Archiv obsahuje nabídek

VÁNOČNÍ OZDOBY- STARÝ PLYŠOVOSKLENĚNÝ HARMONIKÁŘ

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 26.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 2x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6544117268  |  Nahlásit závadný obsah

PRODÁM SKLENĚNOPLYŠOVÉHO HARMONIKÁŘE. MOC KRÁSNÁ OZDOBA JAKOBY DÝCHAJÍCÍ STÁŘÍM. 60-70.LÉTA. VÝBORNÝ STAV-

 

U STARÝCH OZDOB, KTERÉ MAJÍ VELIKOU LESKLOU PLOCHU JSOU MOŽNÉ NĚKDE NA PLOŠE MALÉ ZAKALOVACÍ ŠMOUHY VLIVEM STÁŘÍ, NEBO DROBNÝ ŠKRÁBANEC. 

PRODÁVÁM V AUKCÍCH JEDNOTLIVÉ KOUSKY VELIKÉ SBÍRKY VÁNOČNÍCH OZDOB RŮZNÉHO DATA, 90% BYLO NEPOUŽITÝCH, BYL TO SBĚRATELSKÝ KONÍČEK, ZDE SE PRODÁVAJÍ 3 KOULE. NEPRODÁVÁM PO VELKÝCH CELCÍCH, TŘEBA 50 KUSECH, ALE CHCI, ABY SI LIDÉ MOHLI VYBRAT, PROTO SI DĚLÁM TU PRÁCI, A JEDNOTLIVĚ PO MALÝCH SKUPINKÁCH PRODÁVÁM, TY SE OVŠEM JIŽ DĚLIT NEBUDOU,

PRODÁVÁM JEDNOTLIVĚ, BOHUŽEL DOPRAVNÉ BYLO ZDRAŽENO, TAK NABÍZÍM BEZ KŘEHKÉHO PŘÍPLATKU, VELMI DOBŘE ZABALÍM – DO BUBLINKOVÉ FÓLIE, JEŠTĚ SILNĚ KOLEM KRABICI VYCPU, 90% LIDÍ, TO TAK VOLÍ, VŠE DOŠLO OK, JINAK MUSÍ BÝT KVŮLI KŘEHKÉMU PŘÍPLATKU VYSOKÉ DOPRAVNÉ JEŠTĚ K DANÉMU PROSÍM PAK PŘIČÍST 50 KČ, KDO BY CHTĚL KŘEHCE, ZÁVISÍ NA VLASTNÍM UVÁŽENÍ KUPUJÍCÍHO. POKUD SI LIDÉ NAVYBÍRAJÍ VÍCERO KUSŮ - NĚKOLIK AUKCÍ, A PAK SE JIM TO BUD VYPLATÍ, NEBO ZASE TAK, ÚOLU TO BUDE S TEXTILEM, TAK TO ZABALÍM DO NĚJ, SDRUŽUJI 99% AUKCÍ, SAMOZŘEJMĚ NELZE KOUPIT DO JEDNOHO BALÍKU VÁNOČNÍ OZDOBY TŘEBA S OBRAZEM, ALE JINAK SKORO SE VŠÍM, ZVLÁŠTĚ S TEXTILEM, JINÝM SKLEM, DOPRAVNÉ - POKUD SE BUDOU SDRUŽOVAT JEN SAMOTNÉ OZDOBY SE NEBUDE UŽ ZVYŠOVAT, TAKŽE KDYŽ SI NĚKDO NAVYBÍRÁ - KLIKNE NA DESET AUKCÍ S OZDOBAMI, TAK DOPRAVNÉ JE STEJNÉ JAKO U JEDNÉ AUKCE, TO NEJVYŠŠÍ Z AUKCÍ. TAKŽE SE PROSÍM, MÁTE-LI ZÁJEM, PODÍVEJTE I DO DALŠÍCH AUKCÍ, PRODÁVANÉ OZDOBY JSOU RŮZNÉHO STÁŘÍ, OD RAKOUSKA-UHERSKA-RARITY, PŘES PRVNÍ REPUBLIKU, PADESÁTÁ LÉTA, PŘES SEDMDESÁTÁ A OSMDESÁTÁ LÉTA, TĚCH JE NEJVÍCE, AŽ PO NEJMODERNĚJŠÍ VLONI KOUPENÉ. 

