Archiv obsahuje nabídek

SUNCE ABB Disney Ledové Království anatomický škol

Cena

1 399,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
 • Datum vložení do archivu: 28.IV.2017
 • Nabídka byla zobrazena: 0x
 • Status prodeje: Neprodáno
 • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542673390  |  Nahlásit závadný obsah

O nás

Jsme jeden z nejstarších internetových obchodů v České republice, můžete od nás nakupovat od roku 1999.

Jak můžete zaplatit?

Na Aukru teprve začínáme, proto u nás můžete využít zatím jen omezené možnosti plateb. První je využitím PayU, další metodou je dobírka nebo platba v hotovosti na našem výdejním místě v Průhonicích.

Kde si můžete zboží vyzvednout?

Své zboží si můžete vyzvednout na jednom z 87 výdejních míst po celé České republice.

info@123shop.cz

napište nám

222 263 736

poraďte se s námi

SUNCE ABB Disney Ledové Království anatomický škol


Školní batoh SUNCE ABB Disney Ledové Království je vhodný pro malé školáky od první třídy základní školy, celý je vyroben z velice kvalitních, odolných a nepromokavých materiálů a je nejlehčí svého druhu na trhu. Hmotnost totiž nepřesahuje ani 1kg!
Záda batohu jsou vyztužená a ortopedicky tvarovaná, díky patentovanému systému kopírují tvar dětské páteře. Takto vyztužená a tvarovaná záda z polyetylenu umožňují rovnoměrné rozložení zátěže na celou plochu zad dítěte. Proti propocení jsou odvětrávací kanálky.

Ramenní polstrované popruhy jsou široké 6 cm, což zabraňuje zařezávání popruhů do ramen dítěte. Popruhy navíc kopírují tvar krku a ramen, čímž pomáhají zmenšit tlak na tělo a udržují správné rozložení váhy.
Dno batohu je vyrobené z velmi odolného plastu, který zabraňuje poškození a zašpinění spodní části batohu a jeho rohů a tím prodlužuje životnost celého batohu. Díky pevnému dnu batoh drží svůj tvar a po otevření stojí.

Vnitřní prostor je rozdělen do 2 velkých a 2 menších kapes.
První velká kapsa je prostorná a bez problému zde uložíte velké učebnice a desky A4, druhá kapsa je vhodná na učebnice A5 a sešity A5. Menší kapsy pojmou svačinu a drobnosti. Všechny kapsy jsou se zapínáním na zip a jsou překryty chlopní na suchý zip, která zabraňuje zatékání vody při dešti. Na bocích jsou dvě kapsy na gumu vhodné na láhev na pití. Ouško na zavěšení je pogumované pro snadnější nošení v ruce.

Reflexní materiály jsou umístěny kolem kapes a na ramenních popruzích, dále jsou k batohu přidány 3ks reflexních samolepek, které se mají nalepit na plastové dno na každou viditelnou stranu. Na zadní straně batohu nebo chlopni jsou místa, kde je možné vložit kontaktní informace.V současné době jsou děti zatíženy přílišným množstvím věcí, které nosí každý den do školy. Jejich záda, krk, ramena a páteř trpí touto zátěží. Aby se záda Vašeho dítěte vyvíjela správně, je třeba důkladně vybírat batoh, který bude Vaše dítě každý den po celý školní rok nosit.


Proto jsou anatomické batohy ABB navrženy tak, aby vytvářely co nejlepší oporu zad školáků.
Jejich ortopedicky tvarovaná vyztužená záda kopírují tvar dětské páteře a zajišťují tak pohodlné a správné nošení batohu. Zatížení batohu je rovnoměrně rozloženo na plochu zad, a to umožňuje snížit napětí na kritických místech, jako jsou krk a ramena.

Při výrobě batohů ABB je myšleno především na pohodlí a užitečnost. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou posledními novinkami v tomto odvětví. Na rozdíl od jiných výrobců Sun Ce nepoužívá kovové součásti, a proto jsou její batohy výrazně lehčí - naměřené rozmezí pro prázdný batoh ABB je 750 - 980 g.

Přednosti ABB batohu lze shrnout do několika bodů:

 • ortopedicky tvarovaná vyztužená záda, kopírující tvar dětské páteře
 • vyztužená záda z polyetylenu, která umožňují rovnoměrné rozložení zátěže na celou plochu zad
 • vyztužené, dostatečně široké popruhy ramen, které kopírují tvar krku a ramen, jsou pohodlné, pomáhají zmenšit tlak na tělo a udržují správné rozložení váhy
 • dno batohu vyrobené z odolného plastu, který zabraňuje poškození a zašpinění spodní části batohu a rohů, a prodlužuje tak životnost batohu
 • nejnovější materiály, kvalitní, lehké, odolné a nepromokavé
 • dobře organizovaný velký úložný prostor, který se skládá ze dvou velkých přihrádek, jedné velké a jedné malé přední kapsy a dvou bočních kapes, místo pro jméno, adresu a telefon
 • široká škála motivů ABB batohů
Číslo účtu pro platby běžným bankovním převodem: 7613743001/5500
Doporučujeme Vám využít plateb pomocí PayU. K zaplacení dojde na rozdíl od platby bankovním převodem okamžitě.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542673390 jako závadnou?
Titulek nabídky: SUNCE ABB Disney Ledové Království anatomický škol