Archiv obsahuje nabídek

VÁNOČNÍ OZDOBY - hrozen + koule, starožitné

Cena

148,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 1x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6544000033  |  Nahlásit závadný obsah

 

starožitný hrozen a koule, obojí skleněné, hrozen 70.léta, koule těsně poválečná. Hrozen v top stavu, koule je v pořádku, jen má zarezlou plechovou úchytku.

 

U STARÝCH KOULÍ, KTERÉ MAJÍ VELIKOU LESKLOU PLOCHU JSOU MOŽNÉ NĚKDE NA PLOŠE MALÉ ZAKALOVACÍ ŠMOUHY VLIVEM STÁŘÍ, NEBO DROBNÝ ŠKRÁBANEC.

PRODÁVÁM V AUKCÍCH JEDNOTLIVÉ KOUSKY VELIKÉ SBÍRKY VÁNOČNÍCH OZDOB RŮZNÉHO DATA, 90% BYLO NEPOUŽITÝCH, BYL TO SBĚRATELSKÝ KONÍČEK, ZDE SE PRODÁVAJÍ TYTO DVĚ KOULE. NEPRODÁVÁM PO VELKÝCH CELCÍCH, TŘEBA 50 KUSECH, ALE CHCI, ABY SI LIDÉ MOHLI VYBRAT, PROTO SI DĚLÁM TU PRÁCI, A JEDNOTLIVĚ PO MALÝCH SKUPINKÁCH PRODÁVÁM, TY SE OVŠEM JIŽ DĚLIT NEBUDOU,

PRODÁVÁM JEDNOTLIVĚ, BOHUŽEL DOPRAVNÉ MUSÍ BÁT KVŮLI KŘEHKÉMU PŘÍPLATKU VYSOKÉ, ALE PŘEDPOKLÁDÁM, ŽE VĚTŠINOU SI LIDÉ NAVYBÍRAJÍ VÍCERO KUSŮ - NĚKOLIK AUKCÍ, APAK SE JIM TO VYPLATÍ, SDRUŽUJI 99% AUKCÍ, SAMOZŘEJMĚ NELZE KOUPIT DO JEDNOHO BALÍKU VÁNOČNÍ OZDOBY TŘEBA S OBRAZEM,A LE JINAK SKORO VŠÍM, ZVLÁŠTĚ S TEXTILEM(POKUD JE TEXTILU VÍCE, NEMUSEL BY SE ANI PLATIT KŘEHKÝ PŘÍPLATEK, DOBŘE BYCH ZABALILA,A DALA DOPROSTŘED TEXTILU), JINÝM SKLEM, DOPRAVNÉ - POKUD SE BUDOU SDRUŽOVAT JEN SAMOTNÉ OZDOBY SE NEBUDE UŽ ZVYŠOVAT, TAKŽE KDYŽ SI NĚKDO NAVYBÍRÁ - KLIKNE NA DESET AUKCÍ S OZDOBAMI, TAK DOPRAVNÉ JE STEJNÉ JAKO U JEDNÉ AUKCE, TO NEJVYŠŠÍ Z AUKCÍ, JEN U ČISTĚ PLASTOVÝCH OZDOB, KDE MÁM JISTOTU, ŽE JE TO PLAST, NE VŽDY TO POZNÁM, NEMUSÍ BÝT KŘEHKÝ PŘÍPLATEK. TAKŽE SE PROSÍM, MÁTE-LI ZÁJEM, PODÍVEJTE I DO DALŠÍCH AUKCÍ, PRODÁVANÉ OZDOBY JSOU RŮZNÉHO STÁŘÍ, OD RAKOUSKA-UHERSKA-RARITY, PŘES PRVNÍ REPUBLIKU, PADESÁTÁ LÉTA, PŘES SEDMDESÁTÁ A OSMDESÁTÁ LÉTA, TĚCH JE NEJVÍCE, AŽ PO NEJMODERNĚJŠÍ VLONI KOUPENÉ.

 

DALŠÍ AUKCE lze najít ve vyhledavači NA HLAVNÍ STRÁNCE AUKRA - když zadáte Severin11 nebo Amalia-2009 a hledat uživatele a kliknete hledat. Celkem lze v našich aukcích vybírat až cca ze 2000 aukcí, do jednoho balíku. Dřívější názvy a online adresy mých shopů - pro ty, co byli zvyklí - Jitřní paprsek a Jitřní hvězda již bohužel neplatí, nebot aukro své tzv.shopy náhle zrušilo a aukce z těchto shopů převedlo - vše jen lze teď už hledat jen pod názvy uživatele.  

 

Aukce slučuji z obou obchodů, do jednoho balíku, na jedno poštovné, jen podle počtu kusů upravené, základem je nejvyšší dopravné u koupených věcí z aukcí a za další kus 5 nebo 10 Kč (když je větší kus),nebo také nic - brož, malá dečka ap.


U mně se platí bud PŘÍMO na účet nebo složenkou na účet, výjimečně i na adresu. Nejběžnější je převod na účet. Jelikož mám účet u Poštovní spořitelny, je to mimořádně jednoduché i pro toho, kdo nemá online bankovnictví, nemusí hledat banku, ani platit poplatek za převod peněz z cizí banky, dokonce ani skoro nic vyplňovat, nebude-li chtít. Stačí jí na kteroukoliv poštu v České republice, mít na libovolném kousku papíru napsáno mé číslo účtu -  většinou budou to ale chtít mít napsáno na jejich formuláři, je podoben složence, ale není to složenka, je mnohem jednodušší - napíšete jen číslo účtu a částku - a  dáte to úřednici u okénka POŠTOVNÍ SPOŘITELNY, které je na každé poště, a k tomu potřebný obnos za zboží s dopravou, a říci vložit na tento účet. A je to. Dostanete pak potvrzení od pracovnice pošty o vložení. Pozor platí jen u okénka Poštovní spořitelny, jinak to odmítnou a dají složenku, za kterou se při vkládání peněz se platí kolem 40 Kč, zatímco vklad přímo na účet u Poštovní spořitelny je zdarma, neboť pošta a Poštovní spořitelna patří pod jednu organizaci.


V případě nákupu, za jak dlouho budou vaše peníze na mém účtu (nebo u mě): 

Přímo na můj účet - u okénka Poštovní spořitelny na poště nebo online z účtu ze stejné banky - tentýž den, skoro okamžitě, jen při vložení peněz později odpoledne je připsáno až druhý den.

 

Z účtu u stejné banky pomocí online bankovnictví - tentýž den nebo druhý den ráno.
Z účtu u jiné banky ať už fyzicky nebo online - 3 až 4 dny.
Složenkou na účet - 5 až 7 dní.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6544000033 jako závadnou?
Titulek nabídky: VÁNOČNÍ OZDOBY - hrozen + koule, starožitné