Archiv obsahuje nabídek

Tupperware - Těstovinka

Cena

385,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 23.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 2x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542892049  |  Nahlásit závadný obsah


Těstovinka
vám umožní dokonale uvařit špagety a ostatní druhy těstovin. Ušetří vám čas a energii.Můžete odměřovat, vařit, slévat, servírovat, uchovávat a znovu ohřívat těstoviny s použitím pouze 2 částí, víka a nádoby.
Jednoduše naplňte nádobu požadovaným množstvím těstovin a odpovídajícím množstvím vody, až do maxima 6 porcí (např. zhruba 500g špaget nebo k rysce označující maximální úroveň) a uvařte v mikrovlnné troubě v nezakryté nádobě. V průběhu doby vaření není třeba těstoviny kontrolovat, míchat nebo upravovat výkon mikrovlnné trouby.
Zbylé těstoviny můžete také uchovat v nádobě v lednici a pak je v ní znovu ohřívat na 600 W. Stačí pouze přidat trošku vody a víko dát do polohy ‘otevřeno’.
Těstovinka má unikátní zaoblený design, který umožňuje cirkulaci vody všude kolem těstovin a tím je zabráněno slepení nebo rozvaření. Vaše mikrovlnná trouba zůstane čistá a spolehlivě chráněná před stříkanci.

Možnosti použití:
Ideální pro všechny: jednotlivce i rodinné vaření. Těstovinku mohou snadno používat i teenageři, nebo starší děti, které si snadno sami připraví těstoviny bez toho, aniž by museli používat sporák nebo manipulovat s hrncem plným vařící vody. Ideální také pro studenty, nebo ty, kteří mají pro vaření k dispozici pouze mikrovlnnou troubu.
Skvělé na přípravu výživného občerstvení, před nebo po cvičení, vzhledem k tomu, že jsou těstoviny komplexních sacharidů, které dodávají energii uvolňovanou postupně.
Není doporučeno vařit v Těstovince určité druhy těstovin jako jsou lasagne, tagliatelle hnízda, rýžové nudle (vermicelli), cannelloni, a další druhy, které vyžadují méně než 3 minuty vaření, nebo ingredience na bázi brambor - gnocchi a špecle.
Objem: 3l
Výška: 17cm
Šířka 24cm


  

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542892049 jako závadnou?
Titulek nabídky: Tupperware - Těstovinka