Archiv obsahuje nabídek

Školní aktovka Herlitz MIDI Motýlí víla

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 27.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 75x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543797838  |  Nahlásit závadný obsah

Nošená, ale stále velmi zachovalá a vše plně funkční. Lehká. Ideální pro 1.-.2. třídu. Spodní část aktovky lehce ošoupaná od toho, jak ji dcera stavěla na zem. Uvnitř sem tam čára od tužky, co se nepodařilo vyčistit. Je to nepatrné, ani není vidět - viz foto.

Popis výrobce:

Školní aktovka je vybavena ergonomickou a prodyšnou výstelkou zad, která se dokonale přizpůsobuje zádům školáka a zajišťuje tak optimální rozložení hmotnosti a vynikající pohodlí při nošení. S hmotností cca 1 kg je model Midi také velmi lehký a šetrný k dětským zádům.

Aktovka je vybavena vodoodpudivou impregnací a stabilní deska dna zajišťuje maximální odolnost.

Model Midi je opatřen zacvakávacím zámkem, který lze snadno otvírat a zavírat. Vnitřní prostor je uspořádán jako jedna velká přihrádka a několik měkkých menších na penál a jiné doplňky. Obě boční kapsy se uzavírají na klasický zip stejně jako doplňková kapsa vpředu. Kapsy poskytují dostatek úložného prostoru pro všechny potřeby školáka (svačina, lahev na pití, drobnost jako hygienické kapesníčky apod).

Reflexní materiály značky kvality 3M™

Scotchlight zajišťují v silničním provozu optimální viditelnost a dopadající světlo odrážejí již z velké vzdálenosti. „Světelné pruhy“ se pro maximální bezpečnost nacházejí nejen na přední a boční ploše, nýbrž také na ramenních popruzích. Navíc jsou i zámky opatřeny odrazkami.

Školní aktovky Herlitz jsou výrobky německé firmy, každá aktovka podrobena různým zátěžovým testům v souladu s příslušnou německou normou DIN 58124. Aktovky jsou též šetrné k životním prostředí, jsou bez azobarviv, kadmia PCP, změkčovadel a alergenních barviv.

Motiv na horní klopě je ozdoben výšivkou.

Hmotnost : 980 g
Objem: 13 l

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543797838 jako závadnou?
Titulek nabídky: Školní aktovka Herlitz MIDI Motýlí víla