Archiv obsahuje nabídek

SAMSUNG GALAXY A7 A700F TVRZENÉ OCHRANNÉ SKLO 9H

Cena

249,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 26.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543571786  |  Nahlásit závadný obsah

Předmětem aukce je tvrzené ochranné sklo určené pro telefon Samsung Galaxy A7 A700F.

Tvrzené sklo pro je neúčinnější a nejlepší ochranná fólie, která se nachází na trhu. Je navržená pro maximální pevnost a jasné barvy displeje. Fólie je vyrobená z tvrdého flexibilního skla navrženého přímo pro ochrano LCD před poškrábáním a poškozením.

Tvrzené sklo se může pochlubit svou úžasnou tenkostí - pouze 0,26 mm a přesto velmi vysokou pevností 9H, což je třikrát větší pevnost, než u běžných fólií. Vysoká pevnost je způsobená vyšší molekulární hustotou, což umožňuje vysokou ochranu telefonu proti poškrábání či pádu.


Při instalaci fólie nevznikají žadné mezery mezi displejem a sklem, proto není nijak ovlivněná citlivost dotykové obrazovky. Fólie nezanechává stopy po otiscích prstů díky olejofóbní vrstvě. Temperované sklo se v případě prudkého nárazu rozbije, vždy ovšem zůstane vcelku. Při prudkém nárazu dokáže pohltit velkou část energie, která se uvolní prasnutím, tím zabrání poškození samotného displeje. Obsah balení: 1x temperované sklo, 1x čisticí ubrousek, 1x utěrka napuštěná alkoholem


Dostupnost zboží: dodání do 8 pracovních dní.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543571786 jako závadnou?
Titulek nabídky: SAMSUNG GALAXY A7 A700F TVRZENÉ OCHRANNÉ SKLO 9H