Archiv obsahuje nabídek

X360 Splinter Cell Conviction + SC Double Agent

Cena

445,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 23.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543319625  |  Nahlásit závadný obsah

Jedinečný double pack obsahuje hry pro Xbox 360:
Tom Clancy´s Splinter Cell Double Agent
Tom Clancy´s Splinter Cell Conviction

Tom Clancy Splinter Cell Double agent
Agent Sam Fisher je se svým mladým kolegou vyslán na rutinní misi, kde má tento tým prozkoumat biotermální elektrárnu. Satelity u ní hlásí podezřelý ruch a dopravu velkého množství raketového paliva. Sam a jeho parťák zjistili, že je elektrárna maskované odpalovací silo s balistickou raketou, připravenou k odpálení, jemuž bylo úspěšně zabráněno. Mladší agent bohužel při plnění mise zemřel. Sam si jeho smrt začal vztahovat na sebe a přestal komunikovat s okolím. Po návratu z akce jej navíc stihla rodinná tragédie, když jeho jedinou dceru smrtelně zranil jedoucí automobil. Okamžitě jsme ho stáhli ze všech misí. Když jsem pak za ním přišel s návrhem operace Double Agent, překvapivě souhlasil a dobrovolně na sebe vzal to obrovské riziko.

Tom Clancy´s Splinter Cell Conviction
Smrt dcery Sáry dokázala zasáhnout i tak ostříleného agenta, jakým Sam Fisher bezesporu je. Po poslední akci se dlouho vyhýbal lidem a ukrýval se ve svém domě v Baltimore. Dlouho se utápěl v žalu a lahvi alkoholu. Sam se nikdy nespokojil s vysvětlením, jak a proč jeho dcera zahynula. V minulém díle se, jako dvojí agent vrátil, aby spolupracoval na tajné operaci - likvidaci teroristické organizace John´s Brown Army (JBA), působící v New Orleans. Teď už však jeden čistě za sebe a hodlá přijít na to, proč jeho dcera musela zemřít.

,

Dodání cca 1-19p dnů od zaplacení.
Aukro Widget
PODÍVEJTE SE I NA MÉ OSTATNÍ AUKCE - jedno poštovné

   
  


(Kliknutím na obrázek zobrazíte příslušné aukce! Tak se nebojte a objevte svět her!)

Pokud máte zájem o nějakou jinou PC, PSP, PS2, PS3, X360, Wii, DS hru kterou nemám v nabídce tak si napište :-) rád vám jí vystavím XGLukecz@seznam.cz

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543319625 jako závadnou?
Titulek nabídky: X360 Splinter Cell Conviction + SC Double Agent