Archiv obsahuje nabídek

VÁNOČNÍ OZDOBY- rarita cca 140 let staré skl.srdce

Cena

490,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 24.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 4x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543961907  |  Nahlásit závadný obsah

 

 Prodám velmi staré veliké skleněné srdce(cca 8 cm), bylo soukromě asi před deseti lety oceněné na cenu ne pod 1000 kč, prodávám nyní se slevou, ruším sbírku, sama se rovněž zabývám vánočními ozdobami již více 40 let. Tuto ozdobu, tudíž nedoporučuji těm laikům, kteří kteří tomu nerozumí, a chtějí jen jen nějakou hezkou ozdobu na stromeček, pro ty by to bylo drahé, a už vůbec ne tam, kde skleněné ozdoby mohou brát od rukou malé děti, aby někdo nebyl smutný pak z rozbití, děcka trochu více zmáčknou, a tenkostěnné sklo je hned rozbité. Tato ozdoba se hodí pro milovníky a sběratele krásných ozdob, kteří si ji umí vážit, nebot toto je rarita mezi vánočními ozdobami, já sama mám jen tu jednu takovou velkou skleněnou, přitom tak starou ozdobu, je to veliké skleněné srdce nahoře s plasticky vyvedeným broukem. Je cca 140 let staré, přečkalo úspěšně i obě světové války. Má i onen starý typ zavěšení. Rozkošná ozdoba připomínající velmi dávné doby 2.poloviny 19.století.

  

 

U STARÝCH KOULÍ, KTERÉ MAJÍ VELIKOU LESKLOU PLOCHU JSOU MOŽNÉ NĚKDE NA PLOŠE MALÉ ZAKALOVACÍ ŠMOUHY VLIVEM STÁŘÍ, NEBO DROBNÝ ŠKRÁBANEC.

PRODÁVÁM V AUKCÍCH JEDNOTLIVÉ KOUSKY VELIKÉ SBÍRKY VÁNOČNÍCH OZDOB RŮZNÉHO DATA, 90% BYLO NEPOUŽITÝCH, BYL TO SBĚRATELSKÝ KONÍČEK, ZDE SE PRODÁVAJÍ TYTO DVĚ KOULE. NEPRODÁVÁM PO VELKÝCH CELCÍCH, TŘEBA 50 KUSECH, ALE CHCI, ABY SI LIDÉ MOHLI VYBRAT, PROTO SI DĚLÁM TU PRÁCI, A JEDNOTLIVĚ PO MALÝCH SKUPINKÁCH PRODÁVÁM, TY SE OVŠEM JIŽ DĚLIT NEBUDOU,

 

PRODÁVÁM JEDNOTLIVĚ, BOHUŽEL DOPRAVNÉ BYLO ZDRAŽENO, TAK NABÍZÍM BEZ KŘEHKÉHO PŘÍPLATKU, VELMI DOBŘE ZABALÍM – DO BUBLINKOVÉ FÓLIE, JEŠTĚ SILNĚ KOLEM KRABICI VYCPU, 90% LIDÍ, TO TAK VOLÍ, VŠE DOŠLO OK, JINAK MUSÍ BÝT KVŮLI KŘEHKÉMU PŘÍPLATKU VYSOKÉ DOPRAVNÉ JEŠTĚ K DANÉMU PROSÍM PAK PŘIČÍST 50 KČ, KDO BY CHTĚL KŘEHCE, ZÁVISÍ NA VLASTNÍM UVÁŽENÍ KUPUJÍCÍHO. POKUD SI LIDÉ NAVYBÍRAJÍ VÍCERO KUSŮ - NĚKOLIK AUKCÍ, A PAK SE JIM TO BUD VYPLATÍ, NEBO ZASE TAK, ÚOLU TO BUDE S TEXTILEM, TAK TO ZABALÍM DO NĚJ, SDRUŽUJI 99% AUKCÍ, SAMOZŘEJMĚ NELZE KOUPIT DO JEDNOHO BALÍKU VÁNOČNÍ OZDOBY TŘEBA S OBRAZEM, ALE JINAK SKORO SE VŠÍM, ZVLÁŠTĚ S TEXTILEM, JINÝM SKLEM, DOPRAVNÉ - POKUD SE BUDOU SDRUŽOVAT JEN SAMOTNÉ OZDOBY SE NEBUDE UŽ ZVYŠOVAT, TAKŽE KDYŽ SI NĚKDO NAVYBÍRÁ - KLIKNE NA DESET AUKCÍ S OZDOBAMI, TAK DOPRAVNÉ JE STEJNÉ JAKO U JEDNÉ AUKCE, TO NEJVYŠŠÍ Z AUKCÍ. TAKŽE SE PROSÍM, MÁTE-LI ZÁJEM, PODÍVEJTE I DO DALŠÍCH AUKCÍ, PRODÁVANÉ OZDOBY JSOU RŮZNÉHO STÁŘÍ, OD RAKOUSKA-UHERSKA-RARITY, PŘES PRVNÍ REPUBLIKU, PADESÁTÁ LÉTA, PŘES SEDMDESÁTÁ A OSMDESÁTÁ LÉTA, TĚCH JE NEJVÍCE, AŽ PO NEJMODERNĚJŠÍ VLONI KOUPENÉ. 

