Archiv obsahuje nabídek

ÚŽASNÝ VELKÝ AKT - NOČNÍ MŮRA

Cena

1 990,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 30.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6544135734  |  Nahlásit závadný obsah

 

 

VELKÝ AKT - NOČNÍ MŮRA. AUTOREM MUSEL BÝT VELMI DOBRÝ MALÍŘ. KŘIVKY TĚLA JSOU VELMI VĚRNÉ. OBRAZŮ OD TOHOTO MALÍŘE MÁM VYSTAVENO VÍCE, ŘEKL BYCH, ŽE MĚL V OBLIBĚ ŽENSKÁ ŇADRA NA MNOHO KRESBÁCH SE NA NĚ SOUSTŘEDÍ A DOKÁŽE JE VELMI OBDIVUHODNĚ ZTVÁRNIT. CELKOVÝ DOJEM ÚŽASNÝ, JEDNÁ SE O HODNOTNÉ, KVALITNÍ DÍLO.

 

NÁZEV DÍLA A DATUM MALBY UVEDEN VLEVO DOLE - VIZ FOTO.

 

 

ROZMĚRY CCA 63 X 44 CM, KOMBINOVANÁ TECHNIKA, ZŘEJMĚ PASTEL ČI KŘÍDA PLUS SNAD TUŽKA A OLEJ NA PAPÍŘE. NA NĚKTERÝCH AKTECH JSOU OKRAJE MÍSTY NATRHLÉ, OHLÉ, NEBO ZMAČKANÉ, NENÍ TO VĚTŠÍ VADOU, OKRAJE BUDOU PO VAŠEM ZARÁMOVÁNÍ STEJNĚ SCHOVANÉ POD RÁMEM. CELKOVÝ STAV KAŽDÉHO AKTU - VIZ. FOTO.

 

 

AKTŮ OD TOHOTO AUTORA MÁM VYSTAVENO VÍCE, VŠECHNY BYLY ZHOTOVENY V OBDOBÍ 1955-85. PO ZARÁMOVÁNÍ BUDE KLENOTEM VE VAŠÍ SBÍRCE.


 

POKUD SE VÁM OBRAZ LÍBÍ A NA AUKCI JEŠTĚ NENÍ PŘIHOZENO, MŮŽETE MI NABÍDNOUT NA E-MAIL 1jab@seznam.cz CENU KUP TEĎ , KTEROU PŘÍPADNĚ PŘIDÁM DO AUKCE. POKUD CHCETE ZASLAT VÍCE FOTEK, SDĚLIT VÍCE PODROBNOSTÍ O OBRAZU, PŘÍPADNĚ SI OBRAZ PROHLÉDNOUT OSOBNĚ, TAKÉ PIŠTE NA VÝŠE UVEDENÝ E-MAIL.

PODÍVEJTE SE I NA OSTATNÍ MÉ AUKCE, PŘI VYDRAŽENÍ VÍCE OBRAZŮ PLATÍTE POUZE JEDNO POŠTOVNÉ - VŽDY TO NEJVYŠŠÍ. OSTATNÍ MÉ AUKCE JSOU K DISPOZICI ZDE...Aukro Widget

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6544135734 jako závadnou?
Titulek nabídky: ÚŽASNÝ VELKÝ AKT - NOČNÍ MŮRA