Archiv obsahuje nabídek

Somavedic MEDIC

Cena

11 900,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 24.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 1x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543957963  |  Nahlásit závadný obsah

* NABÍZÍM *

Somavedic Medic

Tento model vychází z funkcí a je kombinací Somavediců Harmonie a Quantum. Medic je vhodný pro nemocnice, kliniky, ordinace, biorezonanční střediska, masážní a kosmetické salóny a pro nemovitosti a statky větších rozměrů.

 

 


Stav:

  • Nové, nepoužité
  • Originální balení včetně záručního listu.

 


- Případné dotazy rád zodpovím.

- Doporučuji shlédnout i další zajímavé aukce :ZDE:

 

 

Příjemný den přeji

 

Radost-Happyness


Mobil: 737 003 923

 

 

 

NEWs:

Somavedic Medic získal certifikát od Mezinárodní společnosti pro výzkum elektrosmogu IGEF

Výsledky biofyzikálního šetření zkušební a výzkumné laboratoře IGEF potvrzují, že používání přístroje Somavedic MEDIC při zdravotních zátěžích, způsobených dnes všudypřítomným elektrosmogem a geobiologickými rušivými zónami, vede k prokazatelnému zlepšení variabilit srdečních frekvencí a zlepšení přizpůsobivosti vegetativního nervového systému.

 

 

IGEF (Internationale Gesellschaft für Elektrosmog Forschung)

IGEF jeImage mezinárodní vědecká laboratoř, zabývající se výzkumem škodlivého působení vysokofrekvenčního elektromagnetického záření, elektrosmogu a geopatogenních zón. IGEF testuje přístroje, které mají před těmito negativními vlivy chránit. Testováním reakcí organismu je v laboratořích IGEF zjišťována skutečná účinnost těchto přístrojů a v případě pozitivních výsledků obdrží následně testovaný produkt CERTIFIKÁT.

V roce 2014 jsme nechali jeden z našich přístrojů v této vědecké laboratoři otestovat. Testovaným přístrojem byl Somavedic MEDIC a jako testovací metoda byla zvolena  metoda měření variability srdeční frekvence (Heart Rate Variability-HRV).

Měření, probíhající po dobu několika týdnů, byla pečlivě zaznamenána a následně vyhodnocena.  Výsledky těchto testů potvrdily, že používání přístroje Somavedic MEDIC při zdraví škodlivém zatížení vysokofrekvenčním elektromagnetickým zářením, elektrosmogem a geopatogenními zónami vede k prokazatelnému zlepšení variability srdeční frekvence. To má pozitivní vliv na srdeční oběhovou soustavu a nervový systém. Naměřené výsledky rovněž ukazují, že se pozitivní vliv přístroje Somavedic MEDIC zvyšuje s prodlužující se dobou používání.

Po    vyhodnocení     výsledků     testů     byl     přístroj   Somavedic  MEDIC oceněn pečetí   -   CERTIFIKÁTEM   -     mezinárodního vědeckého institutu IGEF.

Použitá metoda měření HRV (Heart Rate Variability)

Variabilitou srdeční frekvence (HRV) se označuje schopnost (člověka, savce) měnit frekvenci srdečního rytmu. Zdravý organismus neustále přizpůsobuje autonomní fyziologickou regulaci - rychlost srdečního tepu - momentálním potřebám. Fyzická námaha nebo psychická zátěž má proto zpravidla za následek zvýšení srdeční frekvence, při uvolnění napětí a relaxaci se pak za normálních okolností srdeční frekvence opět sníží. Vyšší přizpůsobivost zatěži se projevuje jako vyšší variabilita srdeční frekvence. Při chronické stresové zátěži je tato schopnost vlivem dlouhodobého  napětí více či méně omezena a snížena.   

Oslabující nebo škodlivé účinky, způsobené např. vysokofrekvenčním mobilním zářením, nízkofrekvenčním elektrosmogem nebo geopatogenními zónami, identifikuje nervový systém zpravidla jako vitální ohrožení. Při dlouhodobém zatížení organismu rušivými poli nelze uvést tyto stresové parametry do normálu, což vede ke snížení variability srdeční frekvence, tzn. snižuje se schopnost organismu přizpůsobovat se měnícím se vnějším vlivům. Na pozadí těchto souvislostí lze pak prokázat ochranný účinek testovaného produktu na základě měření variability srdeční frekvence.

 

IIREC

(International Institut for Research on Electromagnetic Compatibility) :ZDE:

 

"SOMAVEDIC" ZKUŠENOSTI A REFERENCE NALEZNETE :ZDE:

 

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543957963 jako závadnou?
Titulek nabídky: Somavedic MEDIC