Archiv obsahuje nabídek

Trampolína FASTJUMP 305 cm síť+žebřík+plachta

Cena

4 290,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 23.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 5x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6544080357  |  Nahlásit závadný obsah

!!!!!AKCE!!!!!

MODRÁ VYLEPŠENÁ ZNAČKOVÁ TRAMPOLÍNA FASTJUMP 305 CM S OCHRANNOU SÍTÍ, ŽEBŘÍKEM A KRYCÍ PLACHTOU + MNOHO VYLEPŠENÍ, NOSNOST  180 KG

Pro veškeré informace o našich trampolínách můžete volat kdykoliv na tel. číslo: 724 525 321 (p. Borovička)

POZOR TRAMPOLÍNY OD POLSKÝCH PRODEJCŮ NEMAJÍ NOSNOST 200 KG, JAK TVRDÍ, ALE JEN 115 KG !!!!!

ZDE NALEZNETE PŘEHLED VŠECH VYLEPŠENÍ NAŠÍ ZAHRADNÍ ZNAČKOVÉ TRAMPOLÍNY 305 cm, ČTĚTE POZORNĚ!!!!!

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kdykoliv kontaktovat na tel. čísle: 724 525 321, velmi rádi se Vám budeme věnovat a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Naše trampolíny mají celou řadu vylepšení proti konkurenčním trampolínám a patří bezesporu mezi nejkvalitnější a nejbezpečnější trampolíny na trhu. Mají nejen řadu bezpečnostních zlepšení, ale je i vyrobena z kvalitních materiálů, zde níže naleznete popis všech vylepšení naší trampolíny

!!!!!!!!!!!!!!!!POZOR NA POLSKÉ PRODEJCE ZDE NA AUKRU A ZEJMÉNA JEJICH TRAMPOLÍNY S VNITŘNÍ OCHRANNOU SÍTÍ, JEJICH TRAMPOLÍNY MAJÍ OŠIZENOU KONSTRUKCI, POUZE TŘI NOHY A DÍKY TOMU ŠPATNOU STABILITU, SLABÉ A KRÁTKÉ TRUBKY, MÁLO PRUŽIN, OŠIZENÉ MĚKKÉ ČÁSTI A JEŠTĚ PRODEJCI UVÁDÍ LŽIVÉ INFORMACE O NOSNOSTI A PŮVODU, CERTIFIKOVANÁ NOSNOST SCHVÁLENÁ ZKUŠEBNOU JE U TĚCHTO TRAMPOLÍN POUZE 100 - 120 KG I KDYŽ PRODEJCI LŽOU A TVRDÍ, ŽE JE 200 KG A TRAMPOLÍNY A ŽE JSOU DOVEZENY Z NĚMECKA A PAK SLIBUJÍ ZÁRUKY, KTERÉ STEJNĚ NEDODRŽUJÍ, POZOR NA NĚ A JEJICH PRAKTIKY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!PTEJTE SE NA NOSNOST CERTIFIKOVANOU ZKUŠEBNOU, TA JEDINÁ PLATÍ!!!!!

NAŠE TRAMPOLÍNA 305 CM MÁ 4 „U“ NOHY

Trampolína 305 cma trampolína 366 cm musí mít vždy a za všech okolností 4 „U“ nohy, tři „U“ nohy některých konkurenčních trampolín neposkytují trampolíně dostatečnou stabilitu a skákání na takové nestabilní trampolíně může být nebezpečné!!!!

 

NAŠE TRAMPOLÍNA MÁ 8 TRUBEK OCHRANNÉ SÍTĚ

Aby bylo skákání na trampolíně pro děti co nejbezpečnější je nutné vždy pořizovat trampolínu s ochrannou sítí, ale aby ochranná síť plnila svůj účel a její účinnost zadržet byla co nejvyšší musí splňovat některé základní parametry a tím hlavním je počet trubek ochranné sítě, trampolína 305 cm a trampolína 366 cm musí mít vždy 8 kusů trubek ochranné sítě, ale zásadní problém je v tom, že řada prodejců ve snaze ušetřit nabízí trampolíny pouze se šesti trubkami ochranné sítě, což je naprosto nedostatečné, protože pole mezi jednotlivými trubkami jsou příliš velká, síť je pak nedostatečně fixována a může dojít k propadnutí skákající osoby sítí až na zem a tím způsobení zranění.

