Archiv obsahuje nabídek

PS3 WWE 2K15 Nová

Cena

699,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 4x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6544093489  |  Nahlásit závadný obsah


Vůbec první wrestlingová hra, která je vyvíjena speciálně pro konzole nové generace a hned jde o nejprůlomovější hru svého žánru. WWE 2K14 byla pouze jakýmsi mostem po odkoupení licence zkrachovalé firmy THQ. WWE 2K15 je ovšem naprostý skvost, který by neměl minout žádný fanoušky wrestlingu. Užijte si ten nejlepší wrestling, jaký kdy série WWE přinesla!

WWE 2K15 přichází s tunami vylepšení nejen ve vizuálním zpracování, které je nyní na vyšší úrovni než kdykoliv předtím, ale také na herních mechanismech, které hře dodávají takovou hloubku realističnosti, že nebudete věřit, že hrajete jen hru. Kromě vizuálních vylepšení v grafice, díky kterým vypadají postavy jakoby z oka vypadly svým reálným dvojčatům, si můžete užít také pokročilé animace, divoký a rušný zvuk, nové typy dynamických osvětlení, nové komentáře a spolu s tímto vším hlavně klasický zážitek, který od WWE hry čekáte.


Co nás čeká?

  • Vývoj plný spolupráce - Díky spojení sil s vývojáři z Yuke dokázali Visual Concepts přinést sérii WWE na platformy nové generace. Díky úsilí vynaloženému na vývoj prominentní NBA 2K si můžete užít stejnou úroveň vizuálního zpracování.
  • Vylepšení hratelnosti - WWE 2K15 výrazně vylepšuje základní hratelnost díky klíčovým přídavkům, které posouvají celou hru na novou úroveň. Od nové technologie snímání pohybu, přes vylepšené animace až po množství funkcí, které teprve sami objevíte - to vše na vás čeká ve WWE 2K15, prémiové sportovní simulaci, která je ve spojení s televizní produkcí WWE i dějem ve skutečném ringu.
  • Superhvězdy v next-gene - WWE 2K15 využívá výhod nového výkonného nástroje pro vykreslování postav, který se nachází také v NBA 2K sérii (s důrazem na hlavu, tělo a rysy obličeje, díky čemuž dokáže vytvořit bezprecedentní úroveň autenticity). Další vylepšení, včetně změny osvětlení, také dramaticky ovlivní vzhled superhvězd, díky čemuž si můžete užít neuvěřitelně realistický a přirozený vzhled všeho, na co se podíváte.
  • Pociťte ten ruch - WWE 2K15 také replikuje televizní WWE zážitek pomocí širokého spektra vylepšení ve zvukové hloubce a kvalitě. Herní komentátor nabízí mnohem více komentátorských replik. Navíc všechny zvuky vycházející z ringu budou natolik přesvědčívé, že vám dají pocit.Dodání cca 1-19p dnů od zaplacení.
Aukro Widget
PODÍVEJTE SE I NA MÉ OSTATNÍ AUKCE - jedno poštovné

   
  


(Kliknutím na obrázek zobrazíte příslušné aukce! Tak se nebojte a objevte svět her!)

Pokud máte zájem o nějakou jinou PC, PSP, PS2, PS3, X360, Wii, DS hru kterou nemám v nabídce tak si napište :-) rád vám jí vystavím XGLukecz@seznam.cz

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6544093489 jako závadnou?
Titulek nabídky: PS3 WWE 2K15 Nová