Archiv obsahuje nabídek

ss. Sada acrylova na nehty 3X acryl 12g, tipy 500

Cena

749,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 9x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543602200  |  Nahlásit závadný obsah

1


Naše promo akce: PaneleAllegro.pl

Komentarze

AukroPanel.com aukro panel

Sada acrylova na nehty:

1x Tipy 500 Clear Box
1x Lepidlo 7,5g - Super silné lepidlo. Nevyžaduje dlouhé přidržování na nehtu, již po několika sekundách velmi dobře drží. Lepidlo je průhledné a rychleschnoucí. Neroztéká se po lepeném povrchu. Ve víčku se nachází prakticky štěteček. Hodí se k lepení tipu a také k lepení ozdob.
1x Gilotina
50x Sablon
1x Blok- Skvěle se hodí na zmatnění nehtu před modelací i v těžko dostupných místech. Blok senzačně vyhlazuje akryl i gel.
6x Ozdoba
3x Acryl kryl vynikající kvality. Ideální na plnou modelaci, změny a doplnění. Jednoduchý v aplikaci i opracování. Určeny zároveň pro osoby pokročile tak i pro začátečníky. Ekonomické balení o váze čistého výrobku 12 g :
- 1x Acryl Clear 12g
- 1x 1x Acryl Pink 12g
- 1x Acryl White- bily 12g
5x Drivko
1x Kalisek
5x Stetec pro modelaci a zdobeni nehtů
1x Cleaner 100ml - -na odmaštění nehtu
1x Liquid 50ml- Liqiud dává akrylové hmotě skvěle modelovací vlastnosti. Univerzální- rychleschnoucí. Vylepšena formule zabraňuje zažloutnuti a přebarvení nehtu.
1x Cuticle Oil- Můžeme ho také používat jako lešticí pastu v cíli naleštění akrylové vrstvy. Mnoho výživný olejíček na kůžičku a nehty je profesionální výrobek pečující, který zlepšuje vzhled a kondici kůžičky a také posiluje a leští nehty, pro zajištění optimální péče o suchou kůžičku a slabým, lámajícím se nehtům. Olejíček intenzivně hydratuje jemnou kůží kolem nehtu,zabraňuje tvorbě záděru a přerůstání na nehet. Činí, že ruce jsou stále upravené, nehty ideálně vyhlazené a skutečně vyživené.
1x Primer- Primer je výrobek na desinfekci a odmaštění přírodních nehtu před nehtovou modeláži. Zlepšuje lepší přilnavost materiálu k přírodnímu nehtu. Po použití našeho primeru, gel ani akryl se nebudou odlupovat.
1x Line Vanish- Přípravek se používá na odrůst starého materiálu při přípravě nehtu na průběh doplnění.V několika sekundách od použití se výrazně odrůst ztrácí a spojuje se s nehtem.Snižuje potřebu pilování pilníkem.Výrobek neobsahuje MMA ani kyseliny metakrylové.
1x Top Coat- Ultra lešticí přípravek na použití jako horní vrstva na gel, tipy, akryl nebo na přírodní nehty. Zanechává ideálně hladký a leskly povrch nehtu.Ponechává skleněný efekt na nehtech.
200x Polstarky 12 varstv- Polštářky jsou potřebné při práci manikérek a kosmetiček.Snadné použití,při práci se netřepí.Používají se především k čištění gelu,odstraňování laku a k čištění kosmetického příslušenství.Úžasně se hodí také k čištění štětečku od gelu.
1x Sada separatoru na pedicure
4x Pilnik

ZDARMA!!
1x Extra Stetec na acryl!
1x Aceton 100ml -rozpouští tipy, rozpouští lepidlo, užitečný při sundávání acrylu

Podobné zboží: PaneleAllegro.pl

Komentarze

AukroPanel.com panele aukro

Nejvíce koupilo: PaneleAllegro.pl

Komentarze

AukroPanel.com panel aukro

teamaukro@gmail.com- Platba bankovním převodem (předem) Platba při převzetí
- Dobírka


Raiffeisen bank
4221154028/5500

Doprava zdarma PaneleAllegro.pl

Komentarze

AukroPanel.com aukro panels
Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543602200 jako závadnou?
Titulek nabídky: ss. Sada acrylova na nehty 3X acryl 12g, tipy 500