Archiv obsahuje nabídek

Šátek na nošení dětí Šanami Kaštany 5m

Cena

2 090,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 26.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 2x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543459903  |  Nahlásit závadný obsah

Délka 5 metrů je vhodná pro dámské konf. velikosti 40 - 46 (pro nejoblíbenější úvaz Kříž s kapsou)

 

Nošení dětí v šátku je jednoduché, pohodlné, zdravé a bezpečné. S dítětem v šátku pro vás není žádná překážka ve městě nebo v přírodě nepřekonatelná. Kde neprojede kočárek, tam s miminkem v šátku projdete lehce.

 

Šátek na nošení dětí s podélným žakárovým vzorem  ze 100% česané bavlny. Středně silný nosný šátek vhodný pro celé nosící období.


Šátek na nošení dětí a miminek s podélným žakárovým vzorem ze 100% česané bavlny vyrobená v České republice, na základě našeho grafického návrhu. Jedná se o středně silný nosný šátek vhodný pro celé nosící období. Do výroby těchto šátků jsme promítli naše dlouholeté zkušenosti a připomínky našich zákazníků.

Vzor šátku je tvořen speciální žakárovou technikou. Pro dosažení co nejlepších vlastností šátku je v osnově použito nebarvené a nebělené bavlny. Díky tomu jsou tato vlákna neporušena a zůstávají co nejjemnější. To dodává šátku jeho hebkost, jemnost, pružnost a plnost na omak.

Barevnost šátku dodávaji tedy pouze obarvené útkové nitě. K barvení jsou použity nejkvalitnější netoxické barvy bez použití těžkých kovů, atestované pro děti do 3 let.

Délka šátku je nově měřena po délce jedné strany (jako u ostatních firem) a cíp šátku (cca 27 cm) je tedy navíc. 

 Šířka šátku je 67cm.
Gramáž: cca 220g/m2

Vzor i jeho barevnost uvítají jak ženy/ maminky, neurazí však ani nosící otce. Uklidňující a přitom zajímavý motiv navrhovala vystudovaná česká textilní návrhářka.

Spolu se šátkem je dodáván i tištěný návod na vázání šátku a instruktážní DVD v hodnotě 150 Kč s 10-ti postupy na vázání šátků na nošení miminek. Toto DVD je vhodné jako rozšiřující doplněk k tištěným návodům. Naleznete zde některé rozšiřující informace a postupy, včetně některých atypických úvazů, které nejsou popsány v tištěné brožurce.

 

Šátek lze prát běžnými tekutými pracími prostředky v pračce při teplotě do 40°C, žehlit na 3 (nejlépe mírně vlhké), nepoužívat aviváž. Udávaná délka šátku je před vypráním, srážlivost max. 3 - 7%.

 

Pokud hledáte ekonomičtější variantu nošení, doporučujeme shlédnout šátky s pruhy z řady Exclusive (Moře, Carmen, Podzim, Jaro, Pastelka, Oříšek). Pro ještě ekonomičtější volbu, pokud plánujete nosit spíše menší miminko či kratší dobu batole, oceníte vzory z řady Standard (Natur, Obláček, Orange, Červánek). Zobrazte celou naši nabídku!

 

Tip: Jako ochranu před nepřízní počasí lze zakoupit ochrannou kapsu s kapuckou nebo softshellovou bundu pro nošení dětí.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543459903 jako závadnou?
Titulek nabídky: Šátek na nošení dětí Šanami Kaštany 5m