Archiv obsahuje nabídek

stolek k notebooku E-table, 275,-

Cena

275,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 29.V.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 2x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543359320  |  Nahlásit závadný obsah

Stolek pro notebook E-table

 

velmi šikovná a všestranná vychytávka!

 

Výsledek obrázku pro e-table stolek

S tímto stolkem bude práce i zábava příjemnější. Stolek se dá používat v kanceláři, v autě, v posteli, na pohovce a nebo na podlaze. Nožičky stolu se dají snadno složit, aby se stolek dal pohodlně uklidit například pod postel ve chvíli, kdy ho nebude nikdo potřebovat. Stejně snadno, jako se skládá, tak se potom také rozkládá. Výška a úhel se dají nastavit.

Výsledek obrázku pro e-table stolek

 

Stolek má desku s vestavěnými ventilátory, které se zapojí pomocí USB a zabraňují přehřívání notebooku. Deska s ventilátory ve stolku odpovídá velikosti 15,4'' notebooku, tudíž se hodí pro všechny notebooky menší než 15,4''. Součástí stolku je podložka pod myš a místo na hrnek a propisku.
Důležité informace :

Kupující starší 18 let svým nákupem souhlasí s níže uvedenými podmínkami prodejce :

Po nákupu: Očekávejte automatický e-mail z Aukra s pokyny k platbě a s číslem účtu pro zaplacení převodem, složenkou nebo přímým vkladem v bance.

Dodací doba: Závisí na odeslání platby předem. po jejím připsání a spárování, jsou-li správně a uvedeny potřebné údaje /var.a.spec.symb./ zásilky jsou odesílány obvykle 2-3 den po připsání platby. Pokud je zboží právě skladem, odesílám ještě tentýž den.

Poštovné a dobírka :

Při vícepoložkovém nákupu platíte vždy jen jedno poštovné, dle zvoleného způsobu odeslání a to : u Balíku Do ruky 99,-Kč, za nebo za Balík Na poštu 96,-Kč.

Na dobírku zašlu za příplatek 50Kč ke zvolenému poštovnému a to pouze proti platbě poštovného a dobírečného předem na účet,/ tedy volba zásilky např.u Balíku DR bude 99+50kč dobírečné, celkem 149kč za dobírku s poštovným předem a cenu zboží doplatíte u doručovatele/ U jednopoložkového nákupu platí uvedené ceny v jednotlivých nabídkách při platbě předem. U dobírky opět s příplatkem 50Kč a platbě pošt. s dobírečným předem na účet. Jinak zásilka na dobírku nebude odeslána Pokud si kupující zvolí odeslání zásilky jako dopis /u malých předmětů, pak veškeré riziko za ztrátu, či poškození bere na sebe a zříká se vymáhání veškerých náhrad za za takto odeslané zboží. Toto stvrzuje svým nákupem.

Osobní převzetí: Je možné v Táboře pouze při platbě předem na účet a poté po vzájemné dohodě s termínem a místem převzetí Platby : Vždy pouze bezhotovostním převodem před dodáním zboží Očekávám během 3 dní, poté podávám automaticky žádost o vrácení provize. Je důležité vždy uvést variab.symbol, tj. číslo aukce a poté specif.symbol, tím je číslo mob.tel. z aukroprofilu kupujího. Jinak platbu nemusím spárovat.

Komunikace : vždy e-mailem pouze v prac.dny mezi 8 a 16 hodinou

Avíza e-mailem : Po připsání platby: Obvykle odesílám všem avízo, že platba byla přijata s předběžným termínem odeslání zásilky Po odeslání zásilky . Odesílám obvykle u dopor. zásilek všem její číslo U Balíků Do ruky nebo Na poštu odesílá SMS doručovatel s číslem, termínem a místem uložení zásilky. Pokud se zásilka vrátí jako nedoručená, či nevyzvednutá, popř.z jiných důvodů, vracím pouze částku za zboží, sníženou o poštovné, dobírečné a placenou provizi Aukru a vždy až po jejím vrácení.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543359320 jako závadnou?
Titulek nabídky: stolek k notebooku E-table, 275,-