Archiv obsahuje nabídek

Topcam Mini 0806 X7+ s CPL filterm

Cena

2 950,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
 • Datum vložení do archivu: 29.IV.2017
 • Nabídka byla zobrazena: 8x
 • Status prodeje: Neprodáno
 • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543692769  |  Nahlásit závadný obsah

Prodám autokameru Topcam Mini 0806 X7+ s CPL filtrem, v záruce

Netrpělivě očekávaná jarní novinka 2015 - miniaturní kamera do auta Topcam Mini 0806 X7+ je tady! V několika modelech osvědčený čip Ambarella A7, ČESKÉ MENU, superHD rozlišení, G-senzor, slot na 2 paměťové karty (každá z nich až do velikosti 128GB), GPS modul, automatický start při nastartování vozidla. Dále podpora funkcí LDWS (detekce neočekávaného vyjetí z jízdního pruhu), HDR (high dynamic range - světelné vyvážení pořizovaného obrazu), HDMI port pro přenos záznamu do HD televizoru, videokomprese kodekem H.264, možnost otočení obrazu o 180°, navíc možnost otočení GPS držáku o 160°, výborně řešené odvětránípodrobný český návod je samozřejmě součástí každého balení. K této kameře lze přiobjednat standardní příslušenství (držák či nabíječka). Nyní nově s polarizačním filtrem (CPL). 

  

Topcam Mini 0806 X7+ se vám svými kapesními rozměry stejně jako její předchůdce Topcam Mini A7+ pohodlně vejde do dlaně, a tím i za kterékoli zpětné zrcátko. Z pohledu zloděje zvenčí je tak ve vozidle velmi nenápadná a při správné instalaci ani zbytečně nevyvolává pochybnosti policistů, zda se kamera nenachází v zorném poli řidiče. Manipulace s ní je opravdu velmi snadná. Napájecí kabel nevede do kamery, ale do integrovaného držáku. Nechcete-li tedy kameru nechávat ve vozidle, stačí jen jednoduše vycvaknout její tělo ze samolepícího držáku, není potřeba odpojovat žádné kabely.

Kamera je plně kompatibilní s operačními systému Windows i MAC.

 

Vlastníte-li služební vozidlo, možná potřebujete vědět, kde se v průběhu pracovní doby pohybovalo. Pak oceníte zejména dva sloty na paměťové karty (až do velikosti 128GB v každém slotu, udávané výrobcem). U Topcam Mini 0806 X7+ máte tedy k dispozici prostor o velikosti 256GB. Autokamera plynule přechází z jedné karty na druhou a vy máte zpětně k dispozici mnohem delší zaznamenaný úsek než u starších kamer s jediným slotem (typicky na kartu o maximální velikosti 32GB).

Pro Vaši lepší představu: 1GB místa na kartě zabere velmi přibližně 8-10 minut záznamu v superHD kvalitě (při rychlosti snímání 30 obrázků/s), cca 11-13 minut záznamu pak ve fullHD rozlišení (při 45 snímcích/s).

UPOZORNĚNÍ: U autokamer s nejvyšším rozlišením platí více než u jiných doporučení používat výhradně karty se specifikací class 10 a vyšší!


Technické provedení držáku nepředstavuje při instalaci žádné omezení pro jakýkoli typ čelního skla. Autokamera Topcam Mini 0806 X7+ je tak vhodná do osobních i nákladních vozidel, kamionů i veteránů, jejichž čelní skla bývají někdy i téměř kolmá. 

 Součástí základního balení je univerzální nabíječka 5-24V.  

Detailní fotogalerii k tomuto modelu najdete pod textem.

 

Primární funkcí autokamery je vidět, zachytit a uchovat okamžik nehody a to bývá leckdy kamenem úrazu, především u levných kamer, u dražších pak hlavně při nočních záznamech. Uvnitř autokamery Topcam Mini 0806 X7+ je čip Ambarella A7LA50D, dodnes prostě „to nej“. V dvojkombinaci s optickým senzorem OmniVision OV4689 a výbornou čočkou to znamená nekompromisní výkon v kvalitě denních, ale hlavně nočních záznamů. Právě v nočních záběrech spočívá největší výhoda čipu A7 oproti všem předchůdcům. 

Nespornou výhodou této pokrokové kamery jsou však zejména její minimální rozměry 68mm x 47mm x průměr 40 mm a jednoduchý systém uchycení s bezproblémovou montáží na sklo.

V parných letních dnech oceníte výborně řešené odvětrání, které je u maličké kamery s tak obrovským výkonem nutností. 

 

 

V balení nyní kromě běžného příslušenství (kamera, autonabíječka, GPS držák a USB kabel) nově najdete: 

- klínky pro naklopení držáku o několik stupňů do stran,

 

K autokameře Topcam Mini 0806 X7+ jsme nyní nově zajistili i polarizační filtr (CPL). Polarizační filtr doporučujeme pro vylepšení denních záběrů, slouží k projasnění barev, zvýšení kontrastu, snížení přesvícení oblohy, prokreslení mraků a redukci odlesků. Jeho správným natočením lze zamezit případným rušivým odleskům palubní desky vozidla. CPL však obecně není příliš vhodné používat pro noční záběry, zbytečně totiž redukuje množství světla ke zpracování kamerou.  

