Archiv obsahuje nabídek

Střešní okna okno BALIO 78x112 s lemováním

Cena

4 600,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 4x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543511398  |  Nahlásit závadný obsah

PLATBA:
Platí se řidiči až při převzetí zboží. Na přání můžete zaplatit předem na účet.

CENY DOPRAVY:
1 sada - 750,-Kč
2 sady - 500,-Kč
3 nebo více sad - DOPRAVA ZDARMA.

Střešní okna Balio 78x112 cm

POZOR!!! Na střešní okna BALIO je poskytována záruka na dobu 10 let. Záruka je platná pouze při koupi od nás jako výhradního CZ dovozce. Při zakoupení oken BALIO přes jiného například zahraničního dodavatele není záruka platná.

Záruka 10 let na střešní okna i lemování. Střešní okna BALIO s certifikací CE Conformité Européenne (evropská shoda).

Testy provedl a vydal:

ift Rosenheim GmbH
Theodor Gietl Straße
D-83026 Rosenheim
Germany

Produktová řada BALIO sestává ze střešních oken s otočným středovým závěsem a elegantními klikami, které umožňují pasivní větrání ve dvou různých polohách. Okna typu BALIO lze namontovat do střech se sklonem 15-90 stupňů.
Exkluzívní provedení oken Vám umožní o 10 % vyšší průnik denního světla do místnosti, než v případě oken ostatních značek.

Střešní okno je vybaveno kvalitním dvojsklem, plněným argonem a s nízkým faktorem propustnosti tepla. Sklo je opatřeno nízkoemisivní vrstvou s pokovením pro dosažení výborných tepelněizolačních vlastností. Ug W/m2K = 1,1.

VLASTNOSTI DŘEVO A DŘEVĚNÉ ČÁSTI
Dřevěné rámy a křídla jsou vyrobeny z lamelovaného borovicového dřeva a jsou ošetřeny ochranným nátěrem proti houbám a škůdcům metodou vakuové impregnace, na který jsou naneseny vrstvy laku na vodní bázi za účelem zachování přírodního vzhledu dřeva.
Surovina používaná na výrobu dřevěných dílů pochází z lesů spravovaných metodou trvale udržitelného lesního hospodaření.
Společnost je držitelem certifikátu spotřebitelského řetězce dřeva PEFC. (PEFC - Programme for the Endorsement of Forest Certification)


--------------------------------------------------------------------------------

TEPELNÁ IZOLACE
Střešní okna BALIO jsou opatřena dvojsklem o síle 24 mm (sklo plněné argonem), které zajišťuje dobrou tepelnou izolaci. Omezuje tepelné ztráty v zimním období a v letním období je zamezeno přehřátí. Hodnota Uw izolačního skla 500: 1,1 W/m2K.

--------------------------------------------------------------------------------

KLIKY
Na našich oknech používáme kliky z leštěného zinku.
Kliky lze nastavovat do tří různých poloh: pozice úplného uzavření a dvě další pozice, které umožňují pasivní větrání podle potřeby.


--------------------------------------------------------------------------------

KVALITNÍ VÝROBA
Naše okna vyrábíme v evropských výrobních závodech, které splňují předpisy jakostních norem ISO 9001 ISO 14001 a OHSAS 18001, přičemž používáme nejmodernější technologické postupy a přísně dodržujeme předpisy norem vztahujících se na průmyslovou výrobu, ochranu životního prostředí a výrobní postupy.
Energetické testy, testy vodotěsnosti jsou prováděny v nezávislých laboratořích IFT Rosenheim GmbH.


