Archiv obsahuje nabídek

Vysavač robotický Ecovacs D62 - 359155

Cena

4 089,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
 • Datum vložení do archivu: 24.VII.2017
 • Nabídka byla zobrazena: 5x
 • Status prodeje: Neprodáno
 • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6544067796  |  Nahlásit závadný obsah

Původní cena 7 149 Kč
Ušetříte 43 %

Expresní dodání

Objednávky potvrzené do 11:00
doručujeme zpravidla následující pracovní den!

Stav zboží - Předváděcí model

Znečištěno. Poškrabáno. Zboží z veletrhů a výstav. Obal nemusí být originální a zboží může být i lehce použito.

Délka záruky

1 rok

Popis produktu

Vysavač robotický Ecovacs D62

Věnujte zvýšenou pozornost Fotogalerii. Zboží bude dodáno ve stavu a s příslušenstvím jako na fotografiích v galerii označených textem reálná fotografie ze skladu.

Pusťte se do uklízení s vervou a nechtě neoblíbenou domácí činnost, mezi které zajisté patří i luxování na chytrém domácím robotickém vysavači. Tento malý společník Vám pomůže s pravidelným úklidem a vy pak budete mít více času na své záliby a koníčky.

Vyluxuje prach i další nečistoty

Robotický vysavač se může pochlubit nízkou konstrukcí a díky tomu bude schopen vyluxovat prach a další nečistoty na místech, kam se běžný člověk špatně dostane. Jedná se například o prostory pod skříněmi, postelí nebo například pod některými sedačkami. Výška robotu je pouze 9.6cm a je vybaven dokonce bočním kartáčkem, který se postará o úklid v rozích místnosti.

Snadné nastavení a nová technologie pohybu

Vybrat si lze pohodlně pomocí ovládacího panelu vybaveného kontrolkami mezi dvěma uklízecími režimy. Díky tomu si velmi rychle a snadno zvolíte režim, který bude pro danou místnost nejlépe vyhovovat. Vysavač je také vybaven novou technologií ECOMOTION 2, která zajišťuje optimální pohyb po místnosti.

Klíčové vlastnosti

Robotický vysavač je vybaven suchým vysáváním. Nečistoty nejsou zachytávány do klasických sáčků ale do speciální nádobky s objemem 0.4l. Zabránění vniku nečistot do vnitřku přístroje zabraňuje omyvatelný filtr. Příkon přístroje je pouze 30W a hlučnost se pohybuje do 60dB. O napájení se postará nabíjecí akumulátor s možností napájení přístroje až na 100 minut. Dokoupit lze k tomuto modelu celá řada příslušenství, jakým je: ECOMB60 - hlavní kartáč, ECOSB60 - postranní kartáč, ECODB73 - zásobník na nečistoty, ECOVW50 - virtuální stěna, ECOC62 - dálkový ovladač, ECOBP62 – akumulátor.

PARAMETRY:

 • Typ vysavače: bezsáčkový
 • Barva: bílá
 • Typ baterie: Ni-MH
 • Maximální příkon [W]: 30
 • Hlučnost [dB]: 60
 • Objem sáčku/nádoby [L]: 0,4
 • Výrobce: Ecovacs

Toto zboží je nabízeno v aukci jako zboží se sníženou hodnotou

Tato snížená hodnota se může projevit na příklad jako poškozený originální obal, optické vady (jako poškrábání, odření apod.) či nekompletní příslušenství. Z tohoto důvodu je poskytována záruka na výrobek pouze v délce 12 měsíců a uplatnit ji můžete jen u jakéhokoliv příslušného autorizovaného servisu v České republice.Berte na vědomí, že výměna z naší strany za jiný kus je zcela vyloučena, protože disponujeme pouze právě jedním kusem prodávaného zboží a dalo by se jednoduše říci: „co kus, to unikát“. Proto je potřeba případnou opravu vyřídit v příslušném autorizovaném servisu. Tato oprava je poskytována zcela zdarma v rámci 12 měsíční záruční doby. V případě, že nebyl příslušný autorizovaný servis pro Vás „osobně“ dostupný a zboží by bylo potřeba zaslat poštou, jsme připraveni Vám proplatit poštovné v plné výši.Pokud nastane situace a zboží od nás zakoupené bude potřeba opravit v záruční lhůtě 12 měsíců od převzetí zboží, tak nás prosím v první řadě telefonicky kontaktujte, rádi Vám poradíme jak postupovat. Disponujeme seznamem osvědčených autorizovaných servisů, které Vaší reklamaci vyřídí v nejbližším časovém termínu a zcela zdarma. Jsme si vědomi, že reklamační proces může být pro Vás nepříjemný a proto přistupujeme ke každé reklamaci zcela individuálně a s maximálním nasazením.

Fotogalerie

Výše poštovného

Platba předem
první položka 99 Kč, každá další (přidání do hromadné zásilky) + 0 Kč
Na dobírku
první položka 139 Kč, každá další (přidání do hromadné zásilky) + 40 Kč

Důvody proč nakupovat u nás?

 • 1. Vlastní sklad
 • 2. Expresní dodání
 • 3. Garance cen
 • 4. Garance vrácení peněz nebo výměny zboží

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6544067796 jako závadnou?
Titulek nabídky: Vysavač robotický Ecovacs D62 - 359155