 

POŠTA VELMI ZDRAŽILA, BALÍČEK NAD VÝŠKU 5 CM, STÁL CCA 68 KČ, NYNÍ ASPOŇ 78 I VÍCE PODLE VÁHY, JAK JE TO NAD DVĚ KILA, TAK JE TO UŽ BALÍK SE ZÁKLADNÍ CENOU NAD STO AŽ DO 200 KČ PODLE VÁHY, CO VŠAK JE NEJHORŠÍ, ŽE I KDYBY JSTE MĚLI BALÍČEK LEHKÝ JAKO PÍRKO, TAK V OKAMŽIKU POŽADAVKU KŘEHKÉHO PŘÍPLATKU UŽ NESPADÁ DO KATEGORIE DOPORUČENÝ BALÍČEK ZA 68 KČ, ANI DOKONCE - KDYBY MĚL JEN DO 5 CM VÝŠKY DO KATEGORIE DOPORUČENÉ ZÁSILKY ZA 44 KČ, ALE KŘEHKÝ PŘÍPLATEK POČÍTAJÍ JEN K BALÍKŮM SE ZÁKLADNÍ SAZBOU NAD 100 KČ, TAKŽE BALÍK HNED HODÍ DO TÉ NEJDRAŽŠÍ KATEGORIE, I KDYBY JINAK SPLŇOVAL MÍRY A VÁHU OD 2 KG, K TOMU 30 KČ KŘEHKÝ PŘÍPLATEK, TAKŽE LEHKÝ BALÍK PŘIJDE S KŘEHKÝM KOLEM 135 KČ, TĚŽŠÍ ZA 185 KČ - TED JSEM PLATILA ZA POUHÉ DVĚ SKLENĚNÉ MÍSY. TAKŽE VĚCI, KDE TO 100% NENÍ NUTNÉ A LZE TO OBALIT DO SILNĚJŠÍ VRSTVY JE LÉPE ODESLAT JAKO DOPORUČENÝ BALÍČEK DO 2 KG ZA CCA 70 KČ U LEHKÉHO, Z 80 KČ U TĚŽŠÍHO. CO JE NAD 2 KG, TO VELMI ZDRAŽILI, NA BALÍK TO DĚLÁ 50 KČ I VÍCE OPROTI DŘÍVE, VYPLATÍ SE PAK JEDINĚ VĚCI SDRUŽOVAT. 

 

 

DALŠÍ AUKCE lze najít ve vyhledavači NA HLAVNÍ STRÁNCE AUKRA - když zadáte Severin11 a hledat uživatele a kliknete hledat. Celkem lze v našich aukcích vybírat až cca ze 2000 aukcí, do jednoho balíku. Dřívější názvy a online adresy mých shopů - pro ty, co byli zvyklí - Jitřní paprsek a Jitřní hvězda již bohužel neplatí, nebot aukro své tzv.shopy náhle zrušilo a aukce z těchto shopů převedlo - vše jen lze teď už hledat jen pod názvy uživatele.   

 

Aukce slučuji z obou obchodů, do jednoho balíku, na jedno poštovné, jen podle počtu kusů upravené, základem je nejvyšší dopravné u koupených věcí z aukcí a za další kus 5 nebo 10 Kč (když je větší kus),nebo také nic - brož, malá dečka ap. 


U mně se platí bud PŘÍMO na účet nebo složenkou na účet, výjimečně i na adresu. Nejběžnější je převod na účet. Jelikož mám účet u Poštovní spořitelny, je to mimořádně jednoduché i pro toho, kdo nemá online bankovnictví, nemusí hledat banku, ani platit poplatek za převod peněz z cizí banky, dokonce ani skoro nic vyplňovat, nebude-li chtít. Stačí jí na kteroukoliv poštu v České republice, mít na libovolném kousku papíru napsáno mé číslo účtu -  většinou budou to ale chtít mít napsáno na jejich formuláři, je podoben složence, ale není to složenka, je mnohem jednodušší - napíšete jen číslo účtu a částku - a  dáte to úřednici u okénka POŠTOVNÍ SPOŘITELNY, které je na každé poště, a k tomu potřebný obnos za zboží s dopravou, a říci vložit na tento účet. A je to. Dostanete pak potvrzení od pracovnice pošty o vložení. Pozor platí jen u okénka Poštovní spořitelny, jinak to odmítnou a dají složenku, za kterou se při vkládání peněz se platí kolem 40 Kč, zatímco vklad přímo na účet u Poštovní spořitelny je zdarma, neboť pošta a Poštovní spořitelna patří pod jednu oragnizaci. 


V případě nákupu, za jak dlouho budou vaše peníze na mém účtu (nebo u mě): 

Přímo na můj účet - u okénka Poštovní spořitelny na poště nebo online z účtu ze stejné banky - tentýž den, skoro okamžitě, jen při vložení peněz později odpoledne je připsáno až druhý den.

Z účtu u stejné banky pomocí online bankovnictví - tentýž den nebo druhý den ráno.
Z účtu u jiné banky ať už fyzicky nebo online - 3 až 4 dny.
Složenkou na účet - 5 až 7 dní.


Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543961907 jako závadnou?
Titulek nabídky: VÁNOČNÍ OZDOBY- rarita cca 140 let staré skl.srdce