Archiv obsahuje nabídek

Rise of Nations: Rise of Legends CZ

Cena

149,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
 • Datum vložení do archivu: 24.VII.2017
 • Nabídka byla zobrazena: 0x
 • Status prodeje: Neprodáno
 • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543457421  |  Nahlásit závadný obsah

Jedna se o puvodni edici s artbookem a dalsimy bonusy

Popis: Rise of Nations: Rise of Legends CZ

 

 

 

Rise of Nations: Rise of Legends je dlouho očekávané pokračování Rise of Nation. Tato hra z dílny Big Huge Games a Microsoft Game Studios vás zavede do světa, kde proti sobě stojí síly magie a technologie. Čekají Vás boje ve stověžatých městech, na žhavých pouštích či vražedně ledových pláních, plných záhadných nestvůr, fantastických strojů i neuvěřitelných čar a kouzel.

Rise of Nations: Rise of Legends představuje v žánru RTS značný krok vpřed. Můžete se těšit například na zbrusu nový 3D engine, působivé herní animace, propracovaný příběh, režim pro více hráčů, rychlé hry a podporu klanů pro tvorbu on-line herních komunit.

I z malé vísky můžete vytvořit mocnou a výbojnou civilizaci s fantastickou armádou, se kterou se pak vyberete dobývat svět. V bitvách s nepřítelem si plně vyzkoušíte svůj strategický um - můžete využívat formací, ovládání jednotek i hrdinské schopnosti. Musíte odhalit dávnou minulost své země, sjednotit lid a vést jej do boje proti nepředstavitelné hrozbě .

 

 

 • Kampaň na dobytí světa - Conquer the World (CTW). Nesmírně populární kampaň se do hry Rise of Nations: Rise of Legends vrací s mnoha skvělými vylepšeními. Tento herní režim vás zavede do nového světa hrdinů, nestvůr, věrnosti i zrady. Prožijete napínavý příběh, který se táhne přes několik kampaní, s mnoha vedlejšími zápletkami a hrdinskými postavami. Celý trojrozměrný svět, krajina i města se přitom budou měnit podle toho, jak se bude vyvíjet Vaše kultura.
 • Grafika a zvláštní efekty, které definují žánr. Rise of Nations: Rise of Legends v sobě kombinuje špičkové technologie a překrásné grafické ztvárnění, jaké jste dosud neviděli. Můžete se těšit na trojrozměrný engine s dynamickým podsvětlením, měnícím se terénem, budovami, které lze bourat, ničivými zemětřeseními a obrovskými armádami, které se sejdou v neuvěřitelně působivých bitvách.
 • Inovace v žánru RTS. Rise of Nations: Rise of Legends rozvíjí klasické certifikované prvky jako hranice, zabíjení nepřátel, bitvy velkých armád či budování měst, ale vše pojímá velmi inovativně.
 • Modernizované a intuitivní hraní. Aby se Vám hrálo co nejlépe, vylepšili Big Huge Games celé rozhraní pro armádu a vyhledávání, takže můžete svou civilizaci řídit bez nutnosti mikro managementu. Můžete si zahrát krátké dvacetiminutové hry, nebo pokud máte rádi klasické RTS, můžete se pustit do delších a spletitějších kampaní.
 • Nové možnosti pro hru více hráčů a on-line. V poslední době se diskutuje o nových aspektech režimu pro více hráčů. Na vysoké úrovni se hra přizpůsobuje těm, kteří nemají čas na čtyřhodinové zápasy - proto byl design uzpůsoben tak, aby se vyplatily i dvacetiminutové hry. Možná se na první pohled jeví jako příliš krátké, ale všichni vývojáři Microsoft a Big Huge Games se maximálně snažili, aby se jednalo o plnohodnotné bitvy a ne pouze o drobné šarvátky.
 • Podmanivý a spletitý příběh. Rise of Nations: Rise of Legends vás zavede do fantastického světa, kde musíte odhalit dávnou minulost země, sjednotit lid a vést jej do boje proti nepředstavitelné hrozbě. Malé vísky se rychle změní na velkolepé civilizace, které se budou dále rozvíjet a jejichž armády se střetnou v krutých bitvác

 • Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543457421 jako závadnou?
  Titulek nabídky: Rise of Nations: Rise of Legends CZ