Archiv obsahuje nabídek

Salát Bionda Degli Ortolani 500 semen

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 01.V.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543997500  |  Nahlásit závadný obsah

NaLAe  aukce
Kontakt  - o nAAs
PodmA­nky  prodeje
NAAvody,  tipy, triky
Galerie pAZstitelAš

Vítejte v naší nabídce semen a produktů internetového obchodu

Karel Neoral - NEOSEEDS

Salát Bionda Degli Ortolani

Sada obsahuje 500 semenPopis

Salát Bionda Degli Ortolani je jarní odrůda římského salátu vyznačující se protálhými oválnými leskými světle zelenými listy s výrazným žebrváním, tvořícími velkou hlávku.

Salát je svěží křehká zelenina bohatá na vitamíny A,B,C a D a stopové prvky (draslík, vápník, železo). Je vhodný jako samostatná příloha k pokrmům, na přípravu baget, nebo do čerstvých zeleninových salátů. Římský salát se oproti jiným odrůdám salátu vyznačuje jemnější chutí, větším obsahem vitamínů a snadnějším oddělováním jednotlivých listů.


Nároky

Rostlina má ráda slunné stanoviště a přiměřenou pravidelnou zálivku. Na zeminu je nenáročná, preferuje půdy dobře odvodněné a bohaté na organické látky.


Výsev

Salát vyséváme postupně, má velmi krátkou vegetační dobu 8–10 týdnů, z toho se 4–6 týdnů předpěstovává sadba. K rychlení probíhajícímu nejlépe při teplotě 20°C vyséváme salát od února. Následně přesazujeme do sadbovačů. Předpěstovanou sadbu vysazujeme ven od dubna, do skleníků a foliovníků od března. Osivo lze vysévat od března do července a vysazuje se do řádků vzdálených od sebe cca 30 cm, vzdálenost mezi rostlinami 30 cm.


V případě, že si u nás objednáte jakékoliv zboží, potřebné informace naleznete , pokud kliknete na příslušná zelená tlačítka, která jsou umístěna na horním panelu naší stránky.


Děkujeme za Váš zájem o naše zboží a věříme, že s produkty od nás budete spokojeni.
Copyright © Karel Neoral - Neoseeds

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543997500 jako závadnou?
Titulek nabídky: Salát Bionda Degli Ortolani 500 semen