 

Technické parametry:

Rozlišení videa:

2560x1080 30P 21:9 (kinoformát, superHD)
2304X1296 30P 16:9 (superHD)
1920X1080 45P 16:9 (fullHD)
1920X1080 30P 16:9 (fullHD)
HDR 1920X1080 30P 16:9 (fullHD)
1280X720 60P 16:9 (HD)
1280X720 30P 16:9 (HD)

Obrázků/s (FPS):

30, 45, resp. 60 

Ozvučení videa:

Ano (lze vypnout)

Formát videa:

MOV/H.264

Nahrávání ve smyčce:

Ano; 1min, 3min, 5min, kontinuální (max. cca 45min)

Rozlišení fotografií:

4MPx, 9MPx(i), 13M(i)

Objektiv:

Širokoúhlý objektiv; šíře záběru 135°

Světelnost:

F2.0, f2,9

G-senzor:

Ano; 6 úrovní citlivosti

GPS modul:

Ano; vestavěný v držáku

Čip:

Ambarella A7LA50D + optický senzor OmniVision OV4689

Optika:

6GA+ super glass lens (optika A+)

Interní paměť:

Ne

Displej:

1,5" (uhlopříčka), barevný TFT, auto turn-off

Screensaver/spořič obrazovky:

Ano; 1min, 3min, 5min

Noční přísvit:

Ne, není potřeba, u nových kamer se již přísvit nepoužíváKamera má i tak vynikající noční záběry dané top čipem.

Hlídání jízdních pruhů (LDWS, Lane Departure Warning System):

Ano

Obrazová detekce pohybu:

Ano; tři stupně citlivosti

Jazyk menu:

ČEŠTINA, angličtina

HDMI, AV/OUT:

Ano/Ano

Ukládání na paměťovou kartu

microSDHC/SDXC až do velikosti 128 GB (není součástí balení)

Zadní/duální kamera:

Ne

Dálkové ovládání:

Ne

Rozměry:

šířka: 68 mm

  výška bez držáku: : 47 mm
 

hloubka: 40 mm

 

výška s držákem: 61 mm

Hmotnost:

74 g

Baterie:

200 mAh, 3,7 V, výdrž cca 10-15 min

Záruční podmínky:

tělo kamery 24 měsíců, baterie 6 měsíců

 

Má-li kamera kvalitní čip, dobrou optiku a dostatečné rozlišení, je teprve na čase nechat se zlákat přídavnými funkcemi. U Topcam Mini 0806 X7+ jsou to:

 • bezkonkurenční velikost (68 x 47 x 40 mm, váha pouhých 74 g) a skladnost (bez problémů se vejde do jakéhokoli pouzdra na brýle, ke kameře dodáváme látkový obal);
 • nekompromisní videozáznam s tím nejlepším rozlišením, jakého lze v současné době dosáhnout, tedy rozlišením superHD (2304x1296P při 30 snímcích za sekundu) a několik dalších možností; 
 • nahrávání ve smyčce a ukládání záznamu na vysokokapacitní paměťové karty MicroSD až do velikosti 2x128GB;
 • GPS modul zaznamenávající celou trasu, včetně souřadnic a rychlosti. V přehrávacím softwaru, který najdete na našich stránkách zdarma ke stažení, je pak možné si zaznamenanou trasu na mapách prohlédnout;
 • samozřejmostí je G-senzor, který při autonehodě automaticky uzamkne záznam a ochrání jej tak proti přepsání v případě, že by autokameru po nehodě nebylo možné vypnout (data lze kdykoli během jízdy uzamknout i manuálně). G senzor u Topcam Mini 0806 X7+ má odstupňovanou citlivost;  
 • funkce HDR (High Dynamic Range) zajišťující to nejlepší světelné vyvážení obrazu;
 • funkce detekce pohybu v obraze;
 • ukládání videí ve formátu MOV, videokomprese pomocí výkonného kodeku H.264;
 • 1,5" TFT-LCD displej;
 • a v neposlední řadě cenová dostupnost.

Jak je již naším dobrým zvykem, k autokameře přidáváme náš vlastní přehledný a podrobný český návod k použití s doporučeným nastavením jednotlivých parametrů.


Pořízený záznam lze pomocí HDMI rozhraní snadno přehrát na HD televizoru. USB port pak slouží k nabíjení přístroje a přenosu dat do PC.


Velmi specifickou a zcela novou funkcí je u Topcam Mini 0806 X7+ integrovaný systém LDWS (Systém varování při opuštění jízdního pruhu), který při přejíždění podélné čáry na silnici řidiče zvukem upozorní a může tak pomoci předejít dopravní nehodě zejména vlivem mikrospánku (lze vypnout).

 

Stále zapnutým displejem se snižuje jeho životnost, navíc nepříjemně ruší při noční jízdě. Kamera Topcam Mini 0806 X7+ nabízí volbu automatického vypínání displeje v době, kdy s přístrojem nemanipulujete, stejně jako automatické vypnutí celého přístroje (s prodlevou na uložení záznamu) po odpojení od napájení.

 

Jednoduchá obsluha, žádné zbytečnosti či výměnné části, které je třeba dokupovat. Uvnitř malé krabičky najdete vše, co má kamera umět a co od ní lze očekávat. Stačí jen vložit paměťovou kartu v podstatě libovolné velikosti (avšak class 10 a vyšší) a můžete vyrazit na cestu.

 


 

Obsah balení:

 • kamera
 • autonabíječka
 • USB kabel
 • samolepící držák pro uchycení kamery ve vozidle a napájení
 • klínky se šroubky pro mírné naklopení (2, 4, resp. 6°) GPS držáku do stran
 • originální i podrobný český návod k použití

 

 

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543692769 jako závadnou?
Titulek nabídky: Topcam Mini 0806 X7+ s CPL filterm