Archiv obsahuje nabídek

Wii - Wii Sports (PAL)

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 24.VIII.2012
  • Nabídka byla zobrazena: 22x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2368270407  |  Nahlásit závadný obsah

Wii Sports se skládá z 5 různých sportovních her - tenisu,baseballu, bowlingu, golfu a boxu. Kterou z těchto her si chcete zahrát, si zvolíte v hlavním menu. Hry se ovládají pouze Remotem u tenisu, baseballu, golfu a bowlingu a nebo Remotem s připojeným Nunchukem u boxu. Ovladače se používají jako sportovní náčiní a Vy s ním vykonáváte pohyby jako u reálného sportu, např. Remote držíte jako golfovou hůl, v základním golfovém postoji a snažíte se o odpálení virtuálního míčku reálným pohybem.

Každá z her se skládá ze standardního herního režimu, tréningu a z režimu určeného pro více hráčů. Ve standardním módu se naučíte v tenisu hrát dvojhru proti soupeři, v baseballu odpalovat a nadhazovat, v bowlingu zacházet s koulí, v golfu odpalovat na cíl a v boxu různé chvaty a zákroky. Čím více utkání vyhrajete, tím zkušenější budou Vaši soupeři. Samozřejmě, že si v multiplayeru můžete zaboxovat dva proti sobě, nebo v tenise si zahrát čtyřhru a podobně.

Své postavy, se kterýmy se budete reprezentovat v hrách si vytvoříte v Mii Channelu. Wii Sport je prvním titulem, ve kterém tuto postavičku můžete použít. Mii jsou uloženy ve vaší konzoli a představují Vaší osobu.

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2368270407 jako závadnou?
Titulek nabídky: Wii - Wii Sports (PAL)