Archiv obsahuje nabídek

Trsátko skupiny Blind Guardian

Cena

299,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6753105598  |  Nahlásit závadný obsah

Předmětem aukce je trsátko skupiny Blind Guardian.

 

Trsátka, které jsou nabízené v aukcích pochází z mé soukromé sbírky, kterou jsem dával dohromady několik let. Vy máte nyní možnost získat tyto trsátka během několika dnů. Budu nabízet trsátka, která jsou běžná, ale i taková, která se jíž prakticky nedají sehnat. Některá trsátka jsou určená pro hraní na kytaru, ale některé jsou určená jen k prezentace umělce a hrát se s nimi nedá. Některá trsátka jsou jen pro jednoho umělce, nebo pro jediný koncert, případně turné. Budu nabízet i trsátka umělců, kteří již v konkrétní skupině nehrají, ale na trsátku mají její název. Některé trsátka jsem získal přímo na koncertech.

 

Pokud je cena vydražené položky do 580 CZK bude trsátko odesláno jako Doporučená zásilka. Při vyšší ceně bude trsátko odesláno pouze jako cenný balík. Je možné osobní převzetí v Ostravě.

 

Cena poštovného je uvedena pro zaslání na území České republiky. Způsob platby je uveden pro platbu z České banky. Zahraniční zájemce bude o ceně a způsobu platby informován e-mailem.

 

Trsátko bude odesláno po připsání platby na můj bankovní účet. Číslo bankovního účtu bude zasláno výherci e-mailem. Při osobním převzetí je možné platit hotovostně.

 

Při vydražení více položek bude jedno poštovné podle celkové hmotnosti a celkové ceny vydražených položek.

 

Položka může být kdykoliv předčasně ukončena ve prospěch kupujícího, který právě bude mít nejvyšší nabídku a bude mít koupenou jinou položku.

 

Pokud máte jakékoliv dotazy, případně nejasnosti, kontaktujte mě ještě před příhozem.

 


Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6753105598 jako závadnou?
Titulek nabídky: Trsátko skupiny Blind Guardian