Archiv obsahuje nabídek

Spárovací hmota Ultracolor plus - MAPEI - 5 kg

Cena

289,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 4x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6544134346  |  Nahlásit závadný obsah

Spárovací hmota - MAPEI Ultracolor plus -  5kg - až 33 odstínů

 

Špičková spárovačka pro kutily i profesionály !

 

Rychle tvrdnoucí malta s výjimečnými vlastnostmi :

- pro výplň spár šířky od 2 do 20 mm s rychlým vysycháním,

- bez tvorby výkvětů, hydrofobní (odpuzující vodu) – systém DropEffect® 

- s protiplísňovou technologií BioBlock®.

- flexibilní

 

Oblasti použití: Spárování všech typů keramických obkladů a dlažeb (jednou a dvakrát vypalovaných, klinkeru, glazované keramické kameniny atd.), dlažby typu cotto, kamenných materiálů (přírodní kameny, mramor, žula, aglomeráty, atd.), skleněných a mramorových mozaik. Zaručuje naprosto jednotnou barvu, nevytváří výkvět na povrchu, rychle vysychá, a tím umožňuje rychlé provozní zatížení podlah a obkladů. Technologie BioBlock® použitá při výrobě tohoto produktu, zabraňuje ve vlhkém prostředí tvorbě a bujení různých typů plísní na povrchu spár. Kromě toho, je použitím speciálních hydrofobních přísad při výrobě této malty umožněno získat spárovací hmotu, která se vyznačuje vysoce hydrofobními (technologie DropEffect®) vlastnostmi; proto má menší sklony ke špinění a vyznačuje se vynikající trvanlivostí. Ideální pro výplň spár venkovních fasád, balkonů, teras, bazénů s chemicky neupravenou vodou, koupelen a kuchyní; dále je určen zejména pro spárování podlah v supermarketech, motorestech, restauracích, letištích a prostorách přístupných veřejnosti.

 

Technické údaje: Doba zpracovatelnosti směsi: 20–25 minut. Čekací doba před provedením konečné úpravy: 15–30 minut. Pochůznost: cca po 3 hodinách. Provozní zatížení: po 24 hodinách (v bazénech a nádržích po 48 hodinách). Barvy: 26 barev. Nanášení: gumovou stěrkou MAPEI nebo ocelovou stěrkou. Konečná úprava: houbou MAPEI nebo Schotch-Brite®. EMICODE: EC1 – velmi nízký obsah emisí. Skladovatelnost: 12 měsíců (pytle po 23 kg) a 24 měsíců (pytle po 5 a 1 kg). Spotřeba dle profilu spáry a formátu obkladu. Balení pytle po 23 kg, kartony po 4 x 5 kg a 9 x 1 kg podle barvy.

 

Působnost OSTRAVA a okolí do 50 km - technická konzultace, zapůjčení barevnice, dovoz materiálu v ceně ( Ov a okolí do 50 km.)

Všechny spárovačky jsou nové. Konzultace, kontakt na dede21@seznam.cz

Cena u sytých odstínu se může lišit.

 

V nabídce další kvalitní materiály MAPEI - předního špičkového výrobce.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6544134346 jako závadnou?
Titulek nabídky: Spárovací hmota Ultracolor plus - MAPEI - 5 kg