Archiv obsahuje nabídek

PS3 StarHawk Nová

Cena

298,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 29.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542898197  |  Nahlásit závadný obsah

Vžijeme se do role Emmetta Gravese, horníka dolujícího minerál zvaný Rift na okraji známého vesmíru. Ovšem, tak prosté to v této střílečce od LightBox Interactive rozhodně nebude. Vzácné účinky tohoto minerálu našeho horníka proměnily v superbijce. Nepřáteli nám budou mutanti. Kdysi lidé, na které bohužel Rift zareagoval trochu jinak a ti tak nedobrovolně podstoupili transformaci. Graves má kromě přežití na srdci i hledání svého ztraceného bratra, který je navíc vůdce zmutované rasy Outcast.

Z jednotlivých úrovní hry dostanete pocit westernu ve vesmíru. Úrovně jsou obrovské, rozlehlé a navržené specificky pro přizpůsobivé hraní s AI, která reaguje na počínání hráče a neustále mění strategii. Hratelnost ale nyní trochu odbočuje k RTS žánru, především díky vychytávce zvané "Build and Battle". Jak hráči zabíjejí nepřátele a bojují o život, sbírají zdroje, které mohou pro změnu utrácet za různá stavení, jež vám shodí z oběžné dráhy. To zahrnuje různé stěny, ocelová vrata, přistávací dráhy či automatické palné věže. Vše ale samozřejmě může být zničeno.

Co nás čeká?

  • Ve hře Starhawk budete bojovat proti bandě nelítostných nepřátel na zemi, ve vozidlech i ve vzduchu v epickém příběhovém režimu hry pro jednoho hráče v kůži pistolníka Emmetta Gravese.
  • Zažijte akcí nabité multiplayerové režimy pro 32 hráčů, vytvořte tým s kamarádem v offline režimu pro dva hráče na rozdělené obrazovce, nebo spojte síly až se třemi dalšími hráči v kooperativním režimu na PlayStation Network.
  • Pomocí nového systému Build and Battle (výstavba v bitvě) můžete upravovat bojiště pomocí žádostí o vybavení, vozidla a opevnění, které vám doručí výsadkové lodě z orbity.
Dodání cca 1-19p dnů od zaplacení.
Aukro Widget
PODÍVEJTE SE I NA MÉ OSTATNÍ AUKCE - jedno poštovné

   
  


(Kliknutím na obrázek zobrazíte příslušné aukce! Tak se nebojte a objevte svět her!)

Pokud máte zájem o nějakou jinou PC, PSP, PS2, PS3, X360, Wii, DS hru kterou nemám v nabídce tak si napište :-) rád vám jí vystavím XGLukecz@seznam.cz

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542898197 jako závadnou?
Titulek nabídky: PS3 StarHawk Nová