Archiv obsahuje nabídek

Stropní ventilátor FARO 33370 LANTAU

Cena

8 090,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 24.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 1x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543156458  |  Nahlásit závadný obsah

Popis stropního ventilátoru FARO 33370

Stropní ventilátor bez světla a s dálkovým ovládáním FARO 33370 LANTAU je vhodný pro místnosti velikosti od 17.6 m2. Ovládání stropního ventilátoru je zajištěno pomocí dálkového ovládání i s držákem na zeď v kompletu, které je součástí balení. Tento domácí ventilátor má 3 rychlosti: 90-140-180 otáček za minutu při výkonech 14W-30W-65W. Stropní ventilátor o průměru 1320 mm3 reverzní lopatky, které umožňují ochlazování v létě a oteplování místnosti v zimě (zpětný chod stropního ventilátoru tlačí teplý vzduch od stropu dolů). Správné umístění stropního ventilátoru je ve výšce stropu 2,4 m - 2,8m. Stropní ventilátor FARO 33370 je možné namontovat na šikmý strop.

Vlastnosti stropního ventilátoru FARO 33370:

Průměr lopatek: 132 cm (další rozměry - viz obrázek schématu).
Zpětný chod: ano (úspora nákladů na topení v zimě až 20%).
Ovládání řetízkové: ne.
Dálkové ovládání: ano (je součástí balení i s držákem na zeď).
Ovládání na zeď: ne.
Rozměry místnosti:
od 17,6 m2.
Výška stropu: 2,4 m - 2,8 m.
Montáž bez tyče: ne.
Prodlužovací tyč: ne.
Montáž na šikmý strop: ano (maximální úhel náklonu je 30°).
Barva lopatek: tmavý ořech.
Barva tělesa: matný nikl.
Materiál lopatek: přírodní dřevo.
Materiál tělesa: ocel.
Materiál stínítka:
Světelný zdroj: ne.
Počet rychlostí: 3.
Otáčky za minutu: 90-140-180.
Příkon motoru: 14W-30W-65W.
Počet lopatek: 3.
Záruka na motor: 15 let.
Typ větráku: stropní.
Velikost vrtule: 132 cm.

Domácí ventilátory FARO

Značka FARO splňuje přísné požadavky při kontrolách kvality, a tak svými stropními ventilátory určuje evropský standard. Nabízí také ventilátory prestižního amerického výrobce HUNTER. Díky funkci léto/zima, která umožňuje úsporu energie v létě ochlazováním a v zimě ohříváním na základě přerozdělování vzduchu v místnosti, můžete ventilátory využívat v průběhu celého roku. Většina ventilátorů FARO je vybavena DC motory nové generace s delší životností, které umožňují úsporu elektrické energie, jsou méně hlučné a více šetrné k životnímu prostředí. Používá také systém snadné montáže a instalace.

Jakým způsobem stropní ventilátor dům ohřívá?

Ve vytápěné místnosti se bez pohybu vzduchu tvoří teplotní vrstvy. Chladnější vzduch se drží u podlahy, zatímco lehčí teplejší vzduch stoupá vzhůru a ohřívá především strop. Z tohoto důvodu jsou pochopitelně vyšší patra a horní plochy místnosti teplejší než přízemní místnosti a oblasti blízko podlahy. V zimě by se stropní ventilátory měly točit pomalu po směru hodinových ručiček. Tím dochází k nasávání studeného vzduchu zespodu a současně je stoupající teplý vzduch vytlačován podél stěn k zemi. Díky této pozvolné cirkulaci se promíchávají vrstvy vzduchu a vyrovnává se tak teplota v celé místnosti, aniž by při tom vznikal nepříjemný průvan. To umožňuje nastavit topení místo 24 °C na pouhých 18 °C a ušetří se tím až 20 % nákladů na topení.

Jakým způsobem stropní ventilátor dům ochlazuje?

Stropní ventilátory ovlivňují díky tahu vzduchu vnímání tepla a chladu, takže v létě není nutné tolik ochlazovat vzduch a přece při teplotách 25 °C nebo dokonce 27 °C máme stejný pocit jako při 22 °C bez stropního ventilátoru. Takto lze ušetřit mnoho energie a až 40 % z účtu za elektřinu. Samotný stropní ventilátor při plné rychlosti spotřebovává méně energie než 100wattová žárovka. Mnoho lidí proto upřednostňuje díky příjemnému a přirozeně vznikajícímu vánku stropní ventilátor před klimatizací.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543156458 jako závadnou?
Titulek nabídky: Stropní ventilátor FARO 33370 LANTAU