímač pomocí chytrého telefonu. Pomocí Android aplikace My TechniSat

  Mulitiplay se dostanete na všechny vaše filmy, hudbu a fotografie z celé domácí sítě.

   TechniSat TechniCorder ISIO STC se díky připojení k síti stává skutečným multimediálním centrem zábavy.

   Snadno se dostanete i na sdílené složky ve vašem PC, pak můžete přehrávat video soubory, MP3 audio soubory a zobrazovat obrázky přímo na vaší televizi. Stříhací funkce. Funkce PIP HD - obraz v obraze. Pomocí bezdrátové klávesnice TechniSat ISIO Control lze rychle a komfortně ovládat funkce televize, rádia a internetu.

   ISIO Internet-Technologie

    Tento přístroj je vybaven rozsáhlými funkcemi IP, díky tomu umožňuje přístup k interaktivním službám, mediatékám, volnému procházení internetu, vyvolání nabídek „Video-on-Demand“ a zároveň také použití HbbTv. (HbbTV je technologie, která během sledování televize umožňuje přístup k internetovým obsahům doprovázejícím daný program.) watchmi

    S watchmi si díky integrované programové informační službě "SiehFern INFO" vychutnáte na mnoha přístrojích od TechniSat televizi na požádání. Watchmi je služba pro individuální televizní vysílání od společnosti

    Axel Springer Digital TV. Díky integraci tématických kanálů watchmi do digitální programové informační služby "SiehFern INFO" se tak Internet a televize neodolatelně sloučí a vytváří nové interaktivní médium.

    Double-QuattroTuner

     Zařízení s integrovaným Quattro tunerem pro příjem digitálních televizních a rozhlasových programů prostřednictvím digitální satelitní, kabelovou TV a DVB-T a interaktivních služeb na internetu - bez dalšího přijímače a HDTV. S dvojitým Quattro tunerem můžete jeden kanál nahrávat a zároveň sledovat jiný.

     HbbTV

      Interaktivní doplňkové služby a další informace o aktuálním kanálu přes internet

      TV a Radio

       Příjem všech volných digitálních TV a rozhlasových programů přes kabelovou TV "SiehFern INFO Plus" (SFI +)

       Tato rozšířená elektronická informační programová služba (epiD) umožňuje TechniSatu nabídnout zdarma aktuální a ucelený přehled programu velkého počtu kanálů. Program preview tuto možnost rozšiřuje až na sedm dní a byl rozšířen o funkci vyhledávání, třídění funkci pro žánry a (se satelitním příjmem), obrazový materiál k vybraným programům. Časovače lze aktivovat rychle a jednoduše pomocí SiehFern INFO Plus.

       ISIPRO

       Program manager TechniSat ušetří zdlouhavé manuální skenování kanálů. Když kanály mění frekvenci nebo jsou vypnuty či nově aktivovány, tato služba poskytuje automatický způsob aktualizace seznamu dostupných kanálů. Tato operace se provádí, po schválení aktualizace.

       TV a Radio

        Příjem všech volných digitálních TV a rozhlasových programů přes satelit (FreiSat Digital)

        ISIPRO kabel

        Zdarma Seznam manažer programu TechniSat ušetří únavné ruční vyhledávání stanic. Když vypnete zařízení, provádí se skenování, automaticky následuje porovnání seznamu programů. Pokud dojde ke změnám, jsou vydávány informace pro přizpůsobení seznamu programů. Jednotlivé seznamy zůstávají zachovány a přizpůsobíte je podle svého vlastního uvážení.

        TechniMatic

         Tato bezplatná aktualizace je služba od společnosti TechniSat, která udržuje software přístroje aktuální.

         Jakmile jsou k dispozici vylepšení nebo vylepšení obslužného softwaru, provede v určeném čase (nastavitelné v menu přístroje) aktualizaci softwaru. To zajišťuje vysokou míru bezpečnosti a budoucí-širší a lepší rozsah funkcí.

         AutoInstall

          Při první instalaci přístroje snadno nastavíte parametry místních podmínek. Průvodce instalací TechniSatu

          Vás prostřednictvím snadno pochopitelných dialogů povede nastavením potřebných konfigurací, takže tento přístroj je připravíte k provozu ve velmi krátké době.

