Archiv obsahuje nabídek

Silikonové pouzdro JEKOD + fólie pro LG D605 L9 II

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543038747  |  Nahlásit závadný obsah

FotomobilCZ

 

JEKOD TPU Ochranné Pouzdro BLACK (černé - poloprůhledné) pro LG D605 L9 II. Balení Obsahuje LCD Ochrannou Folii Screen Guard. a2500008330728

 

Se zárukou a daňovým dokladem  *  Možnost osobního vyzvednutí na prodejně v Praze  *  Na požádání je obvykle možno vystavit větší počet kusů  *  Fungujeme od roku 1996.  

 

Na aukcích FotomobilCZ nabízíme dalších několik tisíc položek za výprodejové ceny - využijte možnost zaslání za jedno poštovné!

šavlona Aukro

 

Pouzdra jsou vyrobena z kvalitního tenkého a zároveň pevného TPU silikonu, který chrání telefon proti nárazu a oděrkám. Protiskluzová úprava umožňuje snadné a bezpečné ovládání telefonu. Pouzdra mají otvory pro ovládací prvky a pro nabíjecí i sluchátkové konektory. Je tedy možno jednoduše připojovat kompatibilní příslušenství k telefonu bez nutnosti přístroj vyndat z obalu. Jako bonus je přiložena nalepovací fólie na displej, která v kombinaci s poudrem dále zvyšuje ochranu Vašeho telefonu před poškrábáním. POZOR: fólie je v balení umístěna uvnitř papírového kartonu.

  

pouzdro LG L9 II

 

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543038747 jako závadnou?
Titulek nabídky: Silikonové pouzdro JEKOD + fólie pro LG D605 L9 II