Archiv obsahuje nabídek

XOne Rocksmith 2014 + kabel ke kytaře Nová

Cena

2 290,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
 • Datum vložení do archivu: 27.IV.2017
 • Nabídka byla zobrazena: 3x
 • Status prodeje: Neprodáno
 • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542897699  |  Nahlásit závadný obsah

Rocksmith 2014 Edition umožňuje import písniček z původních Rocksmith a je to zaručeně nejrychlejší způsob, jak se naučit hrát na kytaru. Stačí zapojit jakoukoli skutečnou kytaru nebo basu a přidat se k více než jednomu milionů lidí, kteří se učili pomocí této oceňované hry.

Zcela nové vydání hry Rocksmith 2014 Edition je větší, lepší a rychlejší než kdy dříve. Tato hra byla vyvíjena od samého začátku a nabídne mnohem lepší funkce, nový vzhled, flexibilnější a hlubší tréninkové nástroje, nové techniky ladění, více než 50 nových hitů a mnohem více.

Díky revolučnímu režimu Session Mode povyšuje Rocksmith 2014 Edition učení hře na kytaru na novou úroveň. Můžete hrát ve virtuální kapele, která bude držet krok s tím, co jako hlavní kytaristé předvedete. Stačí vybrat z nabídky doprovodných nástrojů a stylů a režim Session Mode se už postará o správný doprovod k vámi hraným tónům. Vydejte se na svou cestu s hrou Rocksmith 2014 Edition.


OBSAHUJE kabel ke kytaře.


Co nás čeká?

Osvědčený způsob, jak se rychle naučit na kytaru - Národní výzkumná studie zjistila, že hra Rocksmith je nejrychlejší cestou k naučení hry na kytaru. Herní a technické schopnosti více než 95 % kytaristů se díky této hře zlepšily. Ať už jste začátečníci, kteří kytaru drží v ruce poprvé, nebo zkušení hráči hledající svůj unikátní zvuk, Rocksmith vás rychle posune k výsledku, který hledáte.

Obnovená zkušenost - Nově navržené nabídky a herní rozhraní jsou jasná, elegantní a blesková. Ještě nikdy nebylo snazší hrát a získávat ke svým výkonům zpětnou vazbu v reálném čase.

Naučte se své oblíbené písně - Na výběr je z více než 50 nových hitů v žánrech od alternativního rocku přes heavy metal až po klasický rock. Naučíte se hrát své oblíbené písně krok za krokem, tón po tónu. Tímto procesem vás provedou výukové nástroje. Rocksmith 2014 Edition je zpětně kompatibilní s písněmi, které znáte z původního Rocksmith.

Navržen s ohledem na jednoduchost a rychlost - Funkce jsou nyní dostupnější a flexibilnější, než kdy dříve. Nová plně upravitelná funkce opakování riffů vám umožňuje vybírat část písně, obtížnost a rychlost v reálném čase. Mistrovský režim byl upraven tak, aby bylo učení zpaměti přístupnější. Pustit se můžete také do nových a vylepšených miniher Guitarcade, které se postarají o zlepšení vašich dovedností.

Autentický zážitek ze hry na kytaru - Rocksmith 2014 Edition obsahuje nová ladění, techniky, efekty, zesilovače, pedály a tóny, které vám umožní dosáhnout netušené úrovně přesnosti a hlubšího pochopení nástroje, než kdy dříve.

Naučte se jamovat v režimu Session Mode - Režim Session Mode vám umožňuje zažít hraní po boku virtuální kapely. Zvolte libovolnou kombinaci nástrojů, která se přizpůsobí vašemu vedení. Díky pobídkám na obrazovce a úkolům budete motivováni k učení a zlepšování, ať už jste začátečníky nebo pokročilými hráči.

Připojte se - Rocksmith 2014 Edition je kompatibilní s originálním kabelem Rocksmith Real Tone Cable, který dokáže propojit jakoukoli skutečnou kytaru** přímo se systémem Xbox™ 360®, PS3™, PC nebo Mac.

Dosud oznámené písničky:

   Aerosmith - Walk this Way

   Alice In Chains - Stone

   Arctic Monkeys - R U Mine?

   Avenged Sevenfold - Bat Country

   Bob Dylan - Knockin’ On Heaven’s Door

   B'z - Ultra Soul

   EarlyRise - Wasteland

   Iron Maiden - The Trooper

   Jack White - Sixteen Saltines

   Kiss - Rock And Roll All Nite

   La Sera - Love That's Gone

   Mastodon - Blood and Thunder

   Oasis - Don't Look Back In Anger

   Pantera - Cemetery Gates

   Paramore - Now

   Radiohead - Paranoid Android

   Red Fang - Wires

   R.E.M. - Losing My Religion

   Rise Against - Savior

   Screaming Females - Rotten Apple

   Slayer - War Ensemble

   Splashh - All I Wanna Do

   The Kinks - You Really Got Me

   The Rolling Stones - Paint It, Black

   The Shins - For A Fool

   The Smashing Pumpkins - The Chimera

   The Who - My Generation

   Weezer - Say It Ain't So

   White Zombie - Thunder Kiss '65

Dodání cca 1-19p dnů od zaplacení.
Aukro Widget
PODÍVEJTE SE I NA MÉ OSTATNÍ AUKCE - jedno poštovné

   
  


(Kliknutím na obrázek zobrazíte příslušné aukce! Tak se nebojte a objevte svět her!)

Pokud máte zájem o nějakou jinou PC, PSP, PS2, PS3, X360, Wii, DS hru kterou nemám v nabídce tak si napište :-) rád vám jí vystavím XGLukecz@seznam.cz

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542897699 jako závadnou?
Titulek nabídky: XOne Rocksmith 2014 + kabel ke kytaře Nová