Archiv obsahuje nabídek

Ultralight sbalitelná bunda Klimatex Jorah, vel.XL

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 10x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543941408  |  Nahlásit závadný obsah

Bunda je nová, nepoužitá, jen vyzkoušená. Velikost XL. Kupovaná 14.8.2016, účtenku mám, visačku taky.

Je krásná, praktická, ale mně bohužel velká. Chci tuto prodat a koupit si v menší velikosti.

 

 

Text od Klimatexu: Ultralehká sbalitelná bunda vhodná jako pohotovostní třetí vrstva. Bunda se dá sbalit do malého látkového sáčku (je součástí bundy), bundu tak lze snadno převážet v zadní kapse cyklistického dresu nebo v podsedlové brašně.

 

Bundu je možné používat i na jiné druhy sportů jako záložní vrstvu do proměnlivého počasí, když je kladen důraz na nízkou váhu a malé rozměry. Díky husté vazbě materiálu chrání proti větru. Nanesená vodoodpudivá úprava chrání proti drobným přeháňkám, stříkancům z kaluží atd. Díky této úpravě se bunda celkově hůř špiní a usnadňuje čištění. Kapuce na bundě je sbalitelná do límce, vpředu se dá regulovat pomocí speciálních stahovaček.

Na zádech je ventilace přidržená suchým zipem (aby se nerozevírala na zádech za jízdy) a podložená funkční síťovou pleteninou. Tato síťovina je i v límci, která je příjemnější na krku než "šusťák", nelepí se na kůži a odvádí pot. Zip je podložený lištou, která brání profouknutí a v horní části zároveň obaluje zip a chrání tak bradu proti poškrábání. Rukávy a spodek bundy jsou lemované gumičkou, která umožňuje větší pružnost v této části a zároveň chrání proti podfouknutí. Velké množství reflexů pro větší bezpečnost..

 

 

Rozměr ve složeném stavu je 12 x 12 x 15 cm, váha je 160 g.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543941408 jako závadnou?
Titulek nabídky: Ultralight sbalitelná bunda Klimatex Jorah, vel.XL