Archiv obsahuje nabídek

Transformers: Fall of Cybertron - použitá/PS3

Cena

550,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 1x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543058584  |  Nahlásit závadný obsah

Transformers: Fall of Cybertron

 

TRANSFORMERS: Fall of Cybertron vás přenese do posledních momentů planety Cybertron, kde prožijete nejtemnější hodiny apokalyptické války mezi Autoboty a Deceptikony. Vydejte se na adrenalinovou jízdu plnou různorodých misí a masivních bojišť navržených podle unikátních schopností jednotlivých Transformers. Bojujte za obě strany v těch největších bitvách vedoucích k legendárnímu vyvržení z domovské planety.

- Děj zasazený na zdevastované post-apokalyptické planetě Cybertron vrhne hráče do epického příběhu TRANSFORMERS, který budou moci sledovat ze strany Autobotů i Deceptikonů.

- Zdevastovaný Cybertron nabízející k prozkouzkoumání desítky lokací jako například Iacon Wasteland nebo The Sea of Rust.

- Každý Transformer je vybaven unikátními schopnostmi a zbraněmi, které jsou specifické pro danou misi. Například CLIFFJUMPER se dokáže zneviditelnit a zneškodnit protivníky, aniž by si ho někdo všiml nebo OPTIMUS PRIME schopný povolat útok artilerie.

- TRANSFORMERS: Fall of Cybertron obsahuje dosud nejrobustnějším editor Transformerů, ve kterém si hráči mohou postavit Transformera přesně podle svých představ, ať už jde o jednotlivé části, barvy, typy vozidel, zbraně nebo schopnosti. S takto vytvořeným Transformerem je pak možné bojovat v brutálních soubojích jeden na jednoho!

  

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543058584 jako závadnou?
Titulek nabídky: Transformers: Fall of Cybertron - použitá/PS3