Archiv obsahuje nabídek

Tričko GAP Kids - vel. 140/146 - 1. jakost

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 26.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 10x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542939431  |  Nahlásit závadný obsah

 

Tričko s krátkým rukávem

- zcela dole pod textem najdete obrázek v originálním rozlišení

- značka: GAP Kids

- stav: 1. jakost

- velikost: 140/146

- délka průramků: 38 cm

- délka trička: 52 cm

- kde je to změřeno? Názorné obrázky najdete na stránce "o mně"


 

Svým nákupem / dražbou na Aukru na mé stránce "Vše Od Koruny" stvrzujete, že s mými podmínkami prodeje souhlasíte, proto !!! PROSÍM ČTĚTE !!!

 

Podmínky prodeje a doprava:


- Mějte prosím na paměti, že nakupujete second hand, věci nošené.  Označení 1. jakost - věci nošené, ale bez závad.

  Označení 2. jakost - věci více nošené, které mohou mít i drobné vady, jako např. žmolky, flíčky, dírky apod. (druh závady je vždy uveden)- V záložce "doprava a platba" u každého předmětu najdete číslo účtu, a přehlednou tabulku s cenami a možnostmi dopravy. Prosím, hraďte svou objednávku běžným bankovním převodem.- Mým dopravcem je kurýrní služba INTIME

(cena dopravy 99,- Kč / kompletní objednávka bez příplatků / maximálně 5 vydražených aukcí v jedné zásilce, za každou další vydraženou aukci se hradí příplatek 10,- Kč)

Vzhledem k tomu, že jsou všechny věcičky od koruny, je v ceně dopravy započítána i moje práce. Děkuji za pochopení.

- odesílám obratem po přijetí platby, obdržíte informační e-mail s číslem zásilky- Nově je možnost vyzvednout si vydražené aukce u mě doma

!POUZE PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ!

Je potřeba předem uvést kdy si pro na Aukru vydražené věci přijdete a jak objednávku uhradíte. Platit můžete buď taktéž bankovním převodem předem, anebo na místě v hotovosti. Stejně jako u dopravy viz. Výše je i zde počítán manipulační příplatek, který zahrnuje i moji práci a to ve výši 10,- Kč / ks.- nákupem na Aukru vytváříte objednávku, která je závazná, platbu očekávám do týdne po Vašem nákupu, proto prosím nedražte předměty déle než týdenBudu velmi potěšena, když se stanete fanouškem mojí facebookové stránky Vše Od Koruny: https://www.facebook.com/V%C5%A1e-Od-Koruny-1772303256380055/?fref=ts.
Nákupy lze realizovat pouze na aukčním portále Aukro.cz, s Facebookem už však žádná nová aukce od koruny neunikne Vaší pozornosti! :)

 

 


Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542939431 jako závadnou?
Titulek nabídky: Tričko GAP Kids - vel. 140/146 - 1. jakost