Archiv obsahuje nabídek

Vysoce hodnotný lubrikační GEL ___ 150 ml _ CHERRY

Cena

229,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543323838  |  Nahlásit závadný obsah

 

 

 

 

Aukce je pro tento výrobek (1ks):
Vysoce hodnotný lubrikační GEL 150 ml __
WATER GLIDE CHERRY (třešeň)
:



 

WATER GLIDE CHERRY _ třešeň (tuba 150 ml) je jemný, intimní zvlhčovací gel (klouzavý). Jde o vynikající výrobek, který zvlhčuje povrchu, na který byl aplikován, a působí jako klouzavý gel. Jeho používáním zcela omezíte vznik odřenin penisu, v okolí análního otvoru a poševního vchodu. Je průhledný a zápach třešeň. Hlavní složku tvoří voda, a proto se nelepí a nezanechává skvrny. Výrobek může být také používán společně s kondomem, nejedná se však o antikoncepční přípravek, protože neobsahuje spermicidní látky.

 

Použití: naneste na genitálie nebo všechny druhy výrobků, které vyžadují zvlhčení před používáním (vibrátory, vaginální a anální dilda, vagíny, kuličky, masturbátory, pumpy atd.). GEL způsobuje zvlhčuje povrch, na který byl aplikován, a působí jako klouzavý gel. Jeho používáním zcela omezíte vznik odřenin penisu, v okolí análního otvoru a poševního vchodu.

 

Způsob použití: otevřít víčko, vytlačit malé množství gelu (gel stačí na několik desítek použití) a nanést na genitálie nebo používaný výrobek, následně jemně rozetřít.

 

Způsob skladování: skladujte na chladném, suchém místě při pokojové teplotě, mimo dosah slunečních paprsků. Tubu po použití důkladně uzavřete.

 

Objem: 150 ml

 

Prožijete nepoznané!

 

Samozřejmě je to nový a nepoužitý výrobek !!!

 

VÝBORNÁ KVALITA - NÍZKÁ CENA


Aukro Widget

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543323838 jako závadnou?
Titulek nabídky: Vysoce hodnotný lubrikační GEL ___ 150 ml _ CHERRY