Archiv obsahuje nabídek

Síťová karta RTL 8139D

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 26.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 1x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543881910  |  Nahlásit závadný obsah

Prodám tyto síťové karty. Dohromady jsou 3, mírně různé PCB (ale čipset stejný) -- pokud vám záleží na konkrétní revizi, napište si o ni (nejlépe předem, ať ji nepošlu někomu jinému). Netestované, ale nejspíš funkční.

Podrobné foto (této a některých dalších aukcí): http://imgur.com/a/7ezUm


Foto či více informací na požádání.

Osobní převzetí možné ve Velkých Přílepech (Praha-západ, směr Kralupy). U dražších předmětů možno také po předchozí domluvě přímo v Praze (Dejvice/Holešovice) -- jezdím do Prahy nepravidelně a nechci kvůli každé drobnosti domlouvat osobní předání.

Poštou zasílám typicky do druhého dne, občas ale v zájmu seskupení několika aukcí o den posunu -- pokud vám na odeslání co nejdříve opravdu záleží, prosím, napište do poznámky, že spěchá.

Ceny poštovného platí pro jeden předmět. U obyčejných a doporučených zásilek se může stát, že je nelze zabalit tak, aby splňovaly podmínky české pošty pro obyčejné, resp. doporučené, zásilky a v takovém případě je budu muset zaslat jako balík a navýšit Vám poštovné.

Obyčejné psaní a obyčejný balík jsou služby nepojištěné, pošta nestvrzuje podání, dodání, ani neodpovídá za ztrátu balíku. V případě využití této služby nemohu ručit za kvalitu této služby a veškerá přepravní rizika nese kupující.

Balík do ruky je vždy pojištěn alespoň na vydraženou cenu předmětu a po odeslání Vám zašlu sledovací číslo. Doručení je do druhého dne od podání.

Platba bitcoinem akceptována a vítána (zvolte bankovní převod a řekněte si o adresu, cena bude převedena podle aktuálního kurzu přes EUR)

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543881910 jako závadnou?
Titulek nabídky: Síťová karta RTL 8139D