Archiv obsahuje nabídek

VR BOX brýle virtuální realita Cardboard a Ovladač

Cena

489,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 23.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 13x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543607798  |  Nahlásit závadný obsah

SADA 3D VR BOX 2 Virtuální brýle + Bluetooth Ovladač

 

NYNÍ ZA BEZKONKURENČNÍ CENU 489 KČ VR BOX 2 změní Váš smartphone na mimořádný, přenosný 3D přehrávač videa, her, obrázků, atd. Přístroj Vám umožní objevovat svět trojrozměrné zábavy, aniž by jste museli utrácet. Vše, co musíte udělat, je umístit Váš smartphone do VR Boxu, spustit aplikaci dle Vašeho výběru, umístit zařízení na hlavu a začít sledovat. Je to velmi jednoduché! VR BOX Vám pomůže prožít úžasné zážitky z pohodlí Vašeho domova. Kdykoli a na jakémkoli místě, si můžete prohlédnout obrázky v úplně jiné dimenzi a získat nezapomenutelný zážitek. I bez opuštění svého domova, můžete přistát na Měsíci, zažít jízdu na horské dráze nebo si zajít na prohlídku muzea. Bez ohledu na to, zda hrajete svou oblíbenou hru a či sledujete zajímavý 3D film nebo prohlížíte dech beroucí fotografie, bude to vypadat, jako byste byli opravdu tam!

◾ Brýle jsou kompatibilní s telefony s od 3,5" palce až do velikosti 6,3" (83 mm x 163 mm - maximální rozměry podporovaného telefonu, 58 mm je minimální šířka podporovaného telefonu) a je možné používat jak se systémem ANDROID, iOS tak i Windows Mobile. Klíčové vlastnosti: Progresivní „Googles sponge“ přispívající k minimalizování otlačenin a zvýšení pohodlí. (polstrování zabrání otlačeninám) Vysoce kvalitní optická soustava Věrohodný obraz a vylepšená virtuální realita Vhodný pro více mobilních telefonů Vylepšený design a odnímatelný přední kryt pro snadnější použití Technologie zabraňující nadměrnému přehřívání Vhodné i pro osoby trpící slabou krátkozrakostí (pod 600 stupňů) Pro pohodlnější ovládání her a aplikací lze spárovat s ovladačem či gamepadem pomocí Bluetooth plná podpora prostorového 3D zobrazení   

◾ Snadné a bezpečné použití Pouze s VR BOX 2 můžete zažít stereoskopické zobrazení, které pokrývá většinu z Vašeho zorného pole. Smartphony s gyroskopem dají obrazu možnost se otáčet spolu s vámi, to Vám umožní svobodně hledat vpravo a vlevo, stejně jako nahoře a dole. Pohyby na obrazovce buidou odpovídat pohybům Vaší hlavy. Kombinací senzoru gyroskopu s se softwarem sledujícím pohyb Vaší hlavy, vytváří nezapomenutelný efekt virtuální reality. Jak VR BOX 2 funguje? Ovládání většiny aplikací a her funguje pomocí kombinací otáčení hlavy a ovládáním pomocí Bluetooth ovladače. Tvůrce 3D brýlí představil koncept pro virtuální realitu, který využívá moderní technologie Vašeho smartphonu. Jedná se o 3D brýle, které v sobě obsahují čočky pro zaostření a také prostor pro mobilní telefon. Ten pak díky gyroskopu přenáší pohyby vaší hlavy přímo do speciálně upravených aplikací, což vytváří dojem virtuální reality. Brýle jsou vybaveny dvojicí nastavitelných vysoce kvalitních přibližovacích skel, vytvářejících "prostorový" efekt obrazovky. V důsledku toho se budete cítit, jako byste seděli v přední části obrovského filmového plátna, i když se jen díváte na obrazovku smartphonu. Speciální stěna rozděluje obrazovku na dvě části, takže obraz je zobrazen samostatně pro každé oko, a pak se spojí v mozku a vytvoří jeden konzistentní trojrozměrný pohled. Několik okamžiků stačí aby vykouzlily 3D kino ve Vašem vlastním pokoji. Můžete cestovat po světě! Nyní máte možnost podívat se na jakékoliv místo po celém světě tak, jakoby jste stáli přímo na místě! Pomocí aplikace "Google Streetview" v kombinaci s těmito virtuálními brýlemi je to možné! S pomocí aplikace "CardBoard Camera" je navíc možné nafotit svoje vlastní virtuální místo a prohlížet v těchto brýlích.

 

SADA 3D VR BOX 2 Virtuální brýle OBSAHUJE: 1x VR BOX 2 3D HD Brýle 1x Popruh pro upevnění na hlavu 1x Čistící mikro utěrka 1x Manuál 1x Bezdrátový Bluetooth ovladač verze 2,0

 

Prosím čtěte stránku "o mně"! Při odběru více kusů (5+) jakéhokoli zboží z mých aukcí, mne kontaktujte a můžeme se domluvit na ještě výhodnějších cenách!

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543607798 jako závadnou?
Titulek nabídky: VR BOX brýle virtuální realita Cardboard a Ovladač