Archiv obsahuje nabídek

PS3 Wheelman

Cena

163,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 26.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543047342  |  Nahlásit závadný obsah

Velkolepý zážitek v hollywoodském stylu – to je Wheelman. Napínavý příběh vám nedopřeje oddychu – čeká vás adrenalinová jízda, jakou jste ještě nezažili. Vin Diesel zde představuje tajného agenta a skvělého řidiče, který musí proniknout do barcelonského podsvětí a získat informace o jisté loupeži. Vydává se za nájemného řidiče, brzy se ale ocitne přímo uprostřed korupce a chaosu. Musí být vždy o krok před místními ochránci zákona i před nepřátelskými gangy.

Vlastnosti produktu
» Superhvězda akčních filmů Vin Diesel a jeho Tigon Studios opět stírají hranici mezi zábavními médii, tentokrát ve spolupráci s Midway. Design a produkce hry Wheelman zaručuje nepřekonatelný herní zážitek. Hlavní postava Milo Burik má Dieselovu podobu i hlas.

» Wheelman přináší sugestivní svět kvílejících pneumatik a spáleného asfaltu – čeká vás ostrá jízda ulicemi Barcelony. Automobilové honičky se inspirují nejslavnějšími hollywoodskými akčními filmy, takže kromě poutavého příběhu je tato hra i potěchou pro oko.

» Smrti se často můžete vyhnout jen velmi riskantními manévry, které zvládne jen opravdový machr. Provádějte otočky o 360 stupňů a přitom palte po nepřátelích. Jízda po střechách jiných jedoucích aut přináší zážitek, na jaký jen tak nezapomenete.

» Setřásejte své pronásledovatele, za řevu motorů provádějte ničivé manévry, nebo se chopte pušky, s ničím se nepárejte a střílejte rovnou skrz přední sklo.

» Usedněte za volant kamionu a postarejte se, aby na vás město nezapomnělo. Ujíždějte úzkými uličkami v sedle zvláštního motocyklu. Ujměte se řízení exkluzivních licencovaných vozů a předveďte svůj styl.

» I ten nejlepší řidič občas potřebuje vystoupit. Proto občas vyrazíte do barcelonských ulic i pěšky, ale pozor – nezapomeňte si vzít pistoli.

» Děj se odehrává v exotickém prostředí Barcelony. Toto klasicky evropské město je hustě obydleno, takže na ulicích panuje čilý ruch. Chodci na vaše chování reagují inteligentně a vy se můžete projíždět v realistických ulicích se spoustou objektů, které lze ničit.

Dodání cca 1-19p dnů od zaplacení.
Aukro Widget
PODÍVEJTE SE I NA MÉ OSTATNÍ AUKCE - jedno poštovné

   
  


(Kliknutím na obrázek zobrazíte příslušné aukce! Tak se nebojte a objevte svět her!)

Pokud máte zájem o nějakou jinou PC, PSP, PS2, PS3, X360, Wii, DS hru kterou nemám v nabídce tak si napište :-) rád vám jí vystavím XGLukecz@seznam.cz

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543047342 jako závadnou?
Titulek nabídky: PS3 Wheelman