 

TRUBKY OCHRANNÉ SÍTĚ U NAŠÍ TRAMPOLÍNY JSOU AŽ NA ZEM

Jedním z nejdůležitějších kvalitativních parametrů je délka trubek ochranné sítě, trubky ochranné sítě musí být vždy až na zem (viz. obr. vlevo). Nikdy nesmí být zkrácené a končit jen pár desítek centimetrů pod ochrannou sítí (viz. obr. vpravo), zkrácené trubky jsou velmí náchylné k ohýbání,ohýbání a následně pak dochází k vylomení celé trubky, které si vyžaduje nemalé dodatečné investice do provozu trampolíny.

NEKUPUJTE TRAMPOLÍNY SE ZKRÁCENÝMI TRUBKAMI!!!!

 

 

TRUBKY OCHRANNÉ SÍTĚ JSOU PŘIPEVNĚNY PEVNÝMI, TVAROVANÝMI SPONKAMI

Aby byly zajištěno pevné spojení trubek ochranné sítě ke konstrukci trampolíny a nedocházelo k jejich uvolňování a náklonu do stran a tím snižování účinnosti ochranné sítě, jsou naše trampolíny opatřeny tvarovanými celokovými sponkami, které po utažení vytvoří velmi silný spoj. Mnohé trampolíny mají pouze sponky s plastovým muzikusem a křídlovými maticemi, které se pořád povolují. Nejhorší spojením jsou provrtané trubky, které se v místě zeslabení velmi často ohýbají a posléze z důvody únavy materiálu praskají.

Obr.1- kvalitní a pevný spoj můžou zajistit pouze tvarované sponky, které pevně obepnou současně obě trubky a zabraňují tak jejich vysmeknutí

Obr.2 - spojení s plastovým muzikusem a utahování křídlovými maticemi není šťastné řešení, plast často praská, křídlové matice se samovolně povolují a ani nemůžou odolat nenechavým prstíkům našich ratolestí a trubky se pak uvolňují, naklání do stran a nedrží ochrannou síť

Obr.3 - Nejhorší varianta spojení trubky ochranné sítě a konstrukce, trubka je provrtáním výrazně zeslabena a velmi náchylná k ohýbání a vylamování, tomuto řešení se vždy raději vyhněte!!!!

RUKÁVY OCHRANNÉ SÍTĚ JSOU Z ODOLNÉHO PVC S MŘÍŽKOU

Naše trampolíny patří mezi nejlepší na trhu mimo jiná vylepšení hlavně díky použití velmi kvalitních materiálů na všechny měkké části trampolíny jako jsou rukávy ochranné sítě a ochranného krytu pružin. Na našich trampolínách naleznete pouze UV odolné PVC (polyvinylchlorid) v modré a zelené barvě, které je pro zvýšení pevnosti a odolnosti nastříkané na pevnou textilní mřížku, tento materiál je velmi odolný vůči působení povětrnostních vlivů a má tak mnohem vyšší životnost, než konkurenční trampolíny na kterých je použito slabé černé PE (polyetylén), které má velmi krátkou životnost.

Nekupujte nejlevnější trampolíny s černými rukávy ochranné sítě, rukávy se velmi brzy rozpadají a Vy budete muset znovu investovat do nové ochranné sítě.

Naše modré a zelené trampolíny (obrázek vlevo) poznáte na první pohled podle použitého materiálu na rukávech ochranné sítě, kterým je vždy kvalitní matné PVC s mřížkou (viz. obr.1 níže), naproti tomu nekvalitní konkurence (obrázek vpravo) používá nejčastěji černé lesklé PE (viz. obr.2 dole), které má krátkou životnost a velmi brzy se rozpadá.

Obr.1 - PVC s mřížkou je lehce identifikovatelné na první pohled, kupujte vždy trampolíny s vysokou životností, na našich trampolínách pro děti najdete PVC v zelené a modré barvě a vybrat si tak můžete podle svého vkusu

Obr. 2 – na první pohled slabé lesklé PE (polyetylén), které používají ty nejlevnější a zároveň nejméně kvalitní trampolíny na trhu, tento materiál se velmi brzy rozpadá, protože nedokáže odolávat působení počasí a jeho vlivů

ZAPÍNÁNÍ VLEZU JE SLOŽENO ZE ZIPU A DÁLE MÁ 5 KUSŮ KLIPSŮ

Vchod na trampolínu je velmi rizikovou částí ochranné sítě každé trampolíny a jeho zabezpečení proti otevření při provozu je tedy velmi důležité, z tohoto důvodu má naše trampolína řešené zapínání nejen na kvalitní klasický zip, ale jako pojistku ještě 5 klipsů s očky, nepoužíváme žádný suchý zip, který se časem opotřebí a přestane fungovat ani nešetříme na klipsech (konkurence má maximálně 3 kusy a velmi často je suchý zip), naše zapínání je tedy plnohodnotné a naprosto účinné a bezpečné.

