Archiv obsahuje nabídek

Síťová karta PCI-express DW/RTL 8111E

Cena

170,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 24.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 2x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543880625  |  Nahlásit závadný obsah

Prodám tuto PCI-express síťovku. Nová, nepoužitá. Koupil jsem si ji do routeru, ale nakonec jsem se bez ní obešel.

Podrobné foto (této a některých dalších aukcí): http://imgur.com/a/7ezUm


Foto či více informací na požádání.

Osobní převzetí možné ve Velkých Přílepech (Praha-západ, směr Kralupy). U dražších předmětů možno také po předchozí domluvě přímo v Praze (Dejvice/Holešovice) -- jezdím do Prahy nepravidelně a nechci kvůli každé drobnosti domlouvat osobní předání.

Poštou zasílám typicky do druhého dne, občas ale v zájmu seskupení několika aukcí o den posunu -- pokud vám na odeslání co nejdříve opravdu záleží, prosím, napište do poznámky, že spěchá.

Ceny poštovného platí pro jeden předmět. U obyčejných a doporučených zásilek se může stát, že je nelze zabalit tak, aby splňovaly podmínky české pošty pro obyčejné, resp. doporučené, zásilky a v takovém případě je budu muset zaslat jako balík a navýšit Vám poštovné.

Obyčejné psaní a obyčejný balík jsou služby nepojištěné, pošta nestvrzuje podání, dodání, ani neodpovídá za ztrátu balíku. V případě využití této služby nemohu ručit za kvalitu této služby a veškerá přepravní rizika nese kupující.

Balík do ruky je vždy pojištěn alespoň na vydraženou cenu předmětu a po odeslání Vám zašlu sledovací číslo. Doručení je do druhého dne od podání.

Platba bitcoinem akceptována a vítána (zvolte bankovní převod a řekněte si o adresu, cena bude převedena podle aktuálního kurzu přes EUR)

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543880625 jako závadnou?
Titulek nabídky: Síťová karta PCI-express DW/RTL 8111E