Archiv obsahuje nabídek

Výkonná PC sestava AMD 3,2 GHz dual core, dual GPU

Cena

9 989,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 27.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 10x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543501784  |  Nahlásit závadný obsah

Nové zboží - na fakturu s dvouletou zákonnou zárukou!!!


Prodám novou, za účelem prodeje stavěnou počítačovou sestavu, která potěší každého, kdo chce vlastnit levný a přitom kvalitní počítač, který bude dostačovat na jakoukoliv kancelářskou či domácí práci, případně na hraní her či k jakékoliv jiné činnosti. Je možné ji použít také například jako úložiště (je možné přidat až 3 další disky) nebo například jako multimediální centrum k vaší smart TV.

Celý počítač je stavěn do skříně micro ATX -  Crono Case MT-42B , tudíž potěší i svojí velikostí i příjemným a nenápadným vzhledem. Veškeré funkční komponenty jsou pak stavěny na základní desce ASRock FM2A68M-DG3+, která vám díky svým možnostem v budoucnu může umožnit upgrade počítače, například na procesor vyšší třídy s paticí FM2+.

Na základní desce jsou osazeny dva paměťové sloty kvalitní pamětí KINGSTON DDR3 2GB 1333MHz DDR3. Celkově tedy počítač nabízí 4GB RAM DDR3 1333MHz.


Co se místa týče, starosti mít nemusíte, v počítači je totiž osazen Seagate Desktop HDD o kapacitě 1000 GB.

Grafický výkon zajistí chytré propojení dvou grafických karet – integrované a dedikované. Integrovaná grafická karta AMD Radeon HD 7480D dodává výkon sama o sobě, avšak je doplněna dedikovanou grafickou kartou ASUS HD5450-SL-HM1GD3-L-V2 Radeon HD 5450 s vlastní pamětí 1GB DDR3.

Mozkem celého počítače je 64 bitový procesor AMD Richland A4-4000. Jedná se o novou AMD generaci platformy Richland, která opět umožňuje snížení spotřeby a vyšší výkon.

 

Veškeré komponenty jsou napájeny Crono zdrojem o výkonu 350W. Takto výkonový zdroj je pro tuto sestavu velmi úsporný, ale přitom dostačující a v budoucnu umožňuje i upgrade o další komponenty.

V celém počítači je poctivě vyvázána kabeláž, díky čemuž vypadá velmi dobře i zevnitř. Zároveň tak dochází výbornému chlazení, díky tomu, že na rozdíl od některých průmyslově vyráběných sestavách má výborný průtok vzduchu skříní. Zároveň je navíc instalován 80 mm ventilátor v červené barvě pro designově příjemné a v provozu účinné chlazení, které navíc vydává minimum hluku.

 

V případě jakéhokoliv dalšího dotazu stačí napsat do zprávy, stejně tak jako v případě zájmu o postavení sestavy na přání, například podle ceny nebo výkonu za výborné ceny. Návrh na realizaci samozřejmě zdarma.

 

Nyní v rámci akce 30% sleva, k celé sestavě navíc zdarma 32 GB Micro SDHC karta jako dárek.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543501784 jako závadnou?
Titulek nabídky: Výkonná PC sestava AMD 3,2 GHz dual core, dual GPU