Archiv obsahuje nabídek

SADBA LESNÍ HOUBY-sadba hřibů- jedlé houby150 g.

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 30.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 704x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543368540  |  Nahlásit závadný obsah

Hřibovité , lesní houby- Pýchavka obrovská,Vatovec-Bedla vysoká a další

SADBA 150g

Hřibovité , lesní houby- Pýchavka obrovská,Vatovec-Bedla vysoká a dalšíSMÍŠENÁ SADBA HUB

OBSAH- 150g

Sadba obsahuje živé podhoubí, mycelium hub- Hřib smrkový, Hřib pravý, Kozák březový, Křemenáč osikový, Klouzek obecný, Vatovec obrovský-Pýchavka, Bedla jedlá , Liška obecná


Překvapte svého souseda vlastní úrodou na zahradě. Smaženice, bramboračka nebo vepřové na houbách chutnají vždy nejlépe z vlastnoručně nasbíraných hub. Pokud však máte do lesa daleko, nebo vás zkrátka jen nebaví nekonečné hledání a brzké vstávání, abyste ulovili ty nejlepší houby, máme pro vás řešení. Houbaři, kteří mají za ušima, si totiž vypěstují vlastní houby sami..

Doba výsadby: Říjen
Poslední možnost výsadby v letošním roce. Kdo chce sklízet vlastní houby na své zahradě v příštím roce, musí vysadit ještě letos.Sadba se vysazuje co nejblíže kořenům stromů, nejlépe smrk, borovice, habr, osika , tůje, bříza , dub, buk. V případě, že v blízkosti nejsou žádné stromy, lze vysadit sadbu do trávy nebo do kopřiv. Sadba obsahuje směs živého podhubí výše jmenovaných druhů hub, aby se dala vysazovat téměř na každé zahradě. V místě výsadby porostou jen ty druhy hub, kterým bude místo vyhovovat. Po několika letech pěstování se sadba rozrůstá do širokého okolí. Podhoubí zůstává v půdě po mnoho let .
Takto může vypadat vaše zahrada po osázení naší sadbou

Sadbu je nejlépe vysazovat na stanoviště zastíněné, lze využít jakýkoli kout zahrady. K sadbě dodáváme podrobný návod k pěstování. Pěstování hub není náročné a zvládne to i úplný laik.

Fotografie dodávané sadby. Sadba má obsah 150 g Na jedno místo se vysazuje jedna polévková lžíce sadby, což je zhruba 10 g Sadba má vysokou ,, klíčovost“ – ale záleží na složení půdy jak se ujme, proto obsah sadby je na 15 míst. Jakákoliv lepší klíčivost sadby je zbytečná, když složení půdy sadbě nevyhovuje, proto je obsah sadby na 15 míst, aby byla vetší pravděpodobnost, že se sadba ujme a vyroste vám co nejvíce druhů uvedených hub.Prodejce: Prověřený zákazníky. -100%-
Máme více jak 4000 kladných komentářů od kupujících.


Naše další aukce: ZDE

Liška obecná- SADBA-HUB

kup teď!
99,- Kč

Pýchavka obrovská-Vatovec-SADBA-

kup teď!
99,- Kč

Bedla vysoká- SADBA

kup teď!
99,- Kč

Při zakoupení další sadby , se platí jen jedno poštovné!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Způsob dodání

Sadbu posíláme Českou poštou, balíkem do ruky, zásadně v bublinkové obálce, která sadbu chrání před poškozením při přepravě.

Jsme výrobci sadby, sadbu nepřekupujeme, ale vyrábíme.

Nekupujte u prodejců balení, které obsahuje méně než 100g. sadby u menších balení vám nic nevyroste!!
Prodejci na slevomatech kupuji sadbu od nás rozděluji ji a dále prodávají po 10g.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543368540 jako závadnou?
Titulek nabídky: SADBA LESNÍ HOUBY-sadba hřibů- jedlé houby150 g.