Archiv obsahuje nabídek

Red Orchestra 2:Heroes of Stalingrad+Rising Storm

Cena

199,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 24.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 2x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543999711  |  Nahlásit závadný obsah

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad with Rising Storm

STEAM GIFT

- Hru zasílám ihned po přijetí platby.

- Do poznámek při zakoupení napište email na který má být Steam gift zaslán. Pokud nenapíšete žádný pošlu hru na Váš aurko e-mail.

- Dárek můžete poté využít a přidat hru do svého steam účtu, stáhnout a ihned hrát, nebo jej jednoduše opět někomu poslat.

Info o hře :

Red Orchestra 2 je nástupcem Ostfront 41-45 , který dbá na realistické ztvárnění a chování zbraní, balistiku střel, zranění i taktiku. Zaměřený na Bitvu o Stalingrad a obkľučovacie operace Němců i Rusů od června 1942 až do února 1943, Vám umožňuje Heroes of Stalingrad zažít jeden z nejbrutálnějších soubojů v lidských dějinách. Poprvé v podobě FPS můžete zažít 2. světovou válku z pohledu mocností Osy v německé singleplayerové kampani. Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad běží na Unreal Engine 3 a zaměřuje se na přesné detaily a skutečný zážitek v brutálním multiplayerem, co-op a solo módě.

Během bojů získáváte zkušenosti a postupujete na vyšší úroveň, přičemž jakmile dosáhnete status hrdiny (odsud název hry), získáte přístup k extra předmětem a bonusem - a Vaše postava se z oholeného, ??učesaná vojáčka přemění na tvrdého, uznávaného veterána.

Hrajte za obě armády. Sledujte německý útok na město Stalingrad z pobřeží řeky Volhy. Sledujete sovětskou armádu, která se snaží udržet město proti všem snahám Osy o zničení města

Můžete hrát a ovládat jednotky pěchoty a tanky, které jsou propracované s nejvyššími detaily s plně funkčními 3D interiéry.

Souboje z 2. světové války přetvořeny do brutálních bitev, které rozhodně nepřipomínají Hollywood.

Celé části města jsou přetvořeny aby odpovídaly skutečnosti. Stejně jako oblasti mimo město. Všechny tyto části jsou využity jako singleplayerovém, tak multiplayerovém módu.

Aukro Widget

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543999711 jako závadnou?
Titulek nabídky: Red Orchestra 2:Heroes of Stalingrad+Rising Storm