Archiv obsahuje nabídek

TABLETKY NA HUBNUTÍ 3D CHILI RYCHLÉ HUBNUTÍ 15 KG.

Cena

1 149,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 23.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 1x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543310538  |  Nahlásit závadný obsah

 

TABLETKY NA HUBNUTÍ 3D CHILI RYCHLÉ HUBNUTÍ 15 KG

 180 tablet na hubnutí

 


 

Nakupte v našich dalších nabídkách a ušetříte na dopravě !!!

 

 

Popis produktu:

 

Dnešní článek bude zajímavý jen pro některé, spíše pro nás ženské, které nevážíme ani 50 kg, ani 60 kg.. Pokud patříte mezi ty, které prostě jen tak lusknutím prstu nezačnou hubnout vlastním přičiněním a stejně jako já potřebujete „pomocníka“ nebo prostě něco, po čem rychleji uvidíte výsledky, což Vás tak nějak nakopne a dodá více vůle vydržet, určitě věnujte pozornost dnešnímu článku..


Úvodem bych jen chtěla napsat, že jsem člověk, který má kila navíc, nehrotím to nijak zvlášť, několikrát jsem se snažila cvičit, ale prostě cvičení mě nebaví a držet nějakou extra dietu v jídle, to už vůbec nepřichází v úvahu. Ale jo, potřebuji dát něco dolů, tak to prostě je. Když mi přišla nabídka na spolupráci od 3D chilli vyzkoušet tabletky na hubnutí a napsat pro ně článek, hned jsem si to prostudovala a řekla si, super, vyzkouším a jedny dám do giveaway, ať má někdo radost.. Pak jsem si to ale rozmyslela, myslím, že bude lepší, když je vyzkouším sama a pak sepíši recenzi, jak tabletky fungují. Dnes tedy info o tabletkách a za měsíc Vám zde sepíši výsledek!:)

 

Proč chili?


Tak, určitě Vás jako první napadne, proč je v názvu chili. Jednoduše proto, že tato „léčba“ vychází z přírodních složek na hubnutí – koření. Nebudu Vám opět vypisovat nějaké fráze a oficiální info, to si najdete samotné a od toho tady nejsem. Takže vlastními slovy a dojmy z toho co jsem vyčetla: tablety jsou ve třech barvách, jejich dávkování má tedy takové jakoby tři fáze. Žlutou tabletku si vezmete ráno, červenou odpoledne a zelenou večer. Co se týká jídla, samozřejmě normálně jíte, ne, že si vezmete na jídlo jen tyto tři tabletky jo, to vůbec:-D Dokonce jsem vyčetla, že i bez jakékoliv diety by to mělo účinkovat, ale asi bude pro efekt lepší, neprokládat to dortíčkama a tak, s tím já problém nemám, sladké nejím, no se slaným už je to u mě horší..


Jinak zpět k tomu barevnému rozdělení a používání, na tom asi něco bude, je fakt, že člověk funguje jinak ráno, odpoledne i večer a právě proto jsou v tomto případě ty kapsle rozděleny na každý ten úsek, asi aby to tělo bylo co nejlépe ovlivněno, chápete.. Menší info, co každá tableta obsahuje:


Žlutá tableta/ráno –  obsahuje složení, které pomáhá absorbovat tuky a sacharidy a příznivě ovlivňuje náš trávicí systém – zázvor, kurkumu, bílá fazole, garcinia cambogia.

Červená tableta/odpoledne – tabletka na odpoledne je přírodním fat burnerem. Tady je aktivní složkou mimo jiné kapsaicin pocházející z chilli papričky (podporuje metabolizmus v pálení tuků)

Zelená tableta/večer – očišťuje organizmus. Tato tabletka je unikátním složením zeleného čaje, chlorelly a bobulí acai.


 

TIP: pro rychlejší efekt, si můžete dávat dvě tablety najednou, tedy dvě žluté ráno, dvě červené odpoledne, dvě zelené večer.

 

 

Chili 3D Turbo

 

180 tablet na hubnutí

100 % přírodní doplněk stravy podporující hubnutí

hubnutí perfektně přizpůsobené Vašemu rytmu dne

3 druhy tablet v každém balení: žluté ráno,

červené odpoledne, zelené večer

dvojitá dávka odolnosti a posílení organismu

 


 

 

E-mail: beautyhazell@gmail.com

Skype: MediaHazell

 

Převodem Česká spořitelna

000000-2949981043/0800

(Variabilní symbol = číslo aukce)

 

 

 

 

 

 

 

 

© UltraPanel

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543310538 jako závadnou?
Titulek nabídky: TABLETKY NA HUBNUTÍ 3D CHILI RYCHLÉ HUBNUTÍ 15 KG.