Archiv obsahuje nabídek

TOP SPIN 2 - Xbox 360

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 23.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542858838  |  Nahlásit závadný obsah

TOP SPIN 2 - Xbox 360

 

tomb raider game

O hře:

          Top Spin 2 navazuje na úspěšný první díl, který se zařídil k nejpopulárnějším sportovním titulům pro platformu Xbox 360. Druhý díl nabízí všechno co bylo na původní hře dobré, přináší řadu nových prvků a hlavně nabízí zbrusu nové zpracování využívající hardwaru konzole Xbox 360.

        Hra nabízí stejně jako jeho předchůdce balík (přesně 24) předpřipravených tenistů vytvořených podle skutečných předloh, mezi než patří Andy Roddick, Roger Federer, Carlos Moya, Tommy Haas, James Blake, Lleyton Hewitt, Guillermo Coria, Tim Henman, Max Mirnyi, Alex Kuznetsov, Brendan Evans, Venus Williams, Maria Sharapova, Ai Sugiyama, Lindsay Davenport, Anastasia Myškin, Daniela Hantuchova, Svetlana Kuznetsova, Amelie Mauresmo, Alicia Molik, Angela Haynes, Jamee Jackson a Corina Morariu.

Top Spin 2 je Xbox 360 titul, takže podpora multiplayeru přes Xbox Live je povinná, stejně jako hi-res grafické zpracování a motion capture animace. Společnost Microsoft si podobné věci hlídá. O technické zpracování tedy rozhodně strach mít nemusíte .
Stav: Použitá 
Záruka: 3 měsíce
Vyšlo:

11.10.2008

Žánr: Sportovní
Jazyk: Anglicky
Naše cena:

90,-

 

text

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542858838 jako závadnou?
Titulek nabídky: TOP SPIN 2 - Xbox 360