Archiv obsahuje nabídek

Uncharted 4: A Thiefs End - nova, CZ tit. + darek

Zakládní informace
 • Datum vložení do archivu: 22.VII.2017
 • Nabídka byla zobrazena: 7x
 • Status prodeje: Prodáno
 • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543318219  |  Nahlásit závadný obsah

Uncharted 4 PS4 CZ

NEJOČEKÁVANĚJŠÍ hra roku 2016 - Uncharted 4 - vychází exkluzivně jen a pouze pro nejvýkonnější herní konzole světa   a to ve verzi s českými titulky ve full hd rozlišení a se zvukem dolby digital 7.1!

Příběh akčně dobrodružné hry Uncharted 4 na PS4 se odehrává tři roky po událostech popisovaných v předchozím veleúspěšném díle Uncharted 3: Drake’s Deception, kdy se Nathan Drake podle všeho rozhodl svět lovců pokladů nadobro opustit. Netrvalo to však dlouho a osud znovu zaklepal na jeho dveře… Když se objeví Drakeův bratr Sam a požádá jej o pomoc při záchraně svého života, nedokáže Drake nabídce takového dobrodružství odolat.

V honbě za dávno ztraceným pokladem kapitána Henryho Averyho se Sam a Drake vydávají hluboko do lesů Madagaskaru najít utopickou pirátskou kolonii Libertalie. S Uncharted 4: A Thief’s End podniknou hráči výpravu kolem celého světa a při pátrání po Averyho pokladu prozkoumají džunglí zarostlé ostrovy, rozlehlá města i zasněžené vrcholky hor.

Vysloužilý lovec pokladů Nathan Drake je náhle donucen vrátit se mezi zloděje. Vydává se tak na dobrodružství, které jej při sledování historického spiknutí stojícího za proslulým pirátským pokladem provede po celém světě a které bude tentokrát velmi osobní. Drakeovo největší dobrodružství prověří hranice jeho fyzických možností, jeho odhodlání a nakonec i to, co je schopen obětovat, aby zachránil své milované.

Sam Drake, původně pokládaný za mrtvého, je o pět let starší než jeho mladší bratr Nate. Říká se, že jeho zmizení bylo tím impulsem, který původně Natea přivedl k životu lovce pokladů. Sam byl popisován jako ještě unáhlenější než Nate a také trochu žárlivý na úspěchy svého bratra.

Co náš čeká v PS4 exkluzivce Uncharted 4?

 • Týmový multiplayer
 • Vytvářej vlastní dechberoucí momenty – spoj se s přáteli v multiplayerových režimech hry Uncharted 4.
 • Využij jedinečných map s bohatým prostředím, které odměňují průzkum, strategii a týmovou spolupráci, a užij si multiplayerové zážitky využívající ty nejlepší prvky série Uncharted.
 • Najmi si jednoho ze čtyř „Parťáků“, aby s tebou bojoval a poskytoval podporu, když bude sledovat tvé nepřátele, oživovat padlé spojence nebo rozpoutá palebnou vlnu.
 • Kup si předmět s „okultní schopností“ a vyvolej nadpřirozené schopnosti inspirované dřívějšími Drakeovými dobrodružstvími. Přivolej prokletý sarkofág z El Dorada, mocný kámen Cintamani z Šambaly nebo ohnivého džina ze ztraceného města Ubar – to vše ti může pomoci obrátit souboj ve tvůj prospěch.

 

Lokalizace: Přebal německy, hra v angličtině, CZ titulky . nova, nerozbalena

 • + darek Silikonové čepičky pro PS4 - PS4 Controller Cap - 1 par

   

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543318219 jako závadnou?
Titulek nabídky: Uncharted 4: A Thiefs End - nova, CZ tit. + darek