Archiv obsahuje nabídek

Sony Xperia Z3 Compact Red, záruka, kategorie A

Cena

5 590,00 Kč (PRODÁNO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 178x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543030860  |  Nahlásit závadný obsah

 

Sony Xperia Z3 Compact Red - kategorie A
Všechny námi nabízené  telefony  nebyly nikdy blokovány pro operátory, proto budou fungovat bez problémů na všech českých i světových operátorech a to i po aktualizaci.

 

 

Navržen pro zlepšení vašeho života – ať už se octnete kdekoli. Díky odolnosti proti vodě přežije pád do dřezu, telefonování v dešti nebo fotografování na dně bazénu. Do fotoaparátu byly vloženy roky zkušeností společnosti Sony proto, aby vám přinesl bezkonkurenční možnosti fotografování i při slabém osvětlení. Chcete posunout své snímky na další úroveň? Vyzkoušejte jedinečné fotografické aplikace s kreativními efekty, sdílejte video vytvořené z vašich snímků nebo odešlete personalizovanou pohlednici. Zapomeňte na telefon, který se po náročném dni vybije už cestou z práce. S Xperia Z3 Compact můžete celý den posílat SMS, volat a surfovat po Internetu a ještě vám zbude spousta energie na cestu domů. Neuvěřitelná dvoudenní výdrž baterie znamená, že můžete strávit více času tím, co máte rádi. 

 

Vody ani prachu se nebojí

Xperia Z3 Compact přežije pád do dřezu při mytí nádobí, telefonování v dešti i fotografování ratolestí na dně bazénu. Díky nejvyššímu hodnocení odolnosti proti vodě (do hloubky 1,5 m na dobu do 30 minut) a prachu se o něj nemusíte obávat. Jediné, co mu škodí, je slaná a chemicky znečištěná voda – do moře s ním proto nechoďte.

Skvělé fotky a videa i za šera

Ty nejlepší věci se nestávají vždy za jasného světla. Pro fotoaparáty ve většině smartphonů je to však nepřekonatelný problém. Do smartphonu Xperia Z3 Compact však byly vloženy roky fotografických zkušeností společnosti Sony, a tak vám nabídne bezkonkurenční možnosti fotografování i při slabém osvětlení. Další technologie, jako Cyber-shot a Handycam, vám pomohou nahrávat ohromující videa v pohybu a pořizovat ostré snímky v jakékoli situaci.

Objevte v sobě umělce

Chcete posunout své snímky na další úroveň? Vyzkoušejte jedinečné fotografické aplikace v zařízení Xperia Z3 Compact. Pohrajte si s kreativními efekty, sdílejte video vytvořené z vašich snímků pomocí aplikace Movie Creator nebo odešlete personalizovanou pohlednici s funkcí Zábava s rozšířenou realitou.

Až dvoudenní výdrž baterie

Už žádné každodenní hledání nabíječky, sotva přijdete domů. Zařízení Xperia Z3 Compact zvládne celý den posílat SMS, volat a surfovat po Internetu a ještě vám zbude spousta energie na cestu domů. Můžete procházet sociální sítě, hrát hry, poslouchat hudby, fotografovat, prohlížet obrázky, nahrávat i přehrávat videa tak, jak jste zvyklí. V závislosti na vaší aktivitě baterie dosáhne až na dvoudenní výdrž při běžné činnosti, přičemž při přehrávání hudby vydrží až 110 hodin a při přehrávání HD videa až 10 hodin. Můžete tak více času trávit tím, co máte rádi, a méně času upoutáni k nabíječce.

Užijte si hudbu i filmy v nejlepší kvalitě

Xperia Z3 Compact vám nabídne nejlepší zábavu, ať se vydáte kamkoli. V aplikaci Filmy si pustíte nejnovější filmové hity a hudbu si užijete tak, jak měla znít, díky zvukové technologii Hi-Res. Ruší-li vás okolí, vypnete veškeré okolní zvuky s funkcí digitálního potlačení hluku 

Zahrajte si, kde chcete

Je škoda tvrdnout doma, když je venku tak krásně. Ke hraní svých oblíbených her z konzole PS4 již nemusíte být připoutáni k televizní pohovce. Pokud o televizi prohrajete rodinný boj, můžete si hru zahrát jinde. Funkce PS4 Remote Play přenáší hraní ze systému PlayStation 4 do smartphonu. Připojte se k systému PS4 prostřednictvím domácí sítě Wi-Fi a hrajte oblíbené hry i s ovladačem DualShock 4 v libovolném pokoji či na zahradě.

*V případě prodeje použitých mobilních telefonů u nichž výrobce deklaruje vodě odolnost se prodávající od této deklarace distancuje a kupující tedy vystavuje svůj mobilní telefon ponořením do kapalin apod. na vlastní riziko.

 

Balení: Sony Xperia Z3 compact, nový originál USB kabel, nový originál USB adaptér do zásuvky, faktura se záručním listem,  

 

Fotografie:

 6

měsíců záruční doba
od data zakoupení

14

dní na vrácení
zboží bez udání důvodu

 

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543030860 jako závadnou?
Titulek nabídky: Sony Xperia Z3 Compact Red, záruka, kategorie A