 

POŠTA VELMI ZDRAŽILA, BALÍČEK NAD VÝŠKU 5 CM, STÁL CCA 68 KČ, NYNÍ ASPOŇ 78 I VÍCE PODLE VÁHY, JAK JE TO NAD DVĚ KILA, TAK JE TO UŽ BALÍK SE ZÁKLADNÍ CENOU NAD STO AŽ DO 200 KČ PODLE VÁHY, CO VŠAK JE NEJHORŠÍ, ŽE I KDYBY JSTE MĚLI BALÍČEK LEHKÝ JAKO PÍRKO, TAK V OKAMŽIKU POŽADAVKU KŘEHKÉHO PŘÍPLATKU UŽ NESPADÁ DO KATEGORIE DOPORUČENÝ BALÍČEK ZA 68 KČ, ANI DOKONCE - KDYBY MĚL JEN DO 5 CM VÝŠKY DO KATEGORIE DOPORUČENÉ ZÁSILKY ZA 44 KČ, ALE KŘEHKÝ PŘÍPLATEK POČÍTAJÍ JEN K BALÍKŮM SE ZÁKLADNÍ SAZBOU NAD 100 KČ, TAKŽE BALÍK HNED HODÍ DO TÉ NEJDRAŽŠÍ KATEGORIE, I KDYBY JINAK SPLŇOVAL MÍRY A VÁHU OD 2 KG, K TOMU 30 KČ KŘEHKÝ PŘÍPLATEK, TAKŽE LEHKÝ BALÍK PŘIJDE S KŘEHKÝM KOLEM 135 KČ, TĚŽŠÍ ZA 185 KČ - TED JSEM PLATILA ZA POUHÉ DVĚ SKLENĚNÉ MÍSY. TAKŽE VĚCI, KDE TO 100% NENÍ NUTNÉ A LZE TO OBALIT DO SILNĚJŠÍ VRSTVY JE LÉPE ODESLAT JAKO DOPORUČENÝ BALÍČEK DO 2 KG ZA CCA 70 KČ U LEHKÉHO, Z 80 KČ U TĚŽŠÍHO. CO JE NAD 2 KG, TO VELMI ZDRAŽILI, NA BALÍK TO DĚLÁ 50 KČ I VÍCE OPROTI DŘÍVE, VYPLATÍ SE PAK JEDINĚ VĚCI SDRUŽOVAT. 

 

 DALŠÍ AUKCE lze najít ve vyhledavači NA HLAVNÍ STRÁNCE AUKRA - když zadáte Severin11 nebo Amalia-2009 a hledat uživatele a kliknete hledat. Celkem lze v našich aukcích vybírat až cca ze 2000 aukcí, do jednoho balíku. Dřívější názvy a online adresy mých shopů - pro ty, co byli zvyklí - Jitřní paprsek a Jitřní hvězda již bohužel neplatí, nebot aukro své tzv.shopy náhle zrušilo a aukce z těchto shopů převedlo - vše jen lze teď už hledat jen pod názvy uživatele.  

 

Aukce slučuji z obou obchodů, do jednoho balíku, na jedno poštovné, jen podle počtu kusů upravené, základem je nejvyšší dopravné u koupených věcí z aukcí a za další kus 5 nebo 10 Kč (když je větší kus),nebo také nic - brož, malá dečka ap.


U mně se platí bud PŘÍMO na účet nebo složenkou na účet, výjimečně i na adresu. Nejběžnější je převod na účet. Jelikož mám účet u Poštovní spořitelny, je to mimořádně jednoduché i pro toho, kdo nemá online bankovnictví, nemusí hledat banku, ani platit poplatek za převod peněz z cizí banky, dokonce ani skoro nic vyplňovat, nebude-li chtít. Stačí jí na kteroukoliv poštu v České republice, mít na libovolném kousku papíru napsáno mé číslo účtu -  většinou budou to ale chtít mít napsáno na jejich formuláři, je podoben složence, ale není to složenka, je mnohem jednodušší - napíšete jen číslo účtu a částku - a  dáte to úřednici u okénka POŠTOVNÍ SPOŘITELNY, které je na každé poště, a k tomu potřebný obnos za zboží s dopravou, a říci vložit na tento účet. A je to. Dostanete pak potvrzení od pracovnice pošty o vložení. Pozor platí jen u okénka Poštovní spořitelny, jinak to odmítnou a dají složenku, za kterou se při vkládání peněz se platí kolem 40 Kč, zatímco vklad přímo na účet u Poštovní spořitelny je zdarma, neboť pošta a Poštovní spořitelna patří pod jednu organizaci.


V případě nákupu, za jak dlouho budou vaše peníze na mém účtu (nebo u mě): 

Přímo na můj účet - u okénka Poštovní spořitelny na poště nebo online z účtu ze stejné banky - tentýž den, skoro okamžitě, jen při vložení peněz později odpoledne je připsáno až druhý den.

Z účtu u stejné banky pomocí online bankovnictví - tentýž den nebo druhý den ráno.
Z účtu u jiné banky ať už fyzicky nebo online - 3 až 4 dny.
Složenkou na účet - 5 až 7 dní.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6544117268 jako závadnou?
Titulek nabídky: VÁNOČNÍ OZDOBY- STARÝ PLYŠOVOSKLENĚNÝ HARMONIKÁŘ