Archiv obsahuje nabídek

Stropní ventilátor FARO 33456 SÉFIRO bílý

Cena

6 190,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 23.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 1x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543078800  |  Nahlásit závadný obsah

Popis stropního ventilátoru FARO 33456

Stropní ventilátor bez světla a s dálkovým ovládáním FARO 33456 SÉFIRO je vhodný pro místnosti velikosti od 17.6 m2. Ovládání stropního ventilátoru je zajištěno pomocí dálkového ovládání i s držákem na zeď v kompletu, které je součástí balení.Tento domácí ventilátor má 3 rychlosti: 95-175-220 otáček za minutu při výkonech 9W-22W-43W Stropní ventilátor o průměru 1320 mm3 reverzní lopatky, které umožňují ochlazování v létě a oteplování místnosti v zimě (zpětný chod stropního ventilátoru tlačí teplý vzduch od stropu dolů). Stropní ventilátor se světlem FARO 33456 je možné namontovat na šikmý strop. Správné umístění stropního ventilátoru je ve výšce stropu 2,5 m - 2,9 m.

Vlastnosti stropního ventilátoru FARO 33456:

Průměr lopatek: 132 cm (další rozměry - viz obrázek schématu).
Vzdálenost lopatek od stropu: 35 cm.
Zpětný chod: ano (úspora nákladů na topení v zimě až 20%).
Ovládání řetízkové: ne.
Dálkové ovládání: ano (je součástí balení i s držákem na zeď).
Ovládání na zeď: ne.
Rozměry místnosti:
od 17,6 m2.
Výška stropu: 2,5 m - 2,9 m.
Montáž bez tyče: ne.
Prodlužovací tyč: ne.
Montáž na šikmý strop: ano (maximální úhel náklonu je 30°).
Barva lopatek: bílá.
Barva tělesa: bílá.
Materiál lopatek: ABS (vysoce odolný plast akrylonitrilbutadienstyren).
Materiál tělesa: ocel.
Materiál stínítka:
Světelný zdroj: ne.
Počet rychlostí: 3.
Otáčky za minutu: 95-175-220.
Příkon motoru: 9W-22W-43W.
Počet lopatek: 3.
Hmotnost: 5,55 kg.
Záruka na motor: 15 let.
Typ větráku: stropní.
Velikost vrtule: 132 cm.

Domácí ventilátory FARO

Značka FARO splňuje přísné požadavky při kontrolách kvality, a tak svými stropními ventilátory určuje evropský standard. Nabízí také ventilátory prestižního amerického výrobce HUNTER. Díky funkci léto/zima, která umožňuje úsporu energie v létě ochlazováním a v zimě ohříváním na základě přerozdělování vzduchu v místnosti, můžete ventilátory využívat v průběhu celého roku. Většina ventilátorů FARO je vybavena DC motory nové generace s delší životností, které umožňují úsporu elektrické energie, jsou méně hlučné a více šetrné k životnímu prostředí. Používá také systém snadné montáže a instalace.

Jakým způsobem stropní ventilátor dům ohřívá?

Ve vytápěné místnosti se bez pohybu vzduchu tvoří teplotní vrstvy. Chladnější vzduch se drží u podlahy, zatímco lehčí teplejší vzduch stoupá vzhůru a ohřívá především strop. Z tohoto důvodu jsou pochopitelně vyšší patra a horní plochy místnosti teplejší než přízemní místnosti a oblasti blízko podlahy. V zimě by se stropní ventilátory měly točit pomalu po směru hodinových ručiček. Tím dochází k nasávání studeného vzduchu zespodu a současně je stoupající teplý vzduch vytlačován podél stěn k zemi. Díky této pozvolné cirkulaci se promíchávají vrstvy vzduchu a vyrovnává se tak teplota v celé místnosti, aniž by při tom vznikal nepříjemný průvan. To umožňuje nastavit topení místo 24 °C na pouhých 18 °C a ušetří se tím až 20 % nákladů na topení.

Jakým způsobem stropní ventilátor dům ochlazuje?

Stropní ventilátory ovlivňují díky tahu vzduchu vnímání tepla a chladu, takže v létě není nutné tolik ochlazovat vzduch a přece při teplotách 25 °C nebo dokonce 27 °C máme stejný pocit jako při 22 °C bez stropního ventilátoru. Takto lze ušetřit mnoho energie a až 40 % z účtu za elektřinu. Samotný stropní ventilátor při plné rychlosti spotřebovává méně energie než 100wattová žárovka. Mnoho lidí proto upřednostňuje díky příjemnému a přirozeně vznikajícímu vánku stropní ventilátor před klimatizací.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543078800 jako závadnou?
Titulek nabídky: Stropní ventilátor FARO 33456 SÉFIRO bílý