--------------------------------------------------------------------------------

EKOLOGICKÉ PROVEDENÍ
Certifikace dřeva
Jedním z nejvýznamnějších cílů naší společnosti je ochrana životního prostředí.
Proto je pro nás mimořádně důležité, abychom dřevo potřebné pro výrobu získávali z lesů spravovaných metodou trvale udržitelného lesního hospodaření.
Společnost je držitelem certifikátu spotřebitelského řetězce dřeva PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification).
To zajišťuje transparentnost cesty dřeva počínaje lesem a hotovým výrobkem konče, a proto mohou naši zákazníci sledovat cestu dřeva "od kolébky až po hrob".
Certifikát byl vystaven třetí nezávislou organizací, a proto můžeme s jistotou prohlásit, že dřevo potřebné k výrobě pochází z lesů spravovaných metodou trvale udržitelného lesního hospodaření.


--------------------------------------------------------------------------------

PROVEDENÍ
Střešní okna a lemování BALIO jsou osazeny níže v úrovni střechy, což zvyšuje nejenom efekt tepelné izolace, ale také vnější estetický vzhled.


--------------------------------------------------------------------------------

MONTÁŽ
Montáž střešních oken BALIO je jednoduchá.
Princip montáže je zkoušen, testován a dobře znám montážníkům mnoho let. Pro naše zákazníky, kteří si chtějí okno instalovat sami, je přiložen přehledný montážní návod s jednotlivými kroky montáže.

Maximální kvalita výroby, jednoduché a bezpečné používání a moderní řešení umožňují výběr odpovídajícího střešního okna BALIO pro každý typ interiéru. Okna vytváříme z těch nejkvalitnějších surovin a s použitím nejmodernějších technologií. Jen tak můžeme zaručit trvanlivost, bezpečnost, funkčnost a velmi dobré termoizolační parametry.

Naší snahou je nabídnout střešní okna nejvyšší Evropské kvality a současně poskytovat nejnižší ceny na trhu se střešními okny. Tohoto cíle dosahujeme díky výrobě na nejmodernějších linkách a s využitím nejnovějších technologií důležitých pro výrobu kladoucí maximální důraz na kvalitu. Příznivých cen dosahujeme nikoli na úkor kvality, ale výhradně sofistikovanou obchodní politikou bez reklam a propagace značky. Dalších úspor v systému prodeje dosahujeme přímým prodejem koncovému zákazníkovi – uživateli a proto již nedochází k navyšování cen jako je tomu při prodeji přes obchodníky. Zákazník tak obdrží mimořádně kvalitní střešní okna za výhodné ceny s dopravou zdarma po celé České a Slovenské republice.

Na přání vystavíme aukci také na rolety pro střešní okna BALIO. Nabízíme zastiňující rolety bez postranních lišt i zcelazatemňující rolety s postranními lištami, které nepropustí žádné světlo a lze je aretovat v každé pozici.

V případě zájmu vystavíme aukci také na: ZATEPLOVACÍ SADU S HYDROIZOLAČNÍ FOLIÍ za 892,-

Popis
Charakteristika:
•zajišťuje jednoduché a správné napojení hydroizolace s oknem,
•chrání tepelnou izolaci kolem okna před zavlhčením,
•nevyžaduje demontáž latí a nařezávání kontralatí,
•zabezpečuje tepelnou izolaci před kondenzátem, vznikajícím pod krytinou jako důsledek pronikání vodních par skrze střešní konstrukci.


Popis
Paropropustný límec slouží ke snadnému spojení střešního okna s pojistnou hydroizolací použitou ve střešní konstrukci. Límec je vyroben z vysoce kvalitní difúzní membrány, která dokonale chrání tepelnou izolaci kolem střešního okna před zavlhčením. Balení obsahuje kromě límce také izolační materiál z novozélandské ovčí vlny pro dokonalé zateplení okenního rámu.


PLATBA:
Platí se řidiči až při převzetí zboží. Na přání můžete zaplatit předem na účet.

CENY DOPRAVY:
1 sada - 750,-Kč
2 sady - 500,-Kč
3 nebo více sad - DOPRAVA ZDARMA.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543511398 jako závadnou?
Titulek nabídky: Střešní okna okno BALIO 78x112 s lemováním