Archiv obsahuje nabídek

Vstupujete na stránky obsahující materiály s erotickou nebo sexuálně orientovanou tématikou.

Tímto potvrzuji, že jsem dosáhl zletilosti a mám minimálně 18 let.

Sprchový gel s feromony pro muže FRIQUE ____ 250ml

Cena

349,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 1x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6753502567  |  Nahlásit závadný obsahMiiko Nakaido FRIQUE 250ml – sprchový gel s feromony pro muže
Chcete zvýšit svou sexuální přitažlivost?
FEROMON pro muže

Sprchový gel s feromony pro muže. Určený ke každodennímu užitku. Obsahuje jemné myjící a pečující přísady a také uklidňující ruměně. Je vhodný pro každý typ pokožky. Dává pocit svěžesti a komfortu přes celý den.Způsob použíti: požadované množství sprchový gel s feromony naneste na pokožku a vmasírujte.

Pokud jsi jeden nápad za druhým...

Pokud se žádná párty nemůže konat bez Tebe…
Anebo jsi prostě šílený?

Pokud ano, Frique byl stvořen právě pro Tebe!

Frique je absolutně bláznivá vůně, která se skládá z tak různorodých ingrediencí, že výsledný mix je velmi těžké si představit. Vlastně proto jsou tyto parfémy pro velmi rozporuplné muže, charakteristické svou kreativitou. Pokud je Ti tento popis jako šitý na míru, pak rozhodně ucítíš, jak jsou Ti blízké.

Frique je tak trochu bláznivá vůně, proto probudí Tvou vitalitu, zvláště, pokud se právě chystáš na párty. Přesvědčíš se, že právě tehdy se ho opravdu vyplatí mít při sobě!

HLAVA - pepř, bederník anýz, citrón, plátky jasmínu
SRDCE - semena ibišku, santal, čaj lapsang
ZÁKLAD - květ pačule, kakao, káva


To, čeho toužiš je vedle Tebe...

Vynikající, elegantní vůně pro muže Miiko Nakaido POUR HOMME udělají to, o čem pořád sníš.  Zkus pokud opravdu toho chceš…
Pokud jsi mužem, nebud’ překvapený, že ženy se kterými se setkávaš koketně se na tebe divají, a víc se usmívají. Dej pozor protože parfémy Miiko Nakaido mají vynikající složku…

Dokonale víme, že každá chvíle je neopakovatelná, a ty nejkrásnější nikdy netrvají dlouho. Abychom Vám je pomohli prodloužit, vytvořili jsme unikátní vonné kompozice, které Vám umožní cítit se vždy tak, jak máte rádi. Budete si moci vybrat vůni podle své nálady a také si k náladě s pomocí vůně dopomoci.
Všechny parfémy z kolekce Unique Miiko Nakaido, mají takový charakter, že si mezi nimi vyberete rovněž tu jedinou: právě tu Vaši vůni. Tu, která Tě bude nejlépe doplňovat, tu za kterou se vždy rád vrátíš. Už víš, která vůně se stane Tvou vizitkou? Složení byly obohacené o přísady opravdových feromonů, aby se Tvoje nálada přenesla i na ostatní a aby se posílil vjem vůně.


Udělej to na co máš chut’...

Unikatní parfémy pro ženy Miiko Nakaido POUR FEMME, díky nim cítiš svou sílu. Elegantní vůně a potenciál tvého Ja. Bud’ připravená na všechno…
Pokud jsi žena, rychlé se zorientuješ, že muže s kterýmí mluvíš dívají  se ti přímo do očí, a usmívají se. Není to halucinace! Oni jsou vedle tebe a májí tě rád! Parfémy Miiko Nakaido jsou unikátní protože mají… feromony…

Dokonále víme, že každá chvíla je unikátní ale to co je krásné je prchavé. Avšak díky unikátním parfémy můžeš zadržet čas a můžeš cítit se jak princezna . Budeš mohla vybrat parfémy podle tvé nalády.
Každé parfémy z kolekce UniQUE Miiko Nakaido jsou charakteristické, mezi nimi najdeš vůně pro tebe : Tvou vedoucí, unikální vůně. Zda už víš, který parfém je pro tebe? Parfémy mají naturální feromony, aby tvoja nálada była skvělá.


Tajemství vůní Miiko Nakaido

 

Vůně Miiko Nakaido jsou unikátní , nemá na trhu  žadných tak skvělých parfémů. Mají unikátní doplně, který působí to, že lide, kteří ho použivají  okouzlují celou okolí.  Může to být nepravděpodobné, ale je to prawda. Tak funguje magie  Miiko Nakaido. To co bylo komplikované, ted’ je jednoduché, protože parfémy Miiko Nakaido mají unikátní feromony!


Unikátní doplněk kompozice- feromony

Feromony, které se nachazí  v aromatických kompozicích Miiko Nakaido nezmění vůně (neparfémované) ale mají unikátní sílu. Když použijete parfémy, budete mít lepší náladu každého dne a lide budou podle Vás sympatičtější.  Když použivate kompozice Miiko Nakaido máte lepší kontakt s opačnou Pohla. Muže a ženy jsou více zainteresovaní osobou, která použiva parfémů Miiko Nakaido. Feromony mají vliv na to, že jste více atraktivní, a ráda flirtujete s ostatními.

VůněMiiko Nakaido mají charakteristickou, revoluční konstrukce, která je trojklaná a proto aróma je více intenzivní. Feromony jsou tady nejdůležitěší.

Tradiční struktura vůně, která je aromatickou pyramidkou, složenou z 3 úrovní:

• Nota smyslu (horní, hlavy) budí, osvěží, pomaha v koncentraci.
• Nota srdce (střední) uklidí, harmonizuje pohladně .
• Nota baze (zakladní, konečná, dolní) posiluje, upevní, pomaha  se obnovit.

Všechni vůně Miiko Nakaido, mají feromony . Pyramida má feromonom kmen, který je čtvrtým, dodatkovým úrovní. Je to novatorské komponovaní parfémů.

 
Samozřejmě je to nový a nepoužitý výrobek !!!

 

 

 

 

Aukro Widget

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6753502567 jako závadnou?
Titulek nabídky: Sprchový gel s feromony pro muže FRIQUE ____ 250ml