          TechniFamily

           Funkce TechniFamily umožňuje vytvářet uživatelské profily chráněné heslem. Pro každý profil, můžete definovat individuální práva a omezení, například pro vybrané kanály, sledování televize ve stanovené době nebo maximální dobu používání zařízení.Tato funkce umožňuje rodičům kontrolovat, jak se přístup k televizi mají děti.

           DVB-T (Digital Video Broadcast-Terrestrial)

            Příjem všech volně šířených digitálních TV programů ve vysoké kvalitě zvuku přes anténu obrazu.

            MyTechniSat App

             Nikdy předtím dekodér nebyl tak všestranný: příjem TV a rádio, přehrávání multimédií, nahrávání. Díky této aplikaci MyTechniSat pro smartphony a iPhone Apple, můžete pomocí dotykové obrazovky telefonu, ovládat své zařízení od společnosti TechniSat na dálku např. přes internet v telefonu.

             HDTV

              HDTV je zkratka pro televizi s vysokým rozlišením (High Definition Television), tak pro vynikající kvalitu obrazu. S HDTV, mohou být obrázky zobrazeny v mnohem větším detailu a s mnohem jemnějším odstupňování.

              Kontrast a obrysy jsou přesnější a pravdivější, barvy jsou věrné originálu. Širokoúhlý formát HDTV vysílání odpovídá mnohem lépe lidské vizuální vnímání. Takže celkově vytváří živější dojem.

              Časový Posun

               Tato velmi užitečná a populární funkce umožňuje spustit přehrávání programu, již během jeho nahrávání.

               Nahrávání a přehrávání jsou prováděny současně. Aktuální záznam lze kdykoli zastavit a přehrát v jiné době. Je také možné opakovaně přehrát některé scény a rychlé přeskočení nezajímavých sekvencí. Pomocí této funkce, může uživatel spustit přehrávání nebo zastavit a pokračovat kdykoliv.

               Perfektní Záznam

                Perfektní záznam rozpozná všechna prodloužení vysílací doby (např. sportovní přenos – hokej, je prodloužen) a zajišťuje posun v režimu DVR, nahrávání naprogramovaných oblíbených programů.

                Universal Plug and Play (UPnP)

                 Přístroj lze snadno integrovat do domácí sítě prostřednictvím integrovaného rozhraní Ethernet (s možností přídavného adaptéru WLAN), což umožňuje různé multimediální zařízení, jako jsou PC, TV, Hi-Fi, digitální fotoaparáty a další, musí být propojeny pomocí UPnP / DLNA. 2 x Common Interface (CI +)

                 Tento přístroj má 2x Common Interface (CI +) rozhraní. Jedná se o rozhraní, používané v kombinaci s CI + modulem a odpovídajícím inteligentním přístupem karet ke kódovaným programovým službám, jako jsou placené televize nebo pay-rádio.

                 Pay TV ready

                  Toto zařízení také umožňuje přijímat šifrovaný obsah kanálu (Pay TV). Chcete-li sledovat Pay TV, musíte mít předplatné příslušného poskytovatele Pay TV.

                  HD-XTRA

                   Díky HD-XTRA je tento přístroj ideální pro většinu HDTV programů. S ním můžete nejen přijímat všechny nešifrované HDTV kanály, ale díky integrovanému CI + interfaceyou mohou také přijímat HD kanály které

                   Pay TV nabízí, jako je např. Sky, HD + a další.

                   Conax

                    Vestavěné dekódování systému Conax čtečky čipových karet pro příjem placené televize a rádio (např. TV na kartě, MTV Unlimited).

                    Síťové rozhraní

                     Síťové rozhraní je možné použít pro připojení zařízení k domácí síti, například prostřednictvím DSL router.

                     HTML5

                      Video-on-demand služby na bázi HTML5 jako je YouTube, mohou být použity díky vestavěné podpoře HTML5 s přístroji ISIO. Vzhledem k tomu, že je HTML5 standard pro integraci videa na webových stránkách, HTML5 video a mnoho dalších HTML5 nabídek, jsou díky kompatibilitě se systémem dekodéru ISIO i v budoucnu připraveny přijímat mnoho dalších nových stránek a obsahu.

                      Funkce PIP

                       Funkce obraz v obraze (PIP) umožňuje televizní obraz pro jeden kanál, který se zmenšený zobrazí na okraji obrazovky, zatímco jiný kanál sledujete jako hlavní na obrazovce televizoru.

