Archiv obsahuje nabídek

Tibetská doga štěňata s PP 2016

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 29.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 100x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6544133396  |  Nahlásit závadný obsah

Tibetská doga štěňata s PP

Rezervujte si štěně z jednoho ze 2 skvělých vrhů z naší chovatelská stanice Dharmapala.

 

Nabízíme zdravá, krásná štěnata tibetské dogy s PP od výstavně velmi úspěšných rodičů. Vhodné k rodině a dětem stejně jako na chov a výstavy. Všichni rodiče jsou ve skvělé kondici, zdraví, mají DKK 0/0 a vyrovnané povahy.

 

1. vrh: JCH, CH Dagpo Sang Se Sang, 72 cm, HD A/A, ED 0/0 , CACIB, BOB + Bódhičitta Siddha Dharmapala, 70 cm, HD A/A, CAC.

2. vrh: CH Ettan Kamalesh Dharmapala, 70 cm, HD A/A, ED A/A, CACIB, BOB + Abhidharma Mani Dharmapala, 68 cm, HD A/A, CAJC.

 


 

Očekávané zbarvení je černá a černá s pálením. Naše štěňata ze všech předchozích vrhů jsou výstavně velmi úspěšná u nás i v zahraničí. Vrhy čekáme v lednu. Jedná se o nepříbuzné psy mimořádné kvality. Štěňata budou několikrát odčervená, plně naočkována, socializována, s výbavou, papíry původu, cestovním pasem, čipem. Ručíme za zdraví štěňat! Chovatelský servis a startovací dávka krmiva je u nás samozřejmostí. Návštěva je u nás vždy vítána. Nabízíme také možnost sledování štěňat on-line kamerou. Štěňátka jsou vždy odchovávána v čistotě, vedena k čistotě a v rodinném prostředí.

 

 Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6544133396 jako závadnou?
Titulek nabídky: Tibetská doga štěňata s PP 2016