 

OCHRANNÝ KRYT PRUŽIN JE CELÝ (VRCHNÍ I DOLNÍ ČÁST) VYROBENÝ Z TRVANLIVÉHO PVC S MŘÍZKOU

Stejně jako u rukávů ochranné sítě, tak i na krytu pružin používáme pouze kvalitní PVC a to na nejen na vrchní část krytu, ale i na spodní část krytu. Řada prodejců se totiž uchyluje k tomu, že vrchní část krytu je sice z PVC, ale spodní část je udělána z nekvalitního slabého PE v modré barvě, kryt Vám tedy sice vydrží z vrchní části, ale rozpadne se jeho spodní část a kryt je pak na vyhození a Vám nezbývá, než za nemalou částku zakoupit kryt pružin nový.

 

SOUČÁSTÍ SETU JE ŽEBŘÍK, ABY BYLO LEZENÍ NA TRAMPOLÍNU BEZPEČNÉ

Náš trampolínový set obsahuje vždy kovový žebřík již přímo v základním balení a nemusíte ho tak dokupovat, řada neseriózních prodejců Vám bude tvrdit, že žebřík není potřeba a jiné další nepravdy s jediným cílem, aby opticky snížili cenu trampolíny a Vy jste museli žebřík stejně nakonec zakoupit a nebo riskovali zranění Vašich dětí při lezení na trampolínu. My bezpečnost podporujeme a proto trampolíny bez žebříku vůbec neprodáváme.

NAŠE TRAMPOLÍNA MÁ CERTIFIKOVANOU NOSNOST 180 KG

Naše trampolíny s ochrannou sítí mají certifikovanou nosnost 180 kg, která je potvrzená německou zkušebnou, tato nosnost souvisí zejména s neošizenou konstrukcí, kdy síla trubek je 1,5 mm a jejich průměr je 38 mm, pozor na konkurenci, která má slabé trubky a CERTIFIKÁTY POUZE NA NOSNOST 100 až 120 kg, tato trampolína se může při skákání dospělé osoby celá zdeformovat a při skákání se má snahu neustále kroutit a po čase trpí její nejnamáhanější části „únavou materiálu“ a je nutné je vyměnit.

!!!!!POZOR NA ŘADU ZDEJŠÍCH ZEJMÉNA POLSKÝCH PRODEJCŮ, JEJICHŽ TRAMPOLÍNY MAJÍ SLABŠÍ TRUBKY, MÉNĚ "U" NOH A MÉNĚ PRUŽIN NEŽ NAŠE TRAMPOLÍNY A PŘESTO VÁM TVRDÍ, ŽE JEJICH TRAMPOLÍNY MAJÍ NOSNOST 200 KG, JE TO LEŽ, JEJICH TRAMPOLÍNY MAJÍ CERTIFIKOVANOU NOSNOST POUZE 100 - 120 KG!!!!!

 

NAŠE TRAMPOLÍNA 305 CM MÁ 64 POZINKOVANÝCH PRUŽIN

Naše trampolíny 305 cm mají vždy 64 pozinkovaných pružin, které velmi dobře vypínají skákací plochu a dále pozitivně ovlivňují i vysokou nosnost našich trampolín, která je 180 kg.

Konkurenční trampolíny často mají pouze 60 kusů pružin a některé dokonce pak pouze 50 či 54 kusů, tyto trampolíny ovšem mají velmi sníženou nosnost a to pouze kolem 100 až 120 kg.

NAŠE TRAMPOLÍNA MÁ DOSTATEČNĚ ŠIROKÝ KRYT PRUŽIN

Trampolína pro děti musí mít kryt pružin nejen vyrobený z kvalitního materiálu, ale zároveň musí být kryt pružin vždy dostatečně široký, aby skákajícím osobám nemohla propadnout noha mezi pružiny a předešlo se tak zranění. Řada velmi levných trampolín má kryt pružin velmi úzký, pružiny se při skákání odkrývají a riziko zranění je tak velmi vysoké. Naše trampolíny mají dostatečně široký kryt pružin, který překrývá pružiny o 8 cm a vůbec tak vlastně nejsou vidět.

VŠECHNY SPOJE NA TRAMPOLÍNĚ JSOU JIŠTĚNY PROTI ROZPOJENÍ JISTÍCÍMI ŠROUBKY

Aby byla každá část trampolíny zajištěna proti rozpojení, je každý spoj opatřen jistícím šroubkem.