                       HDMI (out)

                       Toto výkonné rozhraní je speciálně navrženo pro rychlý a bezeztrátový digitální přenos fotografií s vysokým rozlišením a sofistikovaným zvukem. Dokonce i složitý obsah obrazu a rychle se pohybující sekvence jsou zobrazeny v prvotřídní kvalitě. Kromě svých vysoce výkonných HDMI připojení se také vyznačují obousměrným přenosem dat.

                       Čtečka SD karet

                        Čtečka pro paměťové karty SD / Flash ve formátu MMC

                        Přehrávání MP3

                         Přístroj má integrovanou funkci přehrávání hudby a zvukových knih ve formátu MP3.

                         JPEG

                          Tato funkce umožňuje přímé přehrávání fotografií ve formátu JPG na Vašem televizoru z připojeného paměťového média, například fotografie z dovolené uložené ve formátu JPG.

                          Funkce úpravy

                           Nahrané pořady lze později snadno upravit pomocí užitečných střihových a editačních nástrojů (např. chcete-li odstranit reklamní bloky odstranění reklamních časů).

                           Volný příjem TV

                            Vhodný pro příjem digitálního pozemního televizního vysílání DVB-T. DVB-T s více než 30 TV kanály mohou být přijímány bez dalších nákladů v mnoha oblastech.

                            Změna pozice kanálu v seznamu

                             Můžete měnit pozici a pořadí analogových a digitálních kabelových kanálů v jednom seznamu kanálů.

                             TechniRouter-ready

                              Tento přijímač je kompatibilní se všemi TechniRouter produkty. Podporuje funkci SCR s rozšířením protokolu

                              DiSEqC dle evropské normy EN 50494. SCR (Satellite routing Channel) je technologie, která se používá pro přenos více satelitních kanálů na zadanou unikátní frekvenci v jediném kabelovém systému

                              Frei SatDigital

                               Stovky mezinárodních televizních a rozhlasových programů lze přijímat zdarma přes východní satelitní pozice

                               Astra 19,2°

                               Toto zboží je nabízeno v aukci jako zboží se sníženou hodnotou

                               Tato snížená hodnota se může projevit na příklad jako poškozený originální obal, optické vady (jako poškrábání, odření apod.) či nekompletní příslušenství. Z tohoto důvodu je poskytována záruka na výrobek pouze v délce 12 měsíců a uplatnit ji můžete jen u jakéhokoliv příslušného autorizovaného servisu v České republice.Berte na vědomí, že výměna z naší strany za jiný kus je zcela vyloučena, protože disponujeme pouze právě jedním kusem prodávaného zboží a dalo by se jednoduše říci: „co kus, to unikát“. Proto je potřeba případnou opravu vyřídit v příslušném autorizovaném servisu. Tato oprava je poskytována zcela zdarma v rámci 12 měsíční záruční doby. V případě, že nebyl příslušný autorizovaný servis pro Vás „osobně“ dostupný a zboží by bylo potřeba zaslat poštou, jsme připraveni Vám proplatit poštovné v plné výši.Pokud nastane situace a zboží od nás zakoupené bude potřeba opravit v záruční lhůtě 12 měsíců od převzetí zboží, tak nás prosím v první řadě telefonicky kontaktujte, rádi Vám poradíme jak postupovat. Disponujeme seznamem osvědčených autorizovaných servisů, které Vaší reklamaci vyřídí v nejbližším časovém termínu a zcela zdarma. Jsme si vědomi, že reklamační proces může být pro Vás nepříjemný a proto přistupujeme ke každé reklamaci zcela individuálně a s maximálním nasazením.

Fotogalerie

Výše poštovného

Platba předem
první položka 99 Kč, každá další (přidání do hromadné zásilky) + 0 Kč
Na dobírku
první položka 139 Kč, každá další (přidání do hromadné zásilky) + 40 Kč

Důvody proč nakupovat u nás?

 • 1. Vlastní sklad
 • 2. Expresní dodání
 • 3. Garance cen
 • 4. Garance vrácení peněz nebo výměny zboží

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6544130611 jako závadnou?
Titulek nabídky: Přijímač TechniSat TechniCorder ISIO STC - 354096