Archiv obsahuje nabídek

Salát Meraviglia Delle 4 Stagioni 500 semen

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543365157  |  Nahlásit závadný obsah

NaLAe  aukce
Kontakt  - o nAAs
PodmA­nky  prodeje
NAAvody,  tipy, triky
Galerie pAZstitelAš

Vítejte v naší nabídce semen a produktů internetového obchodu

Karel Neoral - NEOSEEDS

Salát Meraviglia Delle 4 Stagioni

Sada obsahuje 500 semenPopis

Salát Meraviglia Delle 4 Stagioni - Lactuca sativa (zázrak 4 ročních období) je velice oblíbená středně raná odolná italská odrůda salátu vhodná k setí v každém ročním období. Vyznačuje se velkými kulatými uzavřenými hlávkami, které jsou tvořeny zvrásněnými listy zbarvenými do zelené a hnědočervené barvy. Po sklizni lze salát uchovávat v chladničce v plastovém sáčku, kde vydrží v čerstvém stavu až 2 týdny. Listy salátu jemné chuti, bohaté na vitamíny, minerální látky, vlákninu a kyselinu listovou lze použít samotné na přízdobu pokrmů, nebo do čerstvých zeleninových salátů.


Nároky

Rostlina má ráda slunné stanoviště a přiměřenou pravidelnou zálivku. Na zeminu je nenáročná, preferuje půdy dobře odvodněné a bohaté na organické látky .


Klíčení

Salát vyséváme postupně, má velmi krátkou vegetační dobu 8–10 týdnů, z toho se 4–6 týdnů předpěstovává sadba. K rychlení probíhajícímu nejlépe při teplotě 20°C vyséváme salát od února. Následně přesazujeme do sadbovačů. Předpěstovanou sadbu vysazujeme ven od dubna, do skleníků a foliovníků od března. Osivo lze vysévat od března do července a vysazuje se do řádků vzdálených od sebe cca 30 cm.


V případě, že si u nás objednáte jakékoliv zboží, potřebné informace naleznete, pokud kliknete na příslušná zelená tlačítka, která jsou umístěna na horním panelu naší stránky.


Děkujeme za Váš zájem o naše zboží a věříme, že s produkty od nás budete spokojeni.
Copyright © Karel Neoral - Neoseeds

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543365157 jako závadnou?
Titulek nabídky: Salát Meraviglia Delle 4 Stagioni 500 semen