Archiv obsahuje nabídek

Videokamera SONY DCR-HC19E

Cena

1 550,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 20.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 25x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543794323  |  Nahlásit závadný obsah

 

Prodám kameru Sony DCR-HC19E. Nad očnicí je lehce naprasklá, nevadí provozu. Součástí aukce je i brašna Sony a kazety, viz foto s příslušenstvím.

Sony Vám do roku 2005 připravil novou sérii videokamer Handycam MiniDV, která je od základů nabitá množstvím skvělých funkcí. Osmisetkilopixelová řada nabízí několik modelů, z nichž nižší - Sony DCR-HC19E - se může pochlubit kvalitní optikou se širokým rozsahem zoomu i dotykovým displejem s úhlopříčkou 6 cm.

Přídavná tlačítka pro záznam a zoom na obrazovce LCD zjednodušují obsluhu a zlepšují funkčnost. Uživatel má možnost používat obě ruce pro získání méně rozhýbaného záběru. Při nedostatečném osvětlení je možné vybrat buď funkci NightShot Plus s infračervenou technologií, anebo videoreflektor, jenž lze snadno nasadit na patici pro příslušenství. Start, stop i sekundární tlačitka pro ovládání zoomu jsou vhodně umístěna na rámečku širokoúhlého displeje, a jsou k dispozici okamžitě, když chcete přiblížit přehrávaný záznam, při natáčení za obtížných podmínek a dokonce i s kamerou nad hlavou. LCD displej s dotykovým povrchem mabízí přímé ovládání a pohyb v menu pouhým dotykem prstů, které může být snadnější a rychlejší než bežné ovládání tlačítky.

Handycam využívá vysoce kvalitní a prověřené optické soustavy Carl Zeiss Vario-Tessar s dvacetinásobným optickým zoomem a nástavcem pro filtr s průměrem 25 mm. To zajistí, že vaše záběry budou vždy ostré jako břitva i při přiblížení z větších vzdáleností, zatímco rozměrné čočky garantují vysoký jas obrazu. Funkce SteadyShot představuje jedinečný mechanismus stabilizace obrazu, díky kterému nebude mít ani méně zkušený kameraman problém zaznamenat scénu naprosto klidným a vyrovnaným způsobem.

Patentovaná technologie Sony Stamina Vám zajišťuje skutečně dlouhé nahrávací časy bez nutnosti obav z výdrže baterie. Kamkordéry Handycam jsou poháněny "infoLithiovou" baterií pro dlouhé nepřetržité nahrávání (až 9 hodin s dodatečnou baterií), kterou lze dobíjet standardně dodávaným AC dobíječem. Funkce pro sledování stavu baterie Vám nabízejí možnost zjišťovat dostupné nahrávací časy a zbytkovou výdrž baterie přímo na LCD displeji pomocí jediného tlačítka. Tato funkce je dostupná i ve vypnutém stavu přístroje.

Záběry můžete upravovat a vylepšovat balíku programů Picture Package, který Vám dává možnost ozvučit snímky dle vlastního uvážení či doplnit o celou škálu efektů a následně vypálit na VideoCD.

Sony ke svým kamerám nabízí širokou paletu příslušenství, které lze dokoupit samostatně. Mezi ně patří zejména Accessory kit, obsahující exkluzivní přenosnou brašnu, náhradní baterii a jednu Mini DV pásku. Ochranný obal, stejně jako podvodní pouzdro lze pořídit také samostatně.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543794323 jako závadnou?
Titulek nabídky: Videokamera SONY DCR-HC19E