Archiv obsahuje nabídek

STORMRISE - XBOX 360

Cena

129,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542857930  |  Nahlásit závadný obsah

STORMRISE - Xbox 360

 

tomb raider game

O hře:

Ujměte se velení přímo v první linii! Zažijte takovou bitevní vřavu, jaká se ještě v žádné real-time strategii neobjevila. Stormrise je první skutečně trojrozměrná hra nové generace tohoto žánru – kamera se pohybuje v perspektivě 3. osoby, takže se ocitáte přímo uprostřed akce. Její působivost, intenzita a atmosféra jde ruku v ruce se strategickou složkou, která je hluboce propracována do všech podrobností – něco takového se dosud žádné RTS nepodařilo. Z pozice hrdinského velitele povedete své jednotky přímo doprostřed těch nejpůsobivějších bojů, jaké jste kdy zažili.

Před několika sty lety došlo ke katastrofě, která narušila ochrannou atmosféru Země. Na jejím nehostinném povrchu se obyvatelé snažili přizpůsobit stávajícím podmínkám a přežít. To vedlo ke vzniku dvou zcela odlišných ras: Echelonům a Sai. Obě frakce neustále bojují o nadvládu, takže nová, sotva zbudovaná civilizace stojí na pokraji další zkázy.

  • Velte přímo na frontě – Ovládejte jednotky a rozdávejte rozkazy přímo ústy vašeho velitele, kterého pozorujete z pohledu třetí osoby. Díky takto umístěné kameře se můžete do herního světa skutečně ponořit, takže boje budou mnohem instinktivnější, emotivnější a velkolepější než kdy dřív.
  • První opravdu trojrozměrná RTS – Jednoduchým, „plochým“ strategiím již definitivně odzvonilo. Nyní se bojuje v rozvalinách měst a vysokých mrakodrapů – prostředí je prostě skutečně trojrozměrné.
  • Nové možnosti multiplayeru – V režimu více hráčů naleznete možnost „připojit se kdykoli“, což dosud bylo pouze výsadou stříleček
Stav: Použité
Záruka: 3 měsíce
Vyšlo: 31.03.2009
Žánr:

Akční

Jazyk: Anglicky
Naše cena:

129,-

 

text

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542857930 jako závadnou?
Titulek nabídky: STORMRISE - XBOX 360