 

SKÁKACÍ PLOCHA JE OBŠITA OSMI PEVNÝMI STEHY

Aby byla na skákací ploše zajištěna naprostá pevnost přišitých poutek s očky a nemohlo v žádném případě dojít k jejich utržení, má skákací plocha našich trampolín 8 pevných obvodových stehů, nešetříme na materiálu jako někteří prodejci, kteří nabízí trampolíny pouze se šesti stehy.

TRAMPOLÍNA JE VELMI LEHCE ROZLOŽITELNÁ

Naše venkovní trampolína je velmi lehce rozložitelná, což je velmi výhodné zvláště kvůli zimnímu ukládání na zimu, kdy při opakovaném skládání postačí na sestavení kompletní trampolíny již něco kolem 50 minut.

TRAMPOLÍNOVÝ SET OBSAHUJE I KRYCÍ PLACHTU NA SKÁKACÍ PLOCHU

Naše trampolíny mají vždy v již základním balení praktickou krycí plachtu na skákací plochu, která se velmi lehce na skákací plochu natahuje a chrání tak skákací plochu před znečištěním, deštěm a povětrnostními vlivy. Řada prodejců vůbec krycí plachtu nenabízí, což je velká škoda, protože krycí plachta je velmi praktické vybavení každé venkovní trampolíny.

PARAMETRY, VÝBAVA A PŘÍSLUŠENSTVÍ ZNAČKOVÉ TRAMPOLÍNY FASTJUMP 305 cm a její srovnání s nekvalitní a ošizenou konkurencí

VÝBAVA:

- trampolína 305 cm

- ochranná síť

- kryt pružin

- žebřík (pozor u konkurence musíte dokoupit)

- krycí plachta skákací plochy (pozor u konkurence musíte dokoupit)

PARAMETRY:

Průměr: 305 cm

Počet „U“ noh: 4 kusy (pozor konkurenční trampolíny mívají často pouze 3 kusy a tím je negativně ovlivněna stabilita a bezpečnost trampolíny)

Počet trubek ochranné sítě: 8 kusů (pozor konkurence často nabízí pouze 6 kusů a tím výrazně snižuje účinnost ochranné sítě a bezpečnost celé trampolíny)

Výška s ochrannou sítí: 230 cm

Výška ochranné sítě: 165 cm (pozor konkurence často nabízí síť vysokou pouze 150 cm)

Průměr skákací plochy: 263 cm

Šířka krytu pružin: 27 cm

Průměr nosných trubek: 3,8 cm

Tloušťka nosných trubek: 1,5 mm (pozor konkurence má často trubky s tloušťkou pouze 1,1 či 1,3 mm)

Průměr trubek ochranné sítě: 2,8 cm

Tloušťka trubek ochranné sítě: 1,3 mm (pozor konkurence má často trubky s tloušťkou pouze 1 mm)

Počet pružin: 64 kusů (pozor konkurence často nabízí pouze 60 či dokonce jen 54 kusů pružin, jasná snaha ušetřit)

Certifikace: CE / TUV/ GS E-71

Nosnost: 180 kg (pozor konkurence často nabízí pouze nosnost 100 či 120 kg což jasně svědčí o ošizeném materiálu)

- všechny trubky a pružiny na trampolíně jsou za tepla galvanizované z venku i zevnitř

- kryt pružin a rukávy ochranné sítě jsou vyrobeny z kvalitního UV odolného PVC zpevněného textilní mřížkou

- odrazová (skákací) plocha je vyrobena z kvalitního, slunci a vodě odolného PP mesh materiálu

- součástí balení je návod v češtině s obrázky, montážní klíč a natahovací háček na pružiny

Samozřejmostí nákupu je faktura, český návod s obrázky, záruka a hlavně její dodržování, řada zdejších zejména polských prodejců slibuje neskutečně dlouhé záruky, kterými se ovšem pouze snaží nalákat zákazníky a často se tito prodejci pouze

schovávají pouze za email není možné se jim ani dovolat a proto přejeme hodně štěstí

při případném řešení problémů a záruky.

My nabízíme i osobní převzetí zboží, případně si můžete přijet i trampolínu

vyzkoušet či jen prohlédnout.

Nejsme žádní překupníci, ale výhradní dovozci značky pro Českou a

Slovenskou republiku.

Provozujeme i velkoobchodní prodej pro ostatní prodejce značky.Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6544080357 jako závadnou?
Titulek nabídky: Trampolína FASTJUMP 305 cm síť+žebřík+plachta