Archiv obsahuje nabídek

# Sada 4x Vacubox fantastická SLEVA 50%

Cena

499,99 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 24.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543787215  |  Nahlásit závadný obsah


Sleva 50%: Doprodej vráceného zboží z komisního prodeje ! (=zapůjčeno jinému prodejci). Zboží je nové, nepoužité, může mít však poškozenou krabičku, může být rozbalené a znovu zabalené, některé dózy nemusejí být plně funkční. Nemáme kapacity na překontrolování bezvadnosti všech kusů, proto prodáváme bez záruky s velkou slevou!

V této aukci můžete zakoupit sadu, složenou z:
- 1x Vacubox 0,6 litru, průměr 10 cm, výška 13 cm
- 1x Vacubox 1,1 litru, průměr 11 cm, výška 18 cm
- 1x Vacubox 1,7 litru, průměr 12 cm, výška 22 cm
- 1x Vacubox 5,7 litru, elipsa 28x22 cm, výška 16 cm
Sadu, prodávanou v této aukci, vidíte na obrázku vpravo

Běžná cena: 1000 Kč
Doprodej: jen 499,99


K čemu to je a jak se to používá?
To se dozvíte z textu dole pod šedým logem VACUBOX.

Ještě předtím však věnujte pozornost související akci:
Speciální akční sleva
na všechny ostatní typy Vacuboxů,
nabízených na Aukru - pouze tento týden!!!

(klikněte zde)Důležitá upozornění:

Poštovné při platbě předem je jen 45 Kč!

Prosím, prohlédněte si i ostatní naše aukce a až budete mít vše vybráno, vyplňte formulář přepravy, nebo napište "Chci platit", pošleme Vám celkovou částku
k zaplacení, variabilní symbol a číslo účtu, pak obdržíte vše v jednom balíku za jedno poštovné (nebo bez poštovného při nákupu nad 700 Kč a platbě předem).
Zasíláme i na Slovensko, poštovné 300 Kč, platba předem na účet ve slovenské bance.
Jak prodloužit trvanlivost potravin?

Pomocí speciálních nádob! Vacuboxy jsou elegantním, jednoduchým a dnes už i cenově dostupným způsobem, jak trojnásobně prodloužit dobu uchovávání potravin.

Vacubox je nádoba, vyrobená z nejkvalitnějších tvrzených plastů, ze které se pomocí vakuové pumpy vyčerpá vzduch. Vzniklý podtlak pevně přisaje víko k nádobě a tím zamezí přístupu vzduchu a pronikání bakterií a plísní k potravinám. Kromě toho také ochrání obsah před vysycháním. Vše zůstává nejen dlouho čerstvé, ale zachovává si přitom svoji původní chuť, vůni i barvy, stejně jako i vitamíny a další cenné látky. Pro ještě lepší výsledky je možné umístit Vacubox do chladničky.

Použití Vacuboxů se neomezí jen na dlouhodobé skladování potravin, dá se v nich uchovávat uvařené i rozpracované jídlo, čerstvé ovoce a zelenina, pečivo, zákusky, obložené chlebíčky, suché plody apod. Vlastnosti Vacuboxů je předurčují k použití na výletech, dovolených, ke stravování v zaměstnání, uchovávání jídla pro malé děti, ale i léků a všech výrobků, které je třeba chránit před vlhkem a prachem (např. fotoaparáty, kamery, přesné přístroje). Speciální, neprůhledné typy Vacuboxů jsou určeny pro potraviny, které je třeba chránit před světlem (káva, čaj).

Oproti předchozím typům těchto nádob jsou nejnovější, patentované Vacuboxy vybavené vakuovou pumpou uvnitř víka každé nádoby a díky obrovskému zájmu o tyto nové typy zejména v západní Evropě se podařilo snížit výrobní náklady a tím i stlačit prodejní ceny o více než polovinu, takže dnes si může Vacuboxy do své domácnosti pořídit opravdu každý.

Vacuboxy se vyrábějí v celé šíři různých tvarů a velikostí, a jsou dodávány jak jednotlivě, tak i v cenově velmi výhodných sadách. Vacuboxy jsou před expedicí pečlivě zabaleny v bublinkové fólii a PVC sáčku. Jsou dodávány v precizní dárkové krabici z tvrzeného lakovaného kartonu. Ke každému Vacuboxu je přiložen český návod k použití a je na něj poskytována záruka 24 měsíců.

porovnání doby uchování potravin:
produkt: běžně: VACU BOX:
hotová jídla 3 9-12
syrové maso 3 7-9
tvaroh 3 9
měkké sýry 3 9
tvrdé sýry 10-14 30
uzeniny 5 15-20
mořské plody 1-2 5
zelenina 5 15-20
ovoce 5 15
bylinky 4 8
zákusky 3 9
suché plody 30 90
pečivo, chléb

2-3

7-9Jak se Vacubox používá?

Velmi jednoduše. Na nádobu nasadíme víčko a několikrát zatáhneme za madlo vakuové pumpy. Vzduch se tím z nádoby začne odčerpávat. Odčerpáváme tak dlouho, až se tmavě modrý ukazatel podtlaku sám zasune do roviny víčka. V tu chvíli je vzduch odčerpán a víčko velmi pevně drží. Po dobu skladování se do nádoby postupně malé množství vzduchu dostává, což signalizuje tmavě modrý ukazatel mírným vysunutím nad rovinu víčka.
V tom případě použijeme (po cca 2-4 dnech podle velikosti nádoby) opět vakuovou pumpu. Když chceme víčko odklopit, vpustíme dovnitř vzduch stlačením světle modrého tlačítka. Nádoby je třeba uchovávát v čistotě, což platí zejména pro těsnění ve víčku a hranu spodní části nádoby. Jakákoli nečistota zde způsobí netěsnost nádoby a tím i zkrácení doby, po kterou podtlak v nádobě vydrží. Dokud není ukazatel úplně vysunutý, nádoba funguje správně.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543787215 jako závadnou?
Titulek nabídky: # Sada 4x Vacubox fantastická